Treść opublikowana przez dziadek
-
Avant 1.9 2004 stuki przy skrętach
Przy skręcie pracują wahacze górne - więc jeżeli zawieszenie to ja bym tam szukał
-
B8 TrOOOOp
No co passat evob5
-
B8 TrOOOOp
VCDS/Hidden Menu Mods Updated For Facelift 2013 B8.5's
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Tomeks jakiś spasiony od tego biegania czy mi się zdaje ?
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
lubie to
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
w cholere aut na trasie się widzi z bagażnikami na klapie i nie mają ani świateł ani rejestracji i jadą nad morze przez całą polskę i mają w d*pie... ...dla mnie bez sensu jest wozić rower na wakacje - taniej i bez problemu jest wynająć sobie rower na miejscu - inna sprawa jak ktoś ma wypasiony swój rower i chce np wozić żeby pojeździć w stegnie lub krynicy wtedy tak
-
Przy skręcie w lewo skrzypi jak stare drzwi.
Sprawdź górne wahacze , moze to byc początek ich końca , miałem tak w passacie kiedyś , one pracują przy skrecie kół i wlasnie mogą piszczeć , za chwile dostaną luzu jak pracują na sucho
-
B8 TrOOOOp
nie jestem pewien czy o to chodziło jeśli tak to proszę http://s27.postimg.org/ap0qqszrj/A_1.jpg http://s28.postimg.org/5ipn3dadl/A_2.jpg http://s28.postimg.org/errtdhj9l/A_3.jpg http://s9.postimg.org/l49bbx9u3/A_4.jpg http://s22.postimg.org/ylr2v5q5p/A_5.jpg oooo , wielkie dzieki Tylko ja dalej nie wiem , jak to wyjdzie z tej panewki lub cała ta panewka , No ale będę musiał popróbować
-
B8 TrOOOOp
Pany , kiedyś się już pytałem o to ale może ktoś ma opis z ELSY czy czegoś tam jeszcze innego..."Demontaż sprężyny powrotnej pedału sprzęgła"
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
A skad my mamy wiedzieć ile ty tam masz km , moze jeszcze gdzies na dziewczynkach byłeś
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
ciesz sie ze biały , pomysł jakie piekło by było w czarnym bez klimy
-
moje e61
W/g mnie tu nie chodzi o to czy 3.0d czy 2.5d tylko o sterowanie bo w jakiś rocznikach sterowanie jest elektroniczne przez elektromagnes a w innych podciśnieniowo - ja np miałem elektroniczne ...popatrz na stronce z częściami bmw , odpowiedniku etki RealOEM.com * Katalog części zamiennych BMW albo zadzwoń do jakiegoś tunera
-
Wakacje wladyslawowo
Jak nie uda mi sie udać gdzies za granice wybyć to możnaby sie spotkać na jakaś oranżade bo mam w tym samym czasie urlop
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
- Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Patryku drogi ja nie Bartłomiej- [B6 AVF] by Edyta
Elegancja , Francja pod maska- [ALL B7] Audi rs4 b7 Sprint Blue STAGE II
Pierd...icie ze nie pasują voseny , leżą idealnie- moje e61
Wydaje sie ze wszystko jest , nie bardzo wiem do czego ta okrągła duża uszczelka , ale dawno to juz było i nie pamietam dokładnie konstrukcji ...ja jej nie wymienialem bo bym pamiętał- moje e61
220 musi peknac, ja w serii mialem 187 pamietaj zeby te zaslepki dobrze uszczelnic bo pewne wlasnie z klapek ci podcieka- Wakacje wladyslawowo
Pytaj Wladiego on jest z Helu- 1.9TDI nie odpalił - co sprawdzić ?
Jak się nic nie stało od razu to ok , ogólnie się nie odpala na pych ze względu na rozrząd na pasku ... innych przeciwskazań nie znam- moje e61
Uszczelki kolektora są takie jak w komplecie z tymi zaślepkami co wkleiłeś te prostokątne - i na każdy cylinder jest osobna...można je bez problemu dostać poza ASO . Jednej ogólnej pod cały kolektor to tam nie ma... Ty założyłeś już te zaślepki w miejsce klapek? bo z kolektora ssącego to najczęściej cieknie w miejscu klapek po to w zestawie zaslepek masz też te okrągłe uszczelki- moje e61
Klapki sie demontuje i zaślepia - to jest troche rzeźba mozna powiedzieć i wszystko jest opisane w linkach co ci wkleiłem , sa tez specjalne zaślepki w ich miejsce - najlepiej byłoby ich użyć , ktoś tu wspominał wyżej o nich wiec jego pytaj ... pierwszorzędna sprawa to zweryfikować historie serwisowa , pisałeś ze masz , moze niedawno kolektor był wymieniany bo przy tem przebiegu z raz juz pewnie ASO by go zmieniło. po co wywalać wtedy ...polecam przeczytac tez cały temat z linka i wyróbic sobie swoje zdanie ...tam naprawdę wszystko jest opisane- moje e61
Każdy ma swój rozum i robi jak uważa - jest to ewidentna rzecz która się w tych silnikach zużywa ... widzisz że nawet w serwisie się tego nie wypierają - wszystko ma swoją żywotność tyle tylko że jak ci się zużyją klocki to nic sie nie dzieje - wymieniasz i masz spokój na jakiś czas ale tu wystarczy jedna klapka się urwie to silnik do remontu lub wymiany i koszt ogromny ja jestem z tych co wolą przeciwdziałać niż naprawiać ty nie musisz taki być bo masz swój rozum i portfel Ford focus I bardzo dobre auto i mało się psuje a jeszcze mnie dacia logan ale nie daje tyle komfortu co BMW. co ma do rzeczy to co to za marka i ile kosztuje? są rzeczy w fordzie nieudane np w silniku 1.8TDDI pompa wtryskowa ta sama co w Audi 2.5tdi a bmw e60d ma wadliwy kolektor który potrafi narozrabiać ...tyle w temacie bo nie zamierzam nikogo przekonywać - swoje doradziłem co z tym zrobisz twoje- Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Adam chyba szuka jelonka na lakierowanie bo aparacik poszedł w ruch co? - Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody