Skocz do zawartości
IGNOROWANY

problem z przepływomierzem a raczej jego brak.. POMOCY


lola118

Rekomendowane odpowiedzi

Witam chciałbym w mojej audi zmienić filtr powietrza ponieważ obecnie jest "stożek" chciałbym oryginalny lecz mam problem iż nie za bardzo wiem jak to wygląda bo nie moge znaleźć przeplywni , moze byc tak ze jej nie ma?? Po odpaleniu zimnego silnika ok 40 sęk. Nie może wejść na obroty i zasysa tyle powietrza ze masakra słychać jak by się odkuzacz zalaczyl ale gdy przelaczy na LPG jest gitara a moc ma wydaje mi siw ze ok. Gdyby ktos mogl psseslac fotkę filtra byłby wdzięczny. Pozdroo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepływki nie ma w jej miejscu jest moduł zapłonowy

Gesendet von meinem E39 mit Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aaaaaa tak myślałem... Jest to moja pierwsza benzynka ;) ... Tylko jest problem podczas odpalania zimnego silnika np. Po nocy.. Próbkę tego typu ze odpali od "strzała" i zgaśnie jak próbuje przytrzymać do 2tys obrotów to jakoś się wkręca ale słychać ze zasysa maaaaaaase powietrza jak by ktoś odkurzacz odpalil.. Po ok 30-40 sęk jest gitara... Co to moze być ?? Przypominam ze mam "stożek"

Czy mógłby sie do tego przyczynić. TPS??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czujnik położenia przepustnicy mówisz raczej nie . ale sprawdź czy kostką dobrze siedzi w czujniku . sprawdź szczelnosc kolektora ssącego.

Gesendet von meinem E39 mit Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm no bede musial zajrzeć tylko ze po 30 sek chodzi petarda równiutko nie faluje nic. Nawet po tym nie słychać nawet przy ostrym przygazowaniu żeby zasysal tak jak podczas odpalania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...