Treść opublikowana przez PETER457
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Wita, Gniezno.
-
Dopłata do odszkodowania
Czy zna ktoś firmę zajmującą się dopłatami do odszkodowań komunikacyjnych.TU wyceniło mi szkodę na 1000 zł a niezalezny rzeczoznawca na3100.TU niechce wypłacić mi różnicy.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Gniezno wita.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Śiemka
-
Mój AVANCIK :)
Dodaj foto ocenimy.$
-
ubezpieczenie-kolizja
Witam , miałem kolizję nie z mojej winy czy mogę podwyźszyc odszkodowanie.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam w klubie.
-
Strzelanie z okolic podszybia przy niskiej temperaturze
Witam.W mojej a4 mam tak samo .Wydaje mi siè źe woda wejdzie w podszybie podczas plusowej temperatury,a gdy przyjdzie mrôz rozsadza.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam w klubie.
-
Jaki impregnat lub lazurę polecacie do mebli ogrodowych ?
Polecam sadolin lakierobejca.Sam uzywam do mebli ogrodowych i nie tylko. :wink:
-
Chorwacja
Witam.Wybieram się w czerwcu na wycieczkę do Chorwacji ,chciałbym się dowiedzieć jakie są ceny na artykuły spożywcze ,i jaką walutę zabrać ze sobą.
-
Klej do silnika
Dobry klej do silnika żeliwo,aluminium.
-
kOMPUTERY
Jakiej firmy tablet,do 700 złotych.
-
Brak światła biegu wstecznego
Czujnik padł.
-
Oc ac audi a4 b6
Moje oc+AC w mtu 844złotych.
-
Oc ac audi a4 b6
Witam wszystkich.Mam pytanie czy warto jest płaćić ac na audi a4 b6 2002r .CZy jest zainteresowanie ,tym autem wśród złodzieji.Gdzie najtańcze oc.
-
Sprawdzanie stanu klocków hamulcowych i tarcz aud a4 b6 awx 2002r
Co sądzicie o klockach Bosza na tył ---------- Post dopisany at 10:26 ---------- Poprzedni post napisany at 10:21 ---------- Miałem przypadek że czujnik od klocków się zaświecił,przyczyna wychaczony czujnik:wink: ---------- Post dopisany at 10:26 ---------- Poprzedni post napisany at 10:26 ---------- Miałem przypadek że czujnik od klocków się zaświecił,przyczyna wychaczony czujnik:wink:
-
opony i felgi
195 55 16 michelin
-
opony i felgi
zgadza się
-
opony i felgi
guma na bokach popękana,koleś ma 4sztuki za 500zeta ,z 2012 roku w poniedziałek jadę obejrzeć
-
opony i felgi
Opony 10 letnie ,wymieniać ?
-
Jaki wosk ? od A do Z
Co myślicie o woskach w płynie:wink:
-
Nasze kolekcje kosmetyków do pielęgnacji AUDI
Co myślicie o wosku na mokro,który najlepszy?
-
Promocyjne ceny na Motul, Liqui Moly, Valvoline. Części samochodowe najtaniej.
Potrzebuję klocki przód i tył do audi a4 b6 2002 19 tdi 130 KM
-
Concert ||
Mam pytanie ,czy do concerta|| mogę podłączyć cztery głośniki?