Treść opublikowana przez dziadek
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
Dokładnie , rotory to teraz juz w golfach III jeżdżą
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Obok mnie to same kiepski myjnie , ani cisnienia i krótko...polecam myjnie za nomi
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
U nas małe chore a ja po piwku a bmw by sie przydało umyć
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
Lubię to Albo cos od Vario
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
Tylko żeby rotor ci do głowy nie strzeli
-
1z ciężko odpala
Żadne wtryski ... Gdyby lały to byłby czarny dym a nie niebieski ...niebieski dym pojawia sie przy spalaniu ropy w zbyt niskiej temperaturze ...wiec na bank masz problem z tym ze komora spalania ma zbyt niska temp , teraz pytanie czy rzeczywiscie swiece w kiepskiej kondycji czy komp wcale ich nie uruchamia bo dostaje złe parametry z czujnika temperatury i od tego bym zaczął ...sprawdź rano jaka temp cieczy podaje czujnik temp , powinna byc taka lub bardzo zbliżona do temp otoczenia
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
No to mamy ustalone
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Wtorek 18ta? Czy 19ta?
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Można , ale trzeba konkretnie termin bo inaczej rozejdzie sie jak zawsze po kościach Buma fajnie wyglada, kabel mam to możemy ja przetrzepać
-
Ceny paliwa marzec 2026
Będziesz mi banki z ON wysyłał jak jeszcze wam obniża ON po 4.09
-
Ceny paliwa marzec 2026
u nas dalej obniżki: 3.94 - leclerc 3.99 - bliska
-
Uciążliwy lakier LZ9Y
Na myjniach ręcznych zawsze myją auta albo szczotkami albo brudnymi szmatami, nie korzystają z techniki na dwa wiadra szorując po aucie wodą z piachem to co się dziwić. To że nie pozawalasz wycierać auta nie wystarczy...jeździj tylko na bezdotykówki lub sam zaopatrz się w dobry sprzęt do mycia auta i rób to sam...
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
A ktos mial jakies doswiadczenia z ktoryms zakladem? ok felgi oddane na Żuławską @bielik http://www.portel.pl/ogloszenia.php?id_ogl=782583
-
Chińska nawigacja z ogromnymi możliwościami
ironia to była
-
Chińska nawigacja z ogromnymi możliwościami
mądrego dobrze poczytać...ale pamiętaj żeby spojrzeć z byka na kuriera że musiałeś zapłacić za przesyłkę ...przecież powinien ci za darmo przywieźć - tak propos zarabiania
-
Ceny paliwa marzec 2026
3.98 dziś , gdzie widziałeś za 3.20? http://www.e-leclerc.net.pl/s11-stacja_paliw
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
ok, dzieki
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
A gdzie to dokładnie jest? Maluje proszkowo czy na mokro?
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Ludziska , malował ktoś felgi Alu gdzies w Gdańsku ? Jakies doświadczeniami tą firmą ? http://www.cnf.com.pl/kontakt.html
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Pany , malowanie felg w elblągu ? Znalazłem obrońców pokoju 7 , mazurska 23 i akacjowa . O akacjowej znalazłem kiepski opinie ...ktos, cos , gdzies?
-
B8 TrOOOOp
Nic nie trzeba odpisać , ważne zeby kluczyk był wyjety a jak ktos ma key less to najlepiej w jakiejś odległości od auta ...z poducha nie ma prawa sie nic stać wtedy , nawet błędu żadnego nie bedzie ...
-
Gwarancja Audi a Rezanie?
Tylko elementy których sie dotykałeś tracą gwarancję , oczywiście takie ktore da rade zweryfikować ...
-
a4 b7 2.0 tdi BPW na luzie wkreca sie tylko do 3 tys.obrotow
Powiedz mi co chcesz sprawdzic wkręcając silnik na luzie na takie wysokie obroty? Bo jak to czy dymi to gratuluje pomysłu ...tak jak przedmówcy ci napisali , wszystko wporzadku a silnik sprawdza sie w czasie jazdy
-
Chińska nawigacja z ogromnymi możliwościami
Sa i zadowoleni klienci wiec chinczyk - chinczykowi nierówny
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Bierz e39 4.4 v8 tyle ze to tanie w utrzymaniu nie jest ale zawsE mozesz wziac 2,5 r6 i zagazowac