-
Pytanie o szyby
Witam. Czy wychodziły w A4 b6/b7 szyby podwójne as3?
-
RNS E chinskie znaki
Witam. W moim RNS-E pojawił się na wyświetlaczu napis po chińsku oraz napis proszę włożyć ori płytę CD. Nie można radia ani włączyć ani nic zrobić. Czy jest opcja jakoś to vagiem obejść czy tylko ratuje mnie zakup ori płyty? Mam ori płytę nawigacji ale tylko z wersją dla Polski czyli CD3. A podejrzewam że chodzi o CD1. POZDRAWIAM
-
Instalacja kierownicy multifunkcyjnej S3/R8/S6/TT/A4 B7/B8 w A4 B6
Witam. Mam taki problem z kierą 3ramienną z a3. Po założeniu i zakodowaniu wszystko ładnie działało lecz nagle przestał działać przycisk mode. Podmieniłem multi i dalej nic a na kompie pokazuje na teście że przycisk działa.
-
Przycisk start engine
Witam. W jakim miejscu znajduje się przycisk start engine w przypadku tunelu w wersji USA?
-
Nie działa przycisk multifunkcji
Witam. Ostatnio samo w sobie przestał mi działać jeden przycisk w multifunkcji MODE. nie mogę za pomocą kierownicy połączyć się z telefonem. Dodam iż jest to audi a4 b6 z kierownicą z a3 s-line. Ma ktoś pomysł jaka to przyczyna? Wszystkie pozostałe działają bez zarzutu. Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
-
Co tu powinno być ?
Przycisk blokady zamków drzwi Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
-
Schowki b6/b7
No właśnie chyba jest więcej, gdyż mam schowek z lodówka i 2 półki i to nie są półki pod zmieniarkę. Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
-
Schowki b6/b7
Witam, nie znalazłem tematu - mógłby ktoś podać jakie są rodzaje schowków pasażera w b6/b7. Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
-
Instalacja haka audi a4 b6
https://a4-klub.pl/topic/194155-montaż-haka-schemat-instalacji-audi-a4-b6/ Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
-
Instalacja haka audi a4 b6
https://a4-klub.pl/topic/304015-montaz-i-podłączenie-elektryki-haka-kodowania/ Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
-
Wyłącznik elektrycznej rolet lub "S"
Zastosujesz przekaźnik i będzie trzymał napięcie dopóki nie nacisniesz jeszcze raz i nie wyłączysz Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
-
Wymiana, rodzaje i lista liczników w Audi A4 B6 i B7
Witam, jest ktoś z okolic śląska - okolice Katowic kto wymienilby licznik? Pozdrawiam Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
-
Wymiana, rodzaje i lista liczników w Audi A4 B6 i B7
8E0920930J Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
-
Przestało działać podgrzewanie foteli
Od grzania foteli z tego co pamiętam jest jeszcze bezpiecznik ten metalowy podpięty pod moduł elektryki Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
-
Maglownica
Witam Panowie czy po zmianie skrzyni biegów gdzie sygnał prędkości nie idzie ze skrzyni tylko z abs zmienia się przewód prędkości na maglownica wspomaganej elektronicznie? Mam wrażenie że nie działa.
sopel_prusa
Pasjonat
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta