Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

dziadek

Zbanowany
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez dziadek

  1. No jak klekota ma w pasku to musi być w/g planu v8
  2. dam Ci moje auto na miesiąc,po przekladasz wszystko co smaczne,z kasą sie dogadamy:wink: Jest to jakaś opcja. No i po co miesiąc... Tydzień wystarczy to kaman:naughty:,ja tez jakiegoś tam golasa nie mam:wink: http://s14.postimg.org/mfo6qntnx/image.jpg sie rozpędzi i ci multi do twojego padła tez przełoży
  3. Bartek jak chcesz sprzedać , wywal wyposażenie , sprzedaż bez problemu na forum a auto i tak za tyle samo pójdzie z czy bez full wypasu, bo nikt tego nie doceni
  4. Popatrz kto przy ostatnich rozważaniach był zainteresowany i wołaj 40k zł, poza forum nikt nie doceni niestety i nie ma co marzyć o takiej kwocie
  5. Myślisz że przejdzie coś takiego? Ja je dostałem z nowym autem więc nie wiem jak się sprawy gwarancyjne opon w takim przypadku odbywają
  6. dziadek odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    A nie znajdziesz do a5 sportback ?
  7. Kto jedzie do BT dla jakiś atrakcji w stylu zwiedzanie itp niech nie przyjeżdża bo tylko miejsce porządnym pijakom tfu ludziom zabiera
  8. No toc normalny key less...pewnie ze jest ...chyba ze złe cię rozumiem i nie wiem o co chodzi
  9. Jak to w audi nie występuje...gdzieś jest temat o tym który ma kilkadziesiąt stron
  10. Teraz juz wiem na 100% jak zalozyć i co trzeba zmienić Tylko powiem ze Graty juz mam farciarz, do mojego nie tak latwo:kwasny:
  11. Grześ toc to normalne ze jak masz włożona mapę na której nie ma UK to jak ma znaleźć ? Wszędzie tak jest ze Europa jest podzielona na regiony i kraje jeżeli chodzi o navi i trzeba w takim przypadku trzeba wahlowac płytami
  12. W przedlifcie czy polifcie miałeś dwie navi - business i profesional. pierwsza to monochromatyczny wyświetlacz i jak ty to nazwałeś strzałki , druga to kolorowy wyświetlacz i mapa widoczna z ulicami itp... ja miałem business i tzw strzałki - w/g mnie jest bardzo fajna , dojeżdżając do skrzyżowania pojawia się ono na wyświetlaczu wiec widać wszystko jak trzeba , a jak jedziesz prosto to masz strzałki ...w/g mnie ok... oczywiście możesz tez nie mieć navi
  13. Jak to? Mapy bardzo dokładne i aktualne , bardziej niż w audi ...jedyna wada to ze wyświetlacz nie jest kolorowy ...a co ty chciałeś z tym zrobić ...dla mnie była spoko ---------- Post dopisany at 11:02 ---------- Poprzedni post napisany at 11:00 ---------- Tu masz Np mapy BMW-klub.pl • Zobacz temat - BMW Navigation DVD Road Map Europe Business 2014
  14. Hmm a gdzie ty ty masz tu turbo? Poza tym co to ma do rzeczy? Z tego co widać ładna furka a ile pokazuje licznik jest mało ważne , ważne żeby była w dobrym stanie , wskazaniem licznika się nie jeździ...graty zakupu i szerokości
  15. dziadek odpowiedział(a) na kordffm temat w 2.7TDI
    Przeciez to v6 wszystko jest inne niż w 2.0tdi nawet głupie sterowanie turbiną nie podciśnieniowo tylko elektroniczne
  16. wesolych , plyte te w necie bez problemu znajdziesz ...nie pamietam dokładnie gdzie ale jest ogólnie dostępna na forum bmw tzn link do niej ... ---------- Post dopisany at 01:07 ---------- Poprzedni post napisany at 01:04 ---------- Ja miałem business są jeszcze profesional ---------- Post dopisany at 01:11 ---------- Poprzedni post napisany at 01:07 ---------- BMW-klub.pl • Zobacz forum - Nawigacja samochodowa sporo tego , jak masz kolorowy wyświetlacz i dwa napędy DVD to profesional , jak jeden napęd i monochrom to busininess
  17. wiem że ori , tyle tylko że mi się tak kojarzy
  18. Wiecie co a mi się podobają najbardziej w serii te swiatła - te dymione mi podchodzą trochę allegrowymi zamiennikami ... oczywiście to moje spaczone zdanie , przeważnie inne niż reszty
  19. dziadek odpowiedział(a) na pirat567 temat w 1.9TDI
    jak pytanie o silnik bke to prawdę prawisz - w sumie nie spojrzałem na oznaczenie w tytule tylko opis z profilu - pytanie gdzie jest pomyłka
  20. dziadek odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Jakoś tanio chyba , na zdjęciach ok ale wiadomo to tylko zdjęcia , w pierwszym przypadku skrzynia multitronic wiec bez biegów a nie 8 biegowa ---------- Post dopisany at 18:33 ---------- Poprzedni post napisany at 18:31 ---------- Wklej do odpowiedniego działu to tam przeswietlacze je obejrzą ... Cos mi tu śmierdzi na całki z vatem....jak ci sprzeda jako właściciel to ok a jak pośrednik to niech pokaże umowę jak kupił te auto
  21. dziadek odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Jest , chyba nawet w tym temacie ...poszperaj
  22. No to ci się trafiło ale wiadomo 6 cylindrów zawsze będzie więcej kosztować w utrzymaniu ...choć przy tej usterce liczba cyl chyba nie miała nic do gadania

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.