Jump to content
0
Dragon7820

wymiana instalacji stefaneli sis na stag300.

Recommended Posts

witam jak w temacie chcę wymienić komputer stefaneli z powodu uszkodzenia i moje pytanie po za kapturem co muszę jeszcze wymienić tzn czy reszta części podejdzie pod Staga 300 ? silnik to 2,6 v6 , proszę o pomoc i z góry dziękuję

witam jak w temacie chcę wymienić komputer stefaneli z powodu uszkodzenia i moje pytanie po za kapturem co muszę jeszcze wymienić tzn czy reszta części podejdzie pod Staga 300 ? silnik to 2,6 v6 , proszę o pomoc i z góry dziękuję

witam ponownie,posiadam sterownik sis plus 6 cylindrów,który nie zamyka 3 wtrysków, zakupiłem drugi taki sam tylko bez mapki.Czy posiadał by ktoś schemat interface'u lub całej centralki ? Może udaloby mi się przełożyć uszkodzony element? a może jest ktoś w posiadaniu interface'u do tego komputera i jest z okolic włocławka?

Znalazłem interface, jakim prograzmem to ruszyć i od czego zacząć? Pomóżcie

Edited by Dragon7820

kolego szczerze to bym twoja instalacje wywalil tzn kompa i wiazke . kupil staga 300-6 isa-2 reduktor zostawic co masz wtryski valteki czerwone 3ohm i kable do staga z interfejsem kosztuje 80zl oprogramowanie free . program wtedy acsynchro ustawiasz sam i gitarka . W stagu masz orginalne kostki typu bosch ze nie musisz nic ciac przy wtryskach benzynowych

http://www.phjacus.pl/cgi-bin/index.pl dobry tani sklepik kupuje zawsze u niego :)