Witam
*Trzeba czytać do czego dany dział jest: "Nowicjusz - Jesteś nowy na forum? Tutaj możesz się z nami przywitać."
Zapraszam tu ->Regulamin. Tu się tylko witamy.
Witam posiadam audi a4 b6 kupiłem hak westwalia + modół jaeger 52012504 z kostki przy haku idzie instalacja do modułu ale z niego wychodzi kilka kabli czerwono-czarny,źółty,czarny,czerwono-źółty,czerwono-niebieski i brazowy czy ktoś posiada schemat albo jakaś wiedzę?