-
Nowicjusz - wątek powitalny
Wita, Gniezno.
-
Dopłata do odszkodowania
Czy zna ktoś firmę zajmującą się dopłatami do odszkodowań komunikacyjnych.TU wyceniło mi szkodę na 1000 zł a niezalezny rzeczoznawca na3100.TU niechce wypłacić mi różnicy.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Gniezno wita.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Śiemka
-
Mój AVANCIK :)
Dodaj foto ocenimy.$
-
ubezpieczenie-kolizja
Witam , miałem kolizję nie z mojej winy czy mogę podwyźszyc odszkodowanie.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam w klubie.
-
Strzelanie z okolic podszybia przy niskiej temperaturze
Witam.W mojej a4 mam tak samo .Wydaje mi siè źe woda wejdzie w podszybie podczas plusowej temperatury,a gdy przyjdzie mrôz rozsadza.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam w klubie.
-
Jaki impregnat lub lazurę polecacie do mebli ogrodowych ?
Polecam sadolin lakierobejca.Sam uzywam do mebli ogrodowych i nie tylko. :wink:
-
Chorwacja
Witam.Wybieram się w czerwcu na wycieczkę do Chorwacji ,chciałbym się dowiedzieć jakie są ceny na artykuły spożywcze ,i jaką walutę zabrać ze sobą.
-
Klej do silnika
Dobry klej do silnika żeliwo,aluminium.
-
kOMPUTERY
Jakiej firmy tablet,do 700 złotych.
-
Brak światła biegu wstecznego
Czujnik padł.
-
Oc ac audi a4 b6
Moje oc+AC w mtu 844złotych.
PETER457
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta