Treść opublikowana przez dziadek
-
Ceny paliwa marzec 2026
http://www.portel.pl/artykul.php3?i=79150
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
tak tyle że za zdrowe 2.7bit zapłaci jak za zboże a za niezdrowe zapłaci u mechanika
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
może tam wymieniają poglądy face to face a nie tylko piszą na forum jak u nas - u nas w EB to spota już nie było z rok
-
1996 80 Avant RS2
lubię to! właśnie ja między innymi dlatego pogoniłem babę jeszcze (na szczęście!) przed ślubem ja jeżeli chodzi o babę to nie mam co narzekać na pytanie co do BMW 18-stki czy 19stki odpowiedź była jedna - " głupi ? oczywiście że 19-stki"
-
Czarne E53
a gdzie robisz? ogarnia koleś interfejs? na wiosnę będę musiał olej w skrzyni wymienić również a sam się boję że nie wleję odpowiedniej ilości. Tam trzeba mieć odpowiednia temp silnika czy skrzyni i dolewać...
-
Czarne E53
niech wyjmie ten sterownik i wyśle do regeneracji http://www.roger.nysa.pl/ Ja wysłałem i po dwóch dniach miałem sprawny.
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
nie ma - można założyć od passata - ale ja założyłem , pojeździłem miesiąc i wróciłem do serii - nie wiem czy ta szyba jest pod jakimś innym kontem w A5 ale lipnie to pryskało
-
1996 80 Avant RS2
Ciekawe auto i ciekawy człowiek
-
Takie tam 330d
Obyś sie mylił bo zeby tu wyciągnąć rozrusznik ...
-
Takie tam 330d
Kurde , dziś nieoczekiwana wpadka bmki pod pracą musiały pójść w ruch kable podłączone do drugiego auta ...410zl nieplanowane ubyło z portfela ale mam nadzieje nowy aku starczy na jakas chwile
-
B6 DIVISION
wydech super ale ja bym z tą turbiną nie wytrzymał
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
najpierw to trzeba mieć się z kim żenić kolega z klasy bierze ślub a gdzie masz "dziołchę"?, zbiesiła się
-
Ceny paliwa marzec 2026
Pękła granica 4 zł , u nas 3.99 za litr pb95
-
Spawanie felgi co sądzicie?
A nie lepiej kompletu poszukać? Trochę cie znam i czuje ze były by problemy ze snem, bo przypomnisz se że jedna nie od kompletu i takie tam. ;-) chyba całkiem odpuszczę bo koleś zaczyna się coś motać
-
Siemianowy Golfik Gti
siemian, tak dla odmiany okleił byś go w srebrny mat
-
Spawanie felgi co sądzicie?
http://olx.pl/i2/oferta/5x120-bmw-o-z-racing-19-235-35-19-opony-CID5-ID8kU0l.html#:6a6e0a0004
-
Spawanie felgi co sądzicie?
Dzięki , panowie , poszukam moze sie trafi pojedyncza taka do tego kompletu, wtedy wziąłbym 3
-
Spawanie felgi co sądzicie?
A miało byc tak pięknie
-
Spawanie felgi co sądzicie?
Witam, Mam do kupienia felgi. Jedna jest spawana i wygląda to jak na poniższych zdjęciach. Proszę o opinie co myślicie o spawaniu, pojeździ to trochę jeszcze?
-
Siemianowy Golfik Gti
Czy ktos z komentujących zamierza kupic to auto? Bo chyba należy się po prezencie
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Dzieki , napisałem, ...jak czorny nie bedzie mogł to byłbym wdzięczny
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
witajcie chłopy i Panie. Dobrego w nowym roku. Pytanie z grubej rury : byłby kto chętny pomóc i się karnąć do Wolszyna obejrzeć i ewentualnie zabrać/przechować koła ? Za wachę zwrócę oczywiście i na dobrą flachę
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Najlepszego, zeby spoty cześciej wychodziły coby mozna sie było od czasu do czasu wybrać
-
moje e61
Wyślij swój do tego typa co ci podesłałem , zrobi ci go lepiej niz nowy bo pozbawi go wad konstrukcyjnych
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
A to ten sam co w a4 b6 , wiem o nim tylko tyle ze lubi olej , podpytaj w b6 division , tam na bank ci odpowiedzą ze szczegółami