Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B7] Audi rs4 b7 Sprint Blue STAGE II


Bj84

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszyskich

Po namowach fanów audi i argumentach, ze ten samochód musi zostać pokazany...

Chciałbym przedstawić audi rs4 b7 w najladniejszym kolorze sprint blue :)

Po Hondzie s2000, ktora została okrzyknięta jedna z najładniejszych w kraju, przyszedł czas na "cos" innego, mocniejszego i V8. Po ponad półrocznych poszukiwaniach, kilku wycieczkach i ogledzinach krajowych, niemieckich i USA egzemplarzy składanych z 3 i z przekręconymi licznikami udało sie znaleźć auto nieomal idealne :) ( charakter pedanta, jezli chodzi o auta, takze wymagania mialem naprawde duuuze) Udało się : Bezwypadek,ori przebieg, pełny serwis, najbogatsza opcja wyposażenia bez szyberdachu nooooo i kolor :), nie wspominając o fotelach :D Plan na auto prosty ma to byc najładniejsza RS4 w Polsce i nietyko.

Na dzień dzisiejszy auto przeszło juz sporo zmian, ktore opisze wraz z fotkami w wolnej chwili...

---------- Post dopisany at 20:22 ---------- Poprzedni post napisany at 12:50 ----------

Rs odrazu po kupnie :)

Ps uprzedzam są 2 komplety kol 19stki tych juz sie pozbyłem ;)

image.jpg

image.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypas Czekam na więcej fot :D Gratulacje zajefajnego sprzętu i bezawaryjności !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za chwile pojawi sie kilka ciekawych ujęć ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Audi w pierwszej kolejności zajołem sie tematem lakieru, mimo iż był utrzymany w bardzo dobrej kondycji mi to nie wystarczało. Pozbyłem sie wszelkich odprysków i drobnych rys, następnie rs4ka przeszła pełne spa, pełna korekta lakieru wraz z powłoką kwarcową, obejmująca również felgi. Czyszczenie całego środka. Jednym słowem full opcja !!!

IMG_2572.jpg

IMG_2573.jpg

IMG_2574.jpg

IMG_2575.jpg

IMG_2578.jpg

---------- Post dopisany at 21:35 ---------- Poprzedni post napisany at 21:25 ----------

przed i po...

DSCF7410.jpg

DSCF7412.jpg

DSCF7418.jpg

DSCF7421.jpg

DSCF7433.jpg

DSCF7451.jpg

DSCF7465.jpg

DSCF7466.jpg

DSCF7476.jpg

DSCF7482.jpg

DSCF7494.jpg

DSCF7495.jpg

DSCF7499.jpg

DSCF7500.jpg

---------- Post dopisany at 21:39 ---------- Poprzedni post napisany at 21:35 ----------

i

IMG_2706.jpg

Prace wykonała firma Myjnia Wrocław - pranie tapicerki, polerowanie lakieru , woskowanie Polecam z czystym sumieniem !!! podejście do tematu na najwyższym poziomie, jestem wymagającą osobą - nie zawiodłem się. RS jest jak nowy:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przepiękna sztuka - pewnie doprowadzisz ją do idealności - kolorek przepiekny - a czy najpiękniejszy (w moim guście jest to czerwony)

---------- Post dopisany at 21:43 ---------- Poprzedni post napisany at 21:39 ----------

oj widać że jest jak nowy, widać :slina:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przepiękna sztuka - pewnie doprowadzisz ją do idealności - kolorek przepiekny - a czy najpiękniejszy (w moim guście jest to czerwony)

Zgadzam się, kolorek jest ładny, mam bardzo podobny :decayed: ale nie zmienia to faktu że najładniejszy to czerwony ale to kwestia gustu.

Auto piękne, pokaż fotki wnętrza :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wielkie dzieki:) jasne ze kolor to kwestia gusty, dala mnie to ten:)

lecimy dalej

przyszedł czas na szyby:) plus kila gadżetów, które wg mnie wymagały zmiany na nowe OEM ASO

IMG_2667.jpg

IMG_2670.jpg

IMG_2671.jpg

---------- Post dopisany at 21:49 ---------- Poprzedni post napisany at 21:47 ----------

i gadżeciki :) musi był igiełka...

IMG_2637.jpg

IMG_2644.jpg

IMG_2678.jpg

IMG_2680.jpg

IMG_2681.jpg

---------- Post dopisany at 21:49 ---------- Poprzedni post napisany at 21:49 ----------

przepiękna sztuka - pewnie doprowadzisz ją do idealności - kolorek przepiekny - a czy najpiękniejszy (w moim guście jest to czerwony)

Zgadzam się, kolorek jest ładny, mam bardzo podobny :decayed: ale nie zmienia to faktu że najładniejszy to czerwony ale to kwestia gustu.

