Treść opublikowana przez leszekmw
-
Multitronic w A4 B8 2.0TDI szarpie
no niestety.. a tyle fajnych audi z multitronicami jest w ogłoszeniach..ale naprawdę strach to kupować. chyba ze w cenie uwzgledniającej ewentualna wymianę skrzyni.. a jakąś gwarancję dawali na tą skrzynie ? Tomek a jakbyś na przykład miał jakiś inny model multitronica to pytałeś ile by kosztowała naprawa ? czy oni wiedzą w jakich latach jakie multi wychodziły ? czy są w miarę kontaktowi i mają czas porozmawiać z klientem przez telefon ? sorki za tak wiele pytań...))
-
Pompa wysokiego ciśnienia - opiłki
bo do nas same perełki sa sprowadzane..nie wiedziałeś ?
-
Nagle zgasl- migająca kontrolka świec żarowych!
sorki że tak późno ale jakoś to przeoczyłem..
-
Nagle zgasl- migająca kontrolka świec żarowych!
możliwe że mam go w pracy jeszcze , ten stary . ale jakoś chodzi mi po głowie nr 108 lub 107
-
Pompa wysokiego ciśnienia - opiłki
no te 100tyś to już tak bardziej ekstremalnie. ale szukam własnie audi i parę vinów sprawdzałem ostatnio..coraz częściej pojawiają sie przebiegi w granicach 60-80tyś rocznie..kiedyś było to w okolicach 30-40..
-
Pompa wysokiego ciśnienia - opiłki
Maciek..ona spokojnie i 200 może mieć nalatane..
-
Nagle zgasl- migająca kontrolka świec żarowych!
u mnie w skodzie podobne rzeczy powodował przekaźnik za 20zł który źle zaczął łączyć..
-
[ALL B7] Audi rs4 b7 Sprint Blue STAGE II
Bj84 najprawdopodobniej kupiłeś to auto od mojego klienta . serwisowałem je parę lat pod kątem opon. wóz naprawdę mało jeździł i był zadbany. ale ten znaczek V8 to bracie przegiąłeś , troszkę wioską jedzie bo chyba nie było takich napisów w ori ...
-
Polecane opony letnie
zależyod producenta, modelu opony..czasami bez xl mają o wiele twarde boki jak z xl. generalnie xl maja mocniejsze , sztywniejsze boki opony. SMAMR a ja z nowościami zazwyczaj wole poczekać z jeden sezon , i tak samo radzę klientom. rożnie to bywa ...
-
Polecane opony letnie
HeresR32 a no fakt , sorki , jakoś mi wyszło że pisałeś że są w dobrym stanie.. to pewnie przez ten przebieg...
-
Polecane opony letnie
przemciotorun rt i blueresponsy to chyba najcichsze opony w tej chwili . przynajmniej ja na cichszych już dawno nie jeździłem ,a wymieniam sobie opony czasami 2 razy w sezonie.
-
Baza wiedzy o skrzyni biegów Multitronic w Audi A4 B6 i B7
73hrabia jeździłeś do wrześni wymieniać olej ??? u nas nikt tego nie zrobi ?
-
Polecane opony letnie
HeresR32 tak jak kolega wcześniej pisał , raczej skłaniam sie do 65tyś max jeżeli piszesz że sa jeszcze w dobrym stanie ,i to naprawdę super psj trzeba uprawiać , ewentualnie jak pisałem wcześniej tylko autostrada. ale nie przejmuj sie , u mnie na forum OCP też są czasami ciekawe kwiatki , ostatnio jeden świeży kolega udowadnia że 2.0tdi przy prędkościach przelotowych 130-140 i przy jeździe po normalnej szosie spala mu 4.3l .
-
Polecane opony letnie
HeresR32 o co Ci chodzi w Twoim poście wytłumacz proszę.. albo napisz go jakoś poprawnie.. ---------- Post dopisany at 12:31 ---------- Poprzedni post napisany at 12:30 ---------- tzn. ile km zrobiłeś na letnich oponach ???
