Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

dziadek

Zbanowany
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez dziadek

  1. dziadek odpowiedział(a) na mojeA4 temat w Inne marki
    Śruby do zaślepek były w komplecie ?
  2. No w końcu automacik , a czy tobie sie cos nie pomyliło ? To chyba golfik dla madzi
  3. dziadek odpowiedział(a) na mojeA4 temat w Inne marki
    Kto gdzie brał zaślepki w miejsce klapek? Zakupiłem 330d i od razu trzeba sie za to zabrać
  4. Ta , pewnie jakiś nowy citroen c1
  5. Bartek chyba celujesz w cos innego ale moze zaciekawi cię blog mojego kuzyniaka , a nóż zmienisz zdanie ... http://yamahamt-03.blogspot.com
  6. Kiedy ty znajdziesz czas na jezdzenie motorem ?
  7. Moze troche gorzej zapalać ale jak pali dobrze to nic sie nie stanie
  8. Temat o niczym, przeciez logiczne ze jak wskazania na komputerze sa w literach na 100km to jak stoisz nie pokonujesz żadnego dystansu a silnik pracuje to zużywa przeciez paliwo - komputer głupieje . W passacie lub a4 b8 w momencie zatrzymania chwilowe spalanie przełącza sie na litry na godzinę i wtedy wszystko sie zgadza , ale w audi dali troche z tym du.y
  9. Trzeba bedzie sie przyzwyczaić , jeszcze bedzie sie zmieniać, testują rożne opcjeMa kto jakies wtyki w US zeby przyspieszyć wydanie vat24 ?
  10. dziadek odpowiedział(a) na mojeA4 temat w Inne marki
    Wydaje mi sie ze troche asekuracyjnie ten program co? Ekspertem w tych sprawach nie jestem ale wydaje mi sie ze ten silnik z 10KM spokojnie wiecej da rade wypluć
  11. dziadek odpowiedział(a) na mojeA4 temat w Inne marki
    Spróbuj zrobić procedurę przyuczania klucza , moze centralka sie rozkodowala ... Sama procedurę znajdź na google bo nie pamietam
  12. no to nic dziwnego że tyle stoi...ciekawe jaki przebieg
  13. Nieważne kto wygrał , ważne ze vetelowi w końcu ktoś pokazuje jak sie jeździ
  14. Hehe, he, na zdjęciach nawet niezle to spasowanie wyglada
  15. dziadek odpowiedział(a) na mojeA4 temat w Inne marki
    Jak rzeczywiscie czuć spaliny to na bank kolektor wydechowy - w e60 padają jak muchy.
  16. A bylem tam wczoraj i nie widziałem
  17. dziadek odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    melduję się tyle że A5 Bartek, czy z poziomu mmi masz możliwość regulacji suba ? Regulacja basu jest ale samego suba nie ma ... ---------- Post dopisany at 18:26 ---------- Poprzedni post napisany at 18:25 ---------- Bo zeby czuć magię Banga musi byc dobrej jakości muza , z radia raczej cieżko jest No chyba ze gdzies blisko nadajnika
  18. dziadek odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    melduję się tyle że A5
  19. Przeciez tu dyfuzor jest na wprost , całkiem inny niz w a4 polift ...gdzie końcówki musza byc pod katem zeby zgrywac sie z dyfuzorem
  20. Nikt nie powie ci na 100% , mozna tylko przypuszczać ???napisałem ci ze jeżeli zawiecha to góra bo ona pracuje przy skretach a nie dowiesz sie jak nie sprawdzisz

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.