Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Przesłona bixenona


vudi

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Od dłuższego czasu posiadam lampy bixenonowe ale dopiero ostatnio naszło mnie by w pełni je wykorzystać i zrezygnować z H7 :przebiegly:

więc wszystko ładnie podłączyłem przesłony uciekają w soczewce ale wczoraj w nocy zauważyłem, że jakoś nie do końca potem chcą wrócić do stanu przed użyciem długich... ma ktoś jakieś pomysły? [br]Dopisany: 10 Grudzień 2011, 14:22_________________________________________________wczoraj zdarzało się, że działała dobrze... może 0 inaczej dać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawa tylko czy lewa,czy obie naraz ? sprawdz napiecie po wyłączeniu drogowych,moze zostaje jakies napiecie ,albo cos mechanicznie blokuje przesłony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

róznie... z reguły dwie naraz, ale zdarza się pojedyncze, czasem nie opada do stanu początkowego czasem wcale nie opada nic, wczoraj przez jakis czas działo normalnie, moze 0 poprowadzić inne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak się niby zawiesi przesłona i odepniesz wtyczkę to wraca do prawidłowego stanu??

może mechanizm trze ci o coś z czego ten bi??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdz mechanizm czy gdzieś nie zachcza o przewody ewentualnie cięzarek na przesłonie sie przesunał lub odpadł całkiem, tak czy inaczej bez rozebrania nic nie stwierdzisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wiec najprawdopodobniej mechanizm przesłony o coś trze, bo soczewki stosowane przez niego same w sobie są bezproblemowe są na sprężynce, też maiłem od niego brać lampy ale zrobiłem sam i jestem mega zadowolony. wyjmij lampę i przez dekle opatrz strawę czy jakiś kabelek nie trze o mechanizm przesłony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...