-
Polecane opony letnie
one sa od razu jakieś okrągłe z formy , aż strach zakładać klientom , przy czym od razu wyglądają jak wyząbkowane , ale sa ciche co najdziwniejsze.. ---------- Post dopisany at 10:05 ---------- Poprzedni post napisany at 09:59 ---------- Watpie abys mial je od nowosci poporstu kupiles uzywki i tyle, ja tak mowilem przejezdzilem na nich 6 sezonow ale opony byly nowki, auto 193 ps wiec raczej nie byly uzytkowane tylko do wygladu lub jak to okresliles miecia )) chciaz ja opon nie upalam na kazdych swiatlach mlodziencza jazda albo wyobraznia nie jest w moim stylu.... przebieg 120 tys na tych oponach ---------- Post dopisany at 09:29 ---------- Poprzedni post napisany at 09:27 ---------- 120tys , kolego , coś Ci sie nie pomyliło ? i jeszcze piszesz ze stosunkowo szybko jeździsz.. no chyba ze dosłownie sama autostrada ...
-
Polecane opony letnie
wjot1 kleber lub uniroyal . kleber to w dalszym ciągu bardzo dobra opona , jedna z lepszych budżetowych. jeśli jeździsz dużo po trasie pomyślał bym nad kleberem . poza tym kleber robi większy przebieg i jest cichszy od uniroyala , który szczególnie po jakimś przebiegu może zacząć być głośny. odprowadzanie wody lepesze w uniroyalu , szczególnie gdy jest nowy ,ale i kleber nie jest najgorszy.
-
Polecane opony letnie
wjot1 dunlop wyższa cena , poza tym niema jakiś rewelacyjnych bieżników ostatnio w oponach budżetowych. w 195 pomyśl o barumie , kleberze , uniroyalu .., te opony powinny oscylować około 850 -900zł.
-
Polecane opony letnie
wjot1 w tej kwocie to może znajdziesz gdzieś w promocji Dębice , kormorana. o dunlopie zapomnij.
-
Polecane opony letnie
cabanmat good. duragrip - 940,00 dunlop 01 - 990,00 michelin e.saver - 1060,00
-
Polecane opony letnie
_zenek fulda będzie cichsza , przynajmniej na początku.
-
Polecane opony letnie
DarkMind ecellence nie . jak byś coś chciał a jesteś z okolicy widzę to pomyśl co i daj znać na pw , może uda mi sie zrobić dobrą cenę.
-
Polecane opony letnie
slo vectra fajna liuzyna.. falken 912/914 barum bravuris nie wiem czy na Waszym miejscu nie szukał bym felg/kół 16" .. chyba że jakiś silnik duży macie..
-
Polecane opony letnie
slo najpierw musisz wiedzieć ile tata chce przeznaczyć pieniążków , a dopiero potem szukać opon.. a co to za żelazo , honda jakaś ?
-
Polecane opony letnie
scubi206 bo na tej oponie asymetryczność jest mało widoczna ,ale jak sie przyjrzysz to zobaczysz że bieżnik jest inny po obu stronach. nokian H , V , ZG to w zasadzie opony o tym samym bieżniku , różnią sie indeksami prędkości. przy czym ZG jest najszybsza . i może być najmniej komfortowa i najszybciej się ścierać. Pab_lo spokojnie wyrobisz się w 1200 przy nokianach H. barrowiec1 hankook i yoko z tych co podałeś . inne - conti , pirelli pzerorosso , michelin pilotsprt3 slo - nie idź ta drogą bartasg1 - ciche - kleber , conti , nokian - excellence to syf pierwszej klasy.. Tabasko - i tego się trzymaj .. tylko nie jestem przekonany do serii 5 na razie.. Małgośka - zależy od rozmiaru , ale w 205 cena ok 310zł jakby Cie interesowała to pw.
-
Polecane opony letnie
goldik też nie oczekuj od nich jakiś zawrotnych przebiegów.. generalnie jak juz pisałem 45tyś normalnej jazdy , 55-60 tyś psj , tyle wytrzymują teraz opony . jak zrobiłem program u siebie to pierwsze conti sc2 wytrzymały 16tyś i nie było co na następną wiosnę zakładać za bardzo..