Treść opublikowana przez dziadek
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Alona pewnie wolisz Wladiego ale jakby co to możesz zostać moją ą Żanety przyzwoitką w pokoju
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Będziemy informować na bierząco
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Ja żyje ...Rafi wraca z CH w czwartek i wlasnie myśleliśmy ze mozna by znowu jakąś posiadówe zrobić w np starej karczmie w jakis dzień
-
Bukowina 2015
O No to sie mozna jakoś spiknąć
-
Czarne E53
Git, ty a klapki w kolektorze? Zweryfikowany chociaz ich stan ? U mnie jedna wyleciała jak ja dotknąłem palcem. Dodatkowo Z rzeczy wartych rozważenia to egr z e60 bo widzę ze twój silnik tez jest bez klapy gaszącej , daje to to ze silnik gaśnie delikatnie jak benzyna , bo teraz sie pewnie zatrzymuje mało kulturalnie ...ja taki zabieg zrobiłem i nie żałuje ...jakbyś chciał pisz to dam ci kontakt do typa co takie rzeczy ogrania - dostajesz, montujesz ( podłączasz) i śmiga
-
Bukowina 2015
Ja chyba piątek rano , No chyba ze przekonam Żanetę do czwartku A w czwartek to o której myślałeś ?
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
na fromborskiej przy działkach masz rampę za 3,50 czy jakoś tak
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
czego nie jesteś w stanie zrobic sam napewno Elbląski mechaink tez nie da rady. Oni potrafią tylko klocki wymienić , lub olej i to też nie zawsze. Najpierw musisz znaleźć przyczynę sam , później pokazać im palcem to ci wymienią - sami na bank nie znajdą a przy okazji wymienią ci niepotrzebnie pół części w silniku
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Nie ma takiego, najlepiej samemu
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
http://a4-klub.pl/index.php?/topic/306464-bukowina-tatrzanska-2015-watek-informacyjny/
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Dzieki pany ... Oj tam od razu lipna , stary dobry automacik
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Cena pewnie jak co roku w okolicach 300zl za osobe
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Ty bys o BT pomyślał lepiej a nie Chorwacji ci sie zachciewa Bielik a takie cos ? http://allegro.pl/audi-a4-1-9-tdi-110km-afn-12-1999-lift-kombi-i5027562536.html
-
Pompowtryski PD - Demontaż, Wymiana, Ustawienie
przecież układ n75 to inny układ niż ten w który dmucha turbo...jak masz nieszczelność przy n75 - najczęściej podciśnienie (czyli wtedy ewentualnie vacum pompa próbuje nadrobić nieszczelnosć) czyli zawodzi sterowanie turbiną ...albo cię nie zrozumiałem albo kompletnie nie wiesz jak to działa
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Właśnie widac po pewnych postach
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
A ten co po nocach po forum lazi ?
-
Niebieska perła Chopina - Full S-line, TV, DVD, BOSE, RNSE ...
Kurde kiedyś to samo mówili o motulu , czyżby sie pozmieniało ?
-
Niebieska perła Chopina - Full S-line, TV, DVD, BOSE, RNSE ...
Chopin to nawijaj jakie odczuwalne różnice miedzy LM a Motul
-
1.9TDI ALH 308KM 560Nm by Misiek & TUNE-UP
Dlaczego ma dymić? Jak odpowiednio dmuchnięte to nie bedzie dymił
-
1.9TDI ALH 308KM 560Nm by Misiek & TUNE-UP
Nieźle , gratulacje wyniku
-
[b8] Awaria nawigacji MMI 3G
A nie była nieumiejętnie aktualizowana? Mapy działają tylko i wyłącznie z przypisaną do nich werjsą sortu , zły soft i kicha - nie bedzie działać
-
[B6 BFB] Niebieski fake US S-line by jedrekx... tym razem bez dachu ;)
a może to dwumas ?
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
aktualne
-
Uciążliwy lakier LZ9Y
VarioCustoms , Swarzędz; Shiny Car - Elbląg nie polecam Car SPa
-
Jaki samochód polecacie na autostrady ?
Zaufaj w takim samym stopniu jesteś w stanie sie przejechać na e60 jak i na a6 czy innym autem z dużym silnikiem ...a na trasę wlasnie one sa idealne ... Inna kwestia ze jak cos jest zajechane to zawsze wygeneruje koszty ... ....troche masz dziwne wymagania - duży silnik na trasę i tani w utrzymaniu - niestety to dwie wykluczające sie sprawy