Treść opublikowana przez dziadek
-
Cubrowóz C7 3.0 TDI AVANT QUATTRO S-line Havana Schwarz , B&O, 20" 303 PS
Ty i ten twoj fetysz z tym czarnym
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Widzisz lepiej na browara jechać do BT niż do Szwecji
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
ja połamany , ledwo łażę
-
B6 DIVISION
Jedrek widzialem tego parcha, tragedia, NOsb go sprzedal i koles który go kupił juz chce go sprzedac Jeśli kogoś nie stać na utrzymanie (nie mam na myśli paliwa)/nie ma czasu/ochoty by dbać to projekt tak kończy.Przechodzi z rąk do rąk. Ja np. nie kupiłbym samochodu od osoby, która miała go krótko - za duże prawdopodobieństwo, że nie dbała, że użytkowała z nastawieniem: a co ja tam będę robił, niech sobie nowy właściciel robi. Teraz kupiłem S3, 5 lat u jednego właściciela. Jestem w tym aucie absolutnie zakochany. No wlasnie , od nosba bym kupił ale juz od następnych właścicieli ? Kto tam wie jakie trytki i patenty tam zastane
-
B6 DIVISION
Dzieki, spróbuje No rozmyślam co .Jedna z opcji to zabawka z planem na swap i 400+ KMAle do czego ten samochód ? Jazda na prostej ? Czy na tor też czasami ?Ogolnie jako dodatkowe auto, cos na styl b6 z 2.7bit , zeby mozna było po bułki pojechać, jak trzeba i na trasie w miarę komfortowo przycisnąć , jeżeli chodzi o tor to nie ... Aha i "dżapończyki" odpadaja , odpychają mnie te auta jak sa wykonane w środku Czyli z pełnym wnętrzem itp. Nie myślałeś kupić już po swapie ? Nie widzielm nigdzie na sprzedaż poza tym ja jestem mega wybredny wiec jak sam nie zrobię to będę narzekał
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Znowu go z rok nie bedzie
-
B6 DIVISION
Ale jaki sens ? Cos masz nie tak ?A ty nie znasz tego auta co wyżej wkleiłem ? Z gizycka jest
-
B6 DIVISION
No rozmyślam co .Jedna z opcji to zabawka z planem na swap i 400+ KM Ale do czego ten samochód ? Jazda na prostej ? Czy na tor też czasami ? Ogolnie jako dodatkowe auto, cos na styl b6 z 2.7bit , zeby mozna było po bułki pojechać, jak trzeba i na trasie w miarę komfortowo przycisnąć , jeżeli chodzi o tor to nie ... Aha i "dżapończyki" odpadaja , odpychają mnie te auta jak sa wykonane w środku
-
B6 DIVISION
No rozmyślam co .Jedna z opcji to zabawka z planem na swap i 400+ KM
-
B6 DIVISION
Jak sie juz tu uspokoiło ponowię pytanie bo moze ktos nie zauważył a moze to ja nie zauważyłem odpowiedzi : Zna moze kto to auto? Ma nasze ramki http://olx.pl/i2/oferta/audi-a4-b6-3-0-b-g-2002-manual-6b-quattro-alcantara-zamiana-CID5-ID9n4Ww.html
-
B6 DIVISION
Pewnie ciśnieniem po czujniku dałeś i cos tam teraz nie łączy , rozłącz kabelek i podłącz jeszcze raz i zobacz wtedy
-
B6 DIVISION
No idzie idzie , ale jak ktos leci w CH to tak musi byc
-
B6 DIVISION
Zna kto to auto ? http://olx.pl/i2/oferta/audi-a4-b6-3-0-b-g-2002-manual-6b-quattro-alcantara-zamiana-CID5-ID9n4Ww.html
-
Podziękowania za XVI Ogólnopolski Zlot i IX Urodziny Audi A4 Klub Polska -Bukowina 2015
Masz kogoś konkretnego na myśli ?
-
Podziękowania za XVI Ogólnopolski Zlot i IX Urodziny Audi A4 Klub Polska -Bukowina 2015
Bartek nie zależy Ci, żeby regulamin forum był przestrzegany ? BT nie ma z tym nic wspólnego. A szczególnie dziwią mnie wypowiedzi takie jak Twoja - gdzie masz rangę klubowicza, jesteś przykładem dla innych i jesteś oburzony, że kilku userów dostało kropka za wulgaryzmy. No sorki. jak najbardziej mi zależy i nie jestem oburzony że ktoś dostał kropka - należało się to dostał ale dziwne że zawsze są jakieś dziwne akcje po BT i to mi się nie podoba - niczemu to nie służy bo mija chwila i wszystko wraca do normy i raptem już nikomu nie przeszkadza
-
Podziękowania za XVI Ogólnopolski Zlot i IX Urodziny Audi A4 Klub Polska -Bukowina 2015
No tak Chciałem przy okazji "podziękować" za coroczną aferę po zlocie . pozwolę sobie skopiować swojego posta z "B6 Division": "WTF? Po każdym zlocie w BT jest jakaś afera , coś się komuś nie podoba , ktoś ma do kogoś pretensję - jak dzieci...Może w takim razie nie warto robić BT i zrezygnujmy z tego bo rzygać się chce bardziej niż po poobiednim placku ze Stasindy "
-
B6 DIVISION
WTF? Po każdym zlocie w BT jest jakaś afera , coś się komuś nie podoba , ktoś ma do kogoś pretensję - jak dzieci...Może w takim razie nie warto robić BT i zrezygnujmy z tego bo rzygać się chce bardziej niż po poobiednim placku ze Stasindy
-
Podziękowania za XVI Ogólnopolski Zlot i IX Urodziny Audi A4 Klub Polska -Bukowina 2015
W tym roku przyszło pora i na mnie ze fajerwerki mnie minęły ale pozniej nadrobiłem , dzieki i do zobaczenia next time
-
Audi S5 8T Sportback Sepang Blue
Przednie drzwi to chyba nowe będa musiały byc ,
-
Bukowina 2015 - wspólna podróż Ogólnopolska :D
Jędruś u mnie szału nie ma
-
Bukowina 2015 - wspólna podróż Ogólnopolska :D
gdzieś na trasie czy będziemy zbaczać?
-
Bukowina 2015 - wspólna podróż Ogólnopolska :D
Tak pokazuje google a dokładnie będziemy pewnie na łączach
-
Bukowina 2015 - wspólna podróż Ogólnopolska :D
Ja ruszam o 4 z domu (czytaj Elbląg) w którym miejscu ty wlatujesz na A1?
-
Bukowina 2015 - wspólna podróż Ogólnopolska :D
O ktorej startujesz? Ja startuje o 12 ze Starogardu Gd.Kurcze, ja dopiero o 20. Jedzie ktos jeszcze tak pozno? Opłaca sie wogole , bo o tej porze co ty dojedziesz to cwiara tylko bedzie dzika kończył
-
Bukowina 2015
My na 10 mamy ustawkę w Mysłowicach to chyba na 12 zdążymy chyba że śnieg będzie na drogach bo ja na lecie ps. zimne piwko jak najbardziej wskazane