Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

dziadek

Zbanowany
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez dziadek

  1. Wydaje mi sie ze moze te materiały to rożne wersje wyposażenia lub jedne od diesla inne od benzyny dlatego sie różnią ...ja sie nie kluce bo tez nigdy nie rozbieralem ani jednego ani drugiego ... Trzeba by wrclaguna spytać
  2. dziadek odpowiedział(a) na dziadek temat w Inne marki
    Mam nadzieje ze nie bo zamierzam oddać do zakładu oddalonego ode mnie troche , ale jest mega polecany wiec mam nadzieje doradza co trzeba
  3. Tu mi sie wydaje cie ponosi wyobraźnia , przeciez to jest to samo co a4 - te same materiały , tyle ze ma nadmuchane błotniki ...głośniej nie jest napewno ale ciszej tez nie
  4. dziadek odpowiedział(a) na dziadek temat w Inne marki
    Co do zawiechy się pomyśli, narazie kasa pójdzie na niezbędne sprawy - czyli: -wywalenie klapek - pakiet startowy - czyli filtry, oleje (w tym olej w skrzyni i tu może zaboleć bo spora tam go jest - no ale zobaczymy)
  5. Fajnie , tzn inaczej niz masz teraz ale dla mnie aktualny kolor jednak lepiej wyglada
  6. dziadek odpowiedział(a) na dziadek temat w Inne marki
    Dawno nie jezdzilem b6 ale w b8 niby jest duzo wiecej miejsca niz w b6 a w mojej a5 sporback wydaje sie mniej miejsca niz w bmw, wiec juz sam nie wiem
  7. dziadek odpowiedział(a) na dziadek temat w Inne marki
    No właśnie tu w e46 jest zadziwiająco dużo miejsca jak na gabaryty auta bo autko jest nieduże i zwarte ... choć wiadomo że e39 to inna liga ... nie ma problemu zapraszam na piwo do autka
  8. dziadek odpowiedział(a) na dziadek temat w Inne marki
    Pablo, silnik o mocy 204KM , chyba inna turbine ma i wtryski ale reszta to samo Bielik , e39 bardziej komfortowa od e46 i bagaznik sporo wieksZy ale w srodku to tu w bmw wydaje sie wiecej miejsca niz w a5 wiec tragedii nie ma jezeli chodzi o rodzine
  9. dziadek odpowiedział(a) na dziadek temat w Inne marki
    Skrzynia GM-a niestety ale ponoc wymieniona 50 tys km temu wiec mam nadzieje potrzyma troche ... Dziala sprawnie , dosyc szybko
  10. Btw fura do opicia : http://a4-klub.pl/index.php?/topic/285232-takie-tam-330d/
  11. Mozna, ja bym powiedzial ze nawet 4 bo twoja henryka i fiacik tez nie opite
  12. dziadek odpowiedział(a) na dziadek temat w Inne marki
    Coupety i cabrio zabijają ceną a złomu nie chciałem kupować...Co do sprowadzenia można powiedzieć że sam, z tym że w procesie zakupu oczywiście był pośrednik - pracownik firmy, która była właścicielem auta od nowości ...
  13. dziadek odpowiedział(a) na mojeA4 temat w Inne marki
    Zrobione , co by tu nie śmiecić
  14. dziadek odpowiedział(a) na dziadek temat w Inne marki
    Tak , drugi samochód dla mnie do zabawy , dopieszczania i rezania...kombi dlatego że mi się bardziej podoba niż sedan ale to nie było priorytetem - miał być 3.0d i automat - reszta była bez znaczenia...
  15. dziadek opublikował(a) temat w Inne marki
    Jako że od sprzedaży E60 tęskniłem i chorowałem za BMW, poniżej moja nowa sprawiona zabawka typowo do zabawy, grzebania i może rezania. Jest to BMW E46 Touring z roku 2003. Założeniem było 3.0d i i skrzynia obsługiwana bez pedału sprzęgła i udało się. Autko od pierwszego właściciela z Niemiec, przelot 250tys km. Wyposażenie jako takie: - kiera multi - grzane stołki - czarna podsufitka - tempomat - półskóra - elektryka w szybach i w grzanych lustrach - lusterko fotochromatyczne - klima automatyczna - czujnik zmierzchu , deszczu i takie tam... Z braków wyposażenia, które mnie bolą to brak xenonu, no ale pożyjemy zobaczymy Do zrobienia tylna klapa , bo ma parę pryszczy. Z planów to ma być malina jak z salonu, poza tym : - kiera do zmiany na M - zrobione - fotele out i kubły - zrobione - zewnętrzny m-pakiet - zakupiony - xenon - może urządzenie multimedialne z chin wyglądające jak ori - chromy w czerń - może 19'' - zakupione Zdjęcia zaraz postaram się wkleić.
  16. Flagi dawaj plastidipem na próbę i tyle
  17. Ty a czemu tylko 180 max ma ? No i czemu tak wolno biegi zmieniasz ?
  18. To prawda ciagle mam 1 wiecej Sie tak nie ciesz bo chyba wolałbys szybko wrócić do dwóch co ?
  19. Ten golfik to pewnie od jakiejś biusciastej nastolatki z USA co ?
  20. dziadek odpowiedział(a) na mojeA4 temat w Inne marki
    no nie gadaj, że Żaneta się na BMW zgodziła.. jaka buda? E90? Nie No audi jest jej a ja kupiłem dla siebie do zabawy, grzebania, rezania itd e46 330d 204KM w automacie w końcu - mam zamiar chuchać , dmuchać i zrobić igiełkę ...
  21. Jest bryczka kox , ja tez sobie sprawilem cos do dłubania ale to nie wasze klimaty

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.