Treść opublikowana przez dziadek
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
wow , moze sie bali ze znowu zje.ią
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
dziadek byłbym bardzo wdzięczny to by było tak: srodek : troche zmęczony , uchwyty na drzwiach porysowane całe jakby jakaś kobieta paznokciami je szorowala , kiera wyslizgana jak na przebieg na liczniku ale tragedii nie ma , brudne i tez widac na nich zużycie fotele, Galka biegów zdarta skóra bardzo ale mieszek w dobrym stanie silnik: zapalił ładnie , chodził równo i cicho , wyciekow nie widac , po sprowadzeniu zrobiony u nas rozrząd ( łańcuch , wałek) , układ kierowniczy : cos stuka kręcąc lewo prawo czyli końcówka , drążek lub magiel - świadczy tez o tym stan przednich opon a nadają sie tylko do wymiany - zdarte masakrycznie po bokach , tylne jeszcze w miarę nadwozie: wg sprzedającego mierzony cały miernikiem i jest równy oprócz przedniego błotnika który miał cos koło 180 , reszta miała mniej ale nie pamięta ile, szyby wszystkie ori , nawet przód zerknalem w papiery i przegląd tuv w 2012 w kwietniu miał robiony przy przebiegu 135 tys km. Do książki nie patrzyłem z wiadomych względów ale cos tam miał podpisywane niby aha nie jeździłem bo niezarejestrowany co ma nastąpić jutro lub w piątek
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Jaka kiera łysa - 158tys km Byłem tam oglądać auta 3 razy - każde robione lakierniczo choć największe szroty to nie były - jak chcesz to mogę podjechać ci go z grubsza obejrzeć ale na mercach się nie znam i nie wiem na co zwracać uwagę...
-
AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
to wiem - ta a4 co siedzi w niej i mówi że to jest rs4 ma trójramienna kierę a później jego ma 4 ramieną - ale żadna nie wygląda na rs4
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
łóżeczko i inne graty można tanio wyrwać w tym sklepie koło Nomi w Elblągu - dostajesz kartę stałego klienta i rabat
-
AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
co on tam gada o rs4 na końcu - chyba nigdy nie siedział w Rs4 toć to jakieś 4 cylindrowe badziewie i to chyba z multi
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Ja kupywałem w Mama i Ja i jakoś tak strasznie nie przepłaciłem. A w Elblągu faktycznie troche nędza Bielik jedź z kobietą do Mama i Ja do 3city i niech sobie pojeździ różnymi wózkami po sklepie, sprzedawca pokaże co i jak ze składaniem itp itd. A później będziesz szukał necie i tyle. Czasem cos cos mądrego mu sie uda sklecić
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Bielik propos wózka jak Żaneta sie odezwie z Rumunii to podpytam bo nie pamietam ale mieliśmy jakiś pl , tani i z jakimiś nagrodami wózka roku czy cos w tym stylu ...ale oczywiscie z neta , zapomnij o sklepach na miejscu
-
[ALL B8] Cubrowóz ,Czarny Avant ,quattro, S-line Plus !!!!
Ja tam bym kupił Rotory ale od kiedy na Mirona78 mówią Rotor20 to mi się odechciało
-
[ALL B8] Cubrowóz ,Czarny Avant ,quattro, S-line Plus !!!!
Felgi 19 cali AUDI RS5 A5 S5 RS4 RS6 5x112 ET 24 (4188775739) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. tylko chyba to ET co
-
[ALL B7] Audi rs4 b7 Sprint Blue STAGE II
szkoda że do kalendarza dźwięku nie można wysłać dodatkowo
-
Uchwyt na zakupy do bagażnika SEDAN
Co wy dajecie, do a4 ta wnęka kosztuje 500zl w ASO ? Ja do swojego a5 sportback zapłaciłem w ASO za cała wnękę z siatką 166 zł
-
moje e61
ale ja miałem ten sam silnik tyle ze z gratisem ...bmw dostaje od fabryki gratisy tak jak audi wiec pewnie tez masz cos więcej jak silnik zdrowy
-
łyka olej
Nie ma silnika który nie bierze oleju , sa takie które biorą go tyle ze użytkownik nie zauważa ale w turbo doladowanych zawsze od wymiany do wymiany trochę ubędzie ... Jak starcza go zeby od wymiany do wymiany nie dolewac to jest wszystko ok. Sprawdź odme , dolot
-
moje e61
Powiem tyle Silniczek nie 3.0 ale ten tez daje rade i to nawet dobrze , ja u siebie w serii miałem 187KM
-
[ALL B7] Audi rs4 b7 Sprint Blue STAGE II
Mega fura , graty... ...mam nadzieje ze kwarc od momentu jak ja kładłem dwa lata temu sie zmienił bo ja zabulilem a na aucie zostawały wżery po deszczu do usunięcia tylko korektą - firma car spa sie popisała
-
AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
super sprawa , trzeba bedzie sie wybrać kiedyś do Rumunii, tam gdzie planują być w 2014 tzn przełęcz stelvio juz byłem choć to było passatem b5 było mega , polecam każdemu moze w przyszlym roku letni w Rumunii ---------- Post dopisany at 23:02 ---------- Poprzedni post napisany at 22:59 ---------- Noooo a stelvio ma być odpowiednikiem zeszłorocznej trasy w Rumunii
-
AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
super sprawa , trzeba bedzie sie wybrać kiedyś do Rumunii, tam gdzie planują być w 2014 tzn przełęcz stelvio juz byłem choć to było passatem b5 było mega , polecam każdemu
-
może jakaś porada? passat b6
Jak kupować auto które sie nie bedzie psuło , nic poza tym , zero emocji , frajdy z jazdy to po co przepłacać za toyote , Dacia daje to samo
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
to wywalić taką babe co broni auto kupić
-
może jakaś porada? passat b6
A czemu za pompowtryski płaciliście- przeciez jest na to akcja serwisowa bez względu czy auto serwisowane czy nie ... co do aktualnego problemu to cieżko jest wywróżyć ale wyglada na to ze napęd pompy siadl tzw imbusik i jeżeli nie wyłączyłes od razu silnika to najprawdopodobniej turbina padnieta i grom wie co jeszcze , w zależności od tego jak długo silnik chodził bez smarowania
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Ta
-
Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Dziś o 20 tej mały spocik robimy z davidosem, dołącza ktoś?
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
no to powody oleju w dolocie mogą być dwa - tak jak napisałem właśnie te dwie rzeczy do sprawdzenia
-
[B6 AVF] A4 Avant 1.9TDI 131KM S line, Recaro (Projekt: "Full Opcja")
olej dolocie bierze się nie nie tylko z turbiny ale i z odpowietrzenia silnika czyli odmy - przecież to jest prosto do dolotu podłączone - można sobie rureczkę wyjąc idącą od odmy do dolotu, zdjąć i zobaczyć że tam jest mokro ...można by wymienić odmę - trochę to pomoże zawsze to nowe, lub walnąć oil catch tank-a ...czyszczenie EGR-a i stosowanie nowych uszczelek rzadko pomaga. lepiej dać nowy - oczywiście koszt wiadomo - turbo najlepiej sprawdź pod kątem puszczania oleju zdejmując rurę od strony zimnej i zobacz ile masz tam oleju...