Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

dziadek

Zbanowany
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez dziadek

  1. Obejrzeć już nie dam rady , wyjeżdżam dziś w nocy do Szwajcarii na tydzień , dlatego ci pisałem że dopiero po powrocie bym mógł
  2. Spoko, jakaś biedronke Ogarniasz i sie najesz
  3. http://a4-klub.pl/forum-klubu-a4-9/mietkie-pytki-klubowiczow-69504/index2199.html#post4150738 pany zna sie kto?
  4. dziadek odpowiedział(a) na kusiek temat w Inne marki
    Wszystko teraz takie badziewie robią ...zależy jak trafisz, jak ja kupowałem to dostałem cenę w ASO olsztyn ze żaden kilku brokerów co do nich wysłałem ofertę dopisywało ze nie sa w stanie przebić
  5. dziadek odpowiedział(a) na kusiek temat w Inne marki
    to czym to się będzie różnić od BMW serii 3 Gran Turismo : Przegląd maskra ile tego narobili @alpin ale do 6 Gran coupe to z żadenej strony nie jest podobne
  6. dziadek odpowiedział(a) na kusiek temat w Inne marki
    Chyba sie nie doczekasz bo jest 3 grand coupe...raczej 4 nie zrobią a mogliby bo 3 GC jest do D
  7. Ja ja gadałem z nim 1.5 tyg temu i mówił ze jednak odpuszcza , choć fajnie by było żebyś ty miał racje
  8. Moze do środy będę leciał , czekam na info z serwisu ..jak cos to dam znać
  9. Kurde , szczęściarz takiego rodzynka wyrwać ...gratulacje
  10. Myje w poznaniu ale płuczę w Eb przeważnie
  11. Ja ja tam mogę dwa w jednym, zostawię pozniej auto na myjni i wrócę jak wytrzeźwieje , w sumie ty tez tak możesz
  12. zawsze to lepsze niż 2.0 115KM ---------- Post dopisany at 17:29 ---------- Poprzedni post napisany at 17:29 ---------- trzeba spota zrobić - może jakby było ciepło - grupowe czyszczenie na myjni ?
  13. dziadek odpowiedział(a) na kusiek temat w Inne marki
  14. no mnie kolega teraz zdenerwował
  15. Nie wiem do do czego używa on tej antenki ale tak sa takie do cb
  16. plebansk jedzie tez wcześniej , ja jadę w piątek rano ale s7 nie a1
  17. dziadek odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Kolorem podwozia.
  18. dziadek odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    tego się obawiałem - mam nadzieję że łatwo to schodzi i nie trzeba ściągacza
  19. dziadek odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Pany jaka jest procedura ustawiania wycieraczek przedniej szyby? Trzeba odkręcać całe ramię i przestawić? Po wymianie szyby w ASO zaczęła mi ta kierowcy uderzać o słupek A, więc zgłosiłem przestawili tak że teraz nie dojeżdża do końca i zostawia dosyć gruby pas brudnej szyby przy słupku , jak sam tego nie zrobię to dobrze nie będzie ...
  20. dziadek odpowiedział(a) na Nowek temat w Inne marki
  21. No to moze sie spotkamy na trasie
  22. Teraz żałuje ze nie wziąłem pakietu czerń ...Ps fajne felgi
  23. Magic ja bym dołączył ale raczej nie dam rady tak wcześnie być na południu , planuje start koło 5 od siebie ...
  24. U mnie na 3G+ działa wszystko! nie spotkałem sie jeszcze zeby cos nie poszło

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.