Treść opublikowana przez dziadek
-
B8 TrOOOOp
Do wahających się rezać Banga , nie wahajcie się - dopiero dziś jak dostałem zastępczą b8 bez banga doceniłem go w swoim aucie...Mówią że Bang nie gra ale to co się dzieje w zwykłym zestawie to masakra - kojarzy mi się radio safari z dużego fiata
-
[B6 AGB] Pierwsze w Polsce B6 2.7L V6 biturbo S-line 486PS 590NM [str. 232]
No te pare zakrętów jest mega fajnych ...szkoda tylko ze czasem ktoś przeszkadza i strach pojechać na 100%
-
Bukowina '14 Hot-Line
Uff, autko po trasie "odrobaczone" mozna spokojnie odpoczywać , dzieki za super towarzystwo , do zobaczenia za rok
-
B8 TrOOOOp
Informacyjnie: Jaki ma cel zakładanie takich wąskich opon? obciera coś w a4 przy takiej feldze jak się szersze założy? bo tak szczerze to średnio mi się widzi taka wąska opona - poza tym fela miażdży suty
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
no to mi wymienią bez sensu na nowa i nic to nie pomoże - na szczęście lato idzie a na nową część będzie 2 lata gwarancji od nowa - i hope
-
Bukowina Tatrzańska
Ja tym odkurzaczem jadąc normalnie w dzień bez wyprzedzania na ciągłych itp robię w 3h trase z Ursynowa do Elbląga a o spowalnianiu to raczej martwię się o Marka i ciągłe przystanki na tankowanie
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
tu nie chodzi o 1000sztuk - w/g mnie to wszystkie to maja ze wspomaganiem elektrycznym - dlatego byla akcja serwisowa ale niestety nic nie dała
-
Bukowina Tatrzańska
Jak dotrę do PL to my jedziemy drogą s7 na dwie furmanki - wyjazd z Elbląga około 5 rano - jakby ktoś na trasie się trafił będzie fajnie
-
B8 TrOOOOp
w idealnym stanie nie ukrywam, że jeżeli sprzedam to nie chcę dopłacać do nowych dlatego cenę mam zaporową więc kolejny sezon pewnie się będę bujał na tych S5 na forum A5 jakiś gość ostatnio do mnie pisał, że kupi je ode mnie za 1500 ---------- Post dopisany at 08:57 ---------- Poprzedni post napisany at 08:55 ---------- tak, daję.. ale chcę + 170 tys albo +175 tys w zależności, o którym mówimy jedrek ale w ogłoczeniach nie napisałeś "stan igła" i "okazja" więc jak chcesz sprzedać
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
tak a co? i jak, mozna porownac ? ktore "lepsiejsze" ? troche OT robimy u moda ale jak coś to sam wyrzuci : ...wiesz tamto małe forum jest i nie ma tylu zapaleńców co tu ale fajnie jest wymienić informacje - między innymi wiem że sprawa maglownicy to ogólnie problem wszystkich audi co mają wspomaganie elektryczne Nawet turbo kamera się interesowała tematem ale coś ostatnio odpuścili chyba
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
- A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
tak a co?- A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
Tu niema co rozważać, polift daje więcej możliwości i jest spora różnica w działaniu w stosunku do servotronika:naughty: Tak tylko że polift ma wspomaganie elektryczne - mi już będą wymieniać całą przekłądnie co w/g mnie nic nie da bo problem jest ze sterowaniem a nie z przekłądnią jak ktoś chce to o tym wątek na a5-klub.pl Dziwne odczucia na kierownicy po aktualizacji- AUDI S6 C7 4.0 V8 Bi-Turbo Ibissweiss Stage IV 701 KM / 880Nm by SPORTMILE
Niestety nie, leżę w łóżku z gorączką i grypą jelitową a za 5 dni Buko jak nie wysdrowiejesz to ja cię nie znam- Chorwacja
Weź trochę tych ich waluty na autostrady itp a resztę wypłacisz sobie z bankomatu na miejscu.- Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
Da, ja w szwajcarii...- Audi S5 8T Sportback Sepang Blue
a kto ma zawieszenie pneumatyczne?- Audi S5 8T Sportback Sepang Blue
ładnie kółka leżą- Bukowina Tatrzańska 2014 - Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie...
Przecież w BT nikt nie zwraca uwagi na samochody - tam jak zaparkujesz ,wysiadasz , rzucasz kluczyki w śnieg (jak jest ) i budzisz się w niedzielę wieczorem lub poniedziałek- Bukowina Tatrzańska 2014 - Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie...
co tam pykasz? ja już lato ...3 lata temu byłem RWD i dało radę a niektórzy Quattro na dachu w rowie leżeli więc wiesz zależy jak leży- A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
parę kabelków- Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
No to graty patryk- Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
slabe piwo- Spoty Żuławskie w Elblągu - spot 20 wrzesień godz. 19 CH Ogrody
zabrałbyś kolegę ze sobą do Szwajcarii!!! Powiem ci ze wcale tam z radością nie jadę- BMW 420xd M pakiet
Jeżeli chodzi o środek to bardzo mi przeszkadza w a5 to co w BMW jest mega rozwiązane - pokrętło , nazwijmy to od "MMI" jest przesunięte na bok więc pasażer może sobie manipulować i nie przeszkadza kierowcy - szczególnie to przeszkadza w manualu gdy ciągle zmieniasz biegi - w automacie wiadomo mniej... - A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW