Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

dziadek

Zbanowany
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez dziadek

  1. lecisz S7 czy A1? Jak ty dołączasz to wiadomo ze a1
  2. No to mi też pasi bo google pokazuje jak ruszam o 4.00 z domu ze w Mysłowicach jestem 9.40
  3. E , wszyscy lećmy przez Gdańsk
  4. Ja jak mialbym jechać sam to będę leciał 7 ką , ale gdyby miała sie zebrać grupka to jestem za i wtedy a1 ...wiem ze Jedrekx tez jedzie chciał jechać w piątek ...ja mysle wyjechać koło 4 z domu od siebie ale mogę sie dostosować zeby sie jakoś z innymi złapać
  5. oj tam pitolicie - dla mnie taki konwój to jedna z atrakcji BT
  6. Dostali zaproszenia to jadą a co se będą żałować
  7. To jednak czwartek jedziecie ?
  8. Pablo ma lepszy silnik wiec z 2 mln by pyknął
  9. Graty vipow panienki Tomeks róż ci lepiej pasuje
  10. Tylko te literki wywal
  11. Ja tak mam niestety a szalę przechyliło to ze bmw wiecej stało niz jeździło a na codzień jeździliśmy evoquiem...wiec stwierdziłem ze przydałaby sie jakas duża benzyna jeżeli i tak przez to ze mało jeżdzę nie zrujnuje mnie spalaniem
  12. Dzis flayer mnie przewiózł swoim podsumowuje jednym słowem: łamacz karku
  13. Pany Beta sprzedana co teraz kupić ? Nie mam pojęcia co, rozważam b6 i swap - nawet rozsądne pieniądze wychodzą a mocy dużo ...może ktoś słyszał o jakiejś bazie ciekawej? Albo czymś innym ciekawym z dużą benzyną?
  14. my dzis w parku traugutta będziemy chleb wpierd.lać
  15. dziadek odpowiedział(a) na dziadek temat w Inne marki
    Nie wiem, o coupe kiedyś myślałem ale nie pali się - może się coś wykluje i samo się trafi
  16. dziadek odpowiedział(a) na dziadek temat w Inne marki
    BMW 7 oprócz aktualnego modelu jakoś mi nie podchodzi ...aha zostały mi felgi 19'' i kopletny(zawiera wszystko do założenia) M-pack zewnętrzny gdyby ktoś coś gdzieś
  17. dziadek odpowiedział(a) na dziadek temat w Inne marki
    sprzedałem bo auto więcej stało niż jeździło - teraz chce jakąś dużą benzyne albo jakiegoś klasyka , albo połączenie tych obu wymagań - w sumie sam nie wiem...
  18. dziadek odpowiedział(a) na dziadek temat w Inne marki
    Ok, Autko sprzedane. W głowie nowe pomysły. Został mi pełny zewnętrzny M-pakiet i felgi 19'' AEZ. Gdyby ktoś coś słyszał pytać. Ogłoszenie w dziale sprzedam się pojawi niedługo.
  19. dziadek odpowiedział(a) na Bieniek temat w Pomorskie
    Pewnie zrobimy tak zeby z wami jechać mozna by jeszcze Jedrekxa zawinąć po drodze bo on tez rusza w piątek ... Tu masz wątek jak jechaliśmy w 2013 bo w zeszłym śmialiśmy siódemką http://a4-klub.pl/index.php?/topic/226026-droga-z-polnocy-kraju-na-zlot-bt-2013/ Wyszło sporo postojów bo dużo pijaków z nami jechało
  20. dziadek odpowiedział(a) na Bieniek temat w Pomorskie
    No nie wiem , na Zakopiance nie poświrujesz , No ale moze
  21. dziadek odpowiedział(a) na Bieniek temat w Pomorskie
    No wiem
  22. dziadek odpowiedział(a) na Bieniek temat w Pomorskie
    6 sta w piątek ? Nie za późno ? Pewny jesteś ?
  23. Grzesio chce boxa Poważnie ? No ale innego wylumaczenia v-techu to to nie ma ...
  24. Tak sie dopominali i nie śledzą Fajna gablota Czemu v-tech ? Duzo ludzi żałuje tzn nie znam nikogo kto zna temat i był zadowolony, na czele ze mną jeżeli mozna powiedzieć ze znam temat

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.