Auto piękne, pokaż fotki wnętrza :wink:

IMG_2563.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:shock3: :shock3: :shock3: Takie auta to się ogląda na plakatach... piękna!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mega fura , graty...

...mam nadzieje ze kwarc od momentu jak ja kładłem dwa lata temu sie zmienił bo ja zabulilem a na aucie zostawały wżery po deszczu do usunięcia tylko korektą - firma car spa sie popisała :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stary no kopara opada bez dwóch zdań, odwiedź kiedyś Poznań:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękna sztuka, pozazdrościć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wielkie dzieki:)

nastepnym krokiem były wyeliminowanie problemu V8/V10 opisanego np tutaj

audi rs4 b7 - Racingforum - Drag, Drift & Time Attack - Racing Forum

Ja postawiłem na najlepszych Chiptuning, Abt, Motorsport - Pachura.pl Pachura - POLECAM !!!

IMG_2746.jpg

IMG_2747.jpg

IMG_2762.jpg

IMG_2763.jpg

IMG_2767.jpg

IMG_2768.jpg

IMG_2769.jpg

IMG_2770.jpg

---------- Post dopisany at 22:19 ---------- Poprzedni post napisany at 22:13 ----------

auto dostało nową dusze z 339 koników ( dla mnie to był szok, nie spodziewałem się aż takich start) Patryk przywrócił auto do serii ;) Na tym się jednak nie skończyło, chciałem jak najszybciej uwolnić jeszcze trochę mocy, a przede wszystkim DŹWIĘK V8 !!! Najgłośniejszy milltek z aktywnymi klapami dał mi więcej niż oczekiwałem :)

IMG_2785.jpg

IMG_2853.jpg

IMG_2854.jpg

IMG_2855.jpg

IMG_2866.jpg

IMG_2867.jpg

IMG_2868.jpg

IMG_2869.jpg

---------- Post dopisany at 22:23 ---------- Poprzedni post napisany at 22:19 ----------

...a jako, że auto to moje oczko w głowie dostało jeszcze kilka TOPowych części :) OEM tarcze przód ( masakra jakie są koszta tarcz do rs4 b7...), stalowy oplot HEL, klocki pagid i płyn oczywiście motul.

IMG_2852.jpg

IMG_2857.jpg

IMG_2858.jpg

IMG_2859.jpg

IMG_2860.jpg

---------- Post dopisany at 22:25 ---------- Poprzedni post napisany at 22:23 ----------

wykresik

IMG_2903.jpg

---------- Post dopisany at 22:27 ---------- Poprzedni post napisany at 22:25 ----------

i na deser najlepsze !!!

tak to gra !!!

i pełny opis

Chiptuning, Abt, Motorsport - Pachura.pl

---------- Post dopisany at 22:31 ---------- Poprzedni post napisany at 22:27 ----------

następny krok to zawieszenie, mimo że seria i tutaj kolejny duuuuży plus tego egzemplarza jest w stanie IDEALNYM, a to naprawdę rzadkość. Postanowiłem na zmiane, wybór padł na topowe, z najwyższej półki zawieszenie bielstein b16 pss9 z pełną regulacją.

bilstein_b16_pss9.jpg

---------- Post dopisany at 22:34 ---------- Poprzedni post napisany at 22:31 ----------

i koło...tutaj się jescze zastanawiam, ale najprawdopodobniej będzie to Vossen CVT 20x9. Inspiracja

audi_rs4_vossen_vvs_cvt_02.jpg

Audi_RS4_VVSCVT_fc5.jpg

---------- Post dopisany at 22:36 ---------- Poprzedni post napisany at 22:34 ----------

planów jest jeszcze sporo...:) jeszcze trochę brakuje do perfekcji, ale mam nadzieje jestem na dobrej drodze:)

dzięki za komentarze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Autko mega. Projekt konkretny :) a ten vossen to miazga. Moje marzenie jeżeli chodzi o felgę :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grubo idziesz ale z tymi fotkami wnętrza się nie popisałeś :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grubo idziesz ale z tymi fotkami wnętrza się nie popisałeś :decayed:

Bedą spokojnie ;)

Ps dzisiaj wpadł jeszcze bardzo ułatwiający życie gadżecik ;)

image.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:shock3:RS4 B7 to najpiękniejsze rsy:good: gratulacje furki:kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co tu się dzieje :shock3:

Fura marzenie, fele zmień jak najszybciej bo trochę psują wygląd ereski. Jeździłbym tak czy inaczej. :slina:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...