Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

dziadek

Zbanowany
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez dziadek

  1. Jak se kupisz interfejs za 20 tys zl to i ogarniesz wszystkie fury
  2. Mercedes rozsądnie ale mc kusi
  3. No w końcu jakaś konkretna fura ...W java car design ogarną ci temat że nie poznasz auta... byłem , widziałem i kopara mi opadła
  4. Pogoda sprzyja, impreza aktualna? Bo u nas leje
  5. dziadek odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Nie dysponuję liczbami ale na oko jest lepsza - chyba że to powoduje inne menu ale jak się patrzy na czcionkę to w 3G+ wydaje się ładniejsza ( wyraźniejsza )
  6. dziadek odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Grześ ale 3G+ to dopiero od polifta X.2011 ? To jest 3G z dyskiem przed X.2011 Audi MMI Overview tutorial (2010 & beyond) - YouTube a to 3G+ kótre występuje dopiero po X.2011 główne różnica to : - inne menu - jeszcze wyższa rozdzielczość w 3G+ - mniej przycisków w 3g+ - np odtwarzanie divix i filmów z karty SD ( przed 2011 nie jest to możliwe) i pewnie jeszcze coś .
  7. jak nie jeździ jak jeździ - te pierwsze instalacje tak miały jak gaz był podawany w postaci gazowej i wykorzystywane były dodatkowe wtryskiwacze . w najnowszych instalacjach jest tak że gaz podawany jest przez normalne oryginalne wtryskiwacze w postaci ciekłej jak benzyna i nie jest potrzebne podawanie benzyny ...poza tym chyba zaśmiecamy koledze wątek
  8. wow ale wynik ... światełka poliftowe już były czy sam ogarnąłeś ?
  9. Tak ale tylko w postaci ciekłej i obsługiwany przez ori wtryski benzynowe
  10. Tym ze to za 250 zł to opornik za 2zl zamknięty w pudełko i do tego napisana bajka co to on nie robi ...jak ma być dobrze to tylko pisany program przez tundra z użyciem hamowni , poparty wykresem ...wtedy to bedzie jeździć , a takie boxy z allegro sa dla bogatych
  11. dziadek odpowiedział(a) na 100nek temat w 2.0
    Dokładnie to samo słyszałem tak właśnie jest - dlatego w nowej generacji TFSI stosowany jest dotrysk benzyny do dolotu - dlatego w silniku 4 cylindrowym jest 8 wtryskiwaczy
  12. Nie nadaje się zbytnio do lpg. poważnie? a wszyscy gadają że bez problemu ...no ale z oplarzem się nie kłócę
  13. to jakbyś trochę dołożył do corsy szukaj opla: astra II, vectra B - wygodne autka i tanie w eksploatacji , poza tym jakby co zawsze sprzedaż bez problemu - mi to zajęło 5 minut Vectra B 1,6 100KM w kombi paliła 7 litrów benzyny - przy dojazdach z Pasłęka i normalnie na trasie 110-120 się jeździło - więcej już się głośnawo robiło
  14. dziadek odpowiedział(a) na mikulski53 temat w 1.8T
    Objętości dolotu nie Zmienisz filtrem
  15. powiem ci tak - nie jest źle ale jak to ja zawsze się do czegoś czepnę - malował odprysk na progu , to zrobił to niby dobrze ale z 2 cm w bok jest malutki "burchelek" to ku.wa zamiast to zrobić to nieeeee...no ale ogólnie nie jest źle
  16. jak go ludzie na lawecie widzieli to pewnie bekę niezłą mieli ...oczywiście pozytywnie
  17. No i teraz Wrclaguna spać nie może
  18. Hanią po spocie pod samą klatkę , to lubię
  19. Czy ty mnie ostatnio bez browara na spocie widziałeś?
  20. Czyli co i tak robimy? Ja mogę być

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.