Treść opublikowana przez dziadek
-
Audi A4 B8 2.7 TDI po Modach :)
Fajna sztuka , nie ma co bać sie multitronica , to nie B6 i to całkiem inne skrzynie juz ...a złe opnie to tylko na wp.pl w artykułach "fachowców" lub w TVN turbo
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
3.0TDI te pierwsze z serii Bxx miały wadliwe wtryski które po małym przebiegu potrafiły bezobjawowo podlewać i wtedy wywalało dziury itp , później od silnika ASB masz wtryski lepsze i one już dają radę... ...no ale jak to diesel i jego bolączki - paliwko choć raz gorszej jakości i papa...nic nie jest wieczne a w takim v6 koszty nie będą podobne jak w 1.9 no ale coś za coś
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Nic takiego ... DSG nigdy nie było w Exeo a jedynie automat jaki wstępował to faktycznie tylko Multitronic (a myślałem że ta topowa wersja 211 KM miała tipa) - a DSG a właściwie S-tronic jak dla Audi A4 wszedł od modelu B8. Co do Exeo się nie będę kłucił bo nie sprawdzałem , oparłem się opini że jeżeli nie multitronic to tylko mógł tam być DSG bo na 100% nie TIP który występuje jedynie z 4x4...w b8 S-tronic wszedł nie od początku - nie pamiętam od którego roku , chyba 2009 ... ps. DSG i S-tronic to nie to samo - podobne bo dwusprzęgłowe ale nie jest to to samo Też się nie oriętuje z tym Exeo ale wiedziałem że automat był, myślałem że w tej 211KM to tip a jednak multi ... DSG nie mogło być bo silniki wzdłużne Wiem że oznacznie DSG używane jest przez koncern VAG (poza Audi) gdzie silnik jest poprzecznie, dla Audi stworzono S-tronic który jest nieco zmienioną konstrukcją dwusprzęgłową by przenieść większy moment w przypadku silników wzdłużnych - tak jest dla A4, A6 itp., ale chyba w przypadku A3, które pewnie skrzynie ma bliźniacze z golfem także stosują oznacznie S-tronic ... to czy nie jest tak, że audi ogólnie zastrzegło sobie tę nazwę S-tronic dla swojej marki? Ty się trochę po salonach Audi bujałeś to pewnie więcej wiesz... W salonie to tam nic nie wiedzą - jakieś szczegóły jak się pytasz to
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
no gang v6 rekompensuje słabe osiągi - porównałem osiągi 2.4 do 2.0TDI dlatego że zawsze patrzyłeś na to jak auto jedzie, na elastyczność itp...pompki w 2.0 170KM audi wymienia na nowe za darmo nawet w autach które nie są serwisowane w ASO więc tragedii nie ma ...silnik 3.0ASB nie ma już wielkich problemów z rozrządem i wtryskami ...no ale dla ciebie na miasto to jak już rozmawialiśmy diesel się słabo opłaca...takie 2.4 jakoś tam się będzie kulać...
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Nic takiego ... DSG nigdy nie było w Exeo a jedynie automat jaki wstępował to faktycznie tylko Multitronic (a myślałem że ta topowa wersja 211 KM miała tipa) - a DSG a właściwie S-tronic jak dla Audi A4 wszedł od modelu B8. Co do Exeo się nie będę kłucił bo nie sprawdzałem , oparłem się opini że jeżeli nie multitronic to tylko mógł tam być DSG bo na 100% nie TIP który występuje jedynie z 4x4...w b8 S-tronic wszedł nie od początku - nie pamiętam od którego roku , chyba 2009 ... ps. DSG i S-tronic to nie to samo - podobne bo dwusprzęgłowe ale nie jest to to samo
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Exeo nie ma tiptonica tylko dsg z passata
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
dzięki za rady Adam ale musi być High imput no i Adam ale chyba coś ci się pomyliło z tą alternatywą ...to jeżeli chodzi o osiągi to alternatywa do 2.0TDI nie 3.0TDI , 2.0TDI BRD delikatnie objedzie to 2.4
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Służę , ale ze mną ciezko kupic auto
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Bedzie moze kto? http://www.adventurepark.pl/?p=2522
-
Mironowóz cz.V - A5 8T Sportback 3.0tdi 2 x s-line
Na zdjęciach rzeczywiscie słabo widac bo rotor mi sie bardziej widział , No ale ocenimy w BT mam nadzieje na żywo
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Albo wie a nie chce zniechęcać No ale ogólnie autko ciekawe full s-line interior i exterior , multitronic w b7 jest juz poprawiony a bardziej komfortowej skrzyni nie ma , musiałbys poczytać jak ja dobrze sprawdzic , jest temat Bart-sa na forum o niej ...
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Zaden tiptronic , w fwd byly tylko i wylacznie multitronic
-
RR Evoque 2.0T
Soolek a te teoje linki w podpisie sie rozjechaly i odnosza sie nie tam gdzie powinny Na trase by sie przydalo troche go zglebic , jakas pneumatyka itp no ale z racji ze to nie moj to zadnych planow nie ma
-
RR Evoque 2.0T
No jest taki inny ...
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
A cos innego w tej cenie znajdę ? A No i oczywiscie wzmak taki miałem na myśli , wyżej jest pomyłka bo tam jest z subem http://allegro.pl/blaupunkt-wzmacniacz-gta-250-bp11-sklep-w-wa-i4671909084.html
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Panowie wypowie sie ktos z fachowców czy to ze sobą zagra? Na parametrach sie nie znam . Prosze o rade http://allegro.pl/blaupunkt-basspack-2011-subwoofer-wzmacniacz-kable-i4670270668.html http://allegro.pl/hertz-dieci-ds25-3-subwoofer-250mm-300w-sklep-w-wa-i4701334959.html
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Na głośnik chce wydać do 200zl , nie mam zbyt wygórowanych oczekiwań wiec cos chyba znajdę ...mam nadzieje ...ale dzieki za propos
-
[B6 AGB] Bienkowoz 2.7 BiT
Dobre sa te , ja bym zostawił
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Konwerterów nie będę montował - kupie wzmaka z wejściem High-imput i sygnał wezmę z głośników w bagażniku Radio to zwykłe radio CD Business bez wzmaka - nic szczególnego ...skrzynkę już kupiłem - teraz rozglądam się za głośnikiem 25cm ( jak na moje oczekiwania skłaniam się do Magnata ) i wzmakiem Blaupunkt GTA 250 BP11...
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Adam ja nie chce głośników podłączać bo w e46 sa kiepsko umiejscowione i bez wiercenia dziur w drzwiach nic mi to nie da ...ja chce tylko wsadzić głośnik niskotonowy i do tego wzmaka co by jakies basy były lepsze ...ale nie zależy mi na bum bum , nie o to chodzi ...to co chce zakupić ma byc niedrogie wiec twój zestaw na bank mi nie podpasuje , poza tym nie oczekuje niewiadoma czego ... Znalazłem zestaw blaupunkt 2011 ( sub i wzmak) z myślą ze przełożę głośnik do swojej obudowy ...w zestawie sa kable itp ... Tylko chyba tam jest głośnik 225mm a ja potrzebuje 250
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
A co tam kombinujesz? takie coś chciałem zrobić http://allegro.pl/obudowa-pod-subwoofer-bmw-e46-kombi-warszawa-i4628484588.html Widzę że są dostępne właśnie gotowe więc chyba nie będę się pier..ił ...ale może podpowiesz jaki wzmacniacz do seryjnej istalacji? i Czy trzeba wyciągać z Radia RCA czy jak to się tam nazywa czy są wzmacniacze które obsługują sygnał high podawany na zwykłe głośniki i czy gra to tak samo jakby było z RCA i sygnałem low?
-
RR Evoque 2.0T
Żaneta żałuje Audi, ja w sumie też bo było wycackane, wychuchane , jak nowe ... ale tu mam upragniony automat - no i wiadomo że służbówka to najlepsze auto pod słońcem
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
To co piątek ?
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
O o , o
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Pany , który sie zna na car audio , Adadur dobrze kojarzę ze sobie zabudowywal głośnik niskotonowy w bagażniku ?