Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

hasik1978

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Pany modzil ktos cos takiego? http://sklep.basser.pl/pl/obudowy-fit-box/315-audi-a4-b6-b7-avant-obudowa-subwoofera.htmlpotrzebowal bym wymiarow
  2. witam panowie mam problem . Kupilem a4 b6 jezdzilo prosto wszystko okej bylo. Po wymianie koncowki drazka auto zaczelo sciagac, zbieznosc zrobiona wyszlo pochylenie lewego kola 1 stopien 8minut, po wymianie zwrotnicy kompletu wahaczy , nowe opony i auto dalej sciaga. Ma ktos jakis pomysly od czego moze sciagac?
  3. Teraz daje rade.. przepięte i faktycznie jest lepiej
  4. kolego przelozyles tylko manetke do fisa?
  5. hasik1978 odpowiedział(a) na GigBoy temat w Audi A4/S4 B6
    Powodzenia
  6. podjade jutro zrobic geometrie jeszcze moze tyl jakos sie przestawil albo co zoabczymy
  7. Wahacze byly sprawdzane i nie ma luzow zadnych jedynie byl na tej koncowce drązka i tyle zostalo wymienione.... a nachylenie kola dalej jest ... jeszcze pytanie jezeli geometria z tylu jest przestawiona moze byc to przyczyna sciaganie? nie patrzylem jeszcze na tyl jutro podjade moze jest cos przestawione i sprawdze to na innej stacji diagnostycznej, bo na tej co dzisiaj bylem nic mi nie mowili... a 3 razy zbieznosc ustawiali
  8. zbieżnosc mi ustawiali na maszynie 3d, bo tylko byla koncowka drazka wymieniana
  9. Ścinało opony wczesniej bo ja auto mam od tygodnia i widac po oponach ze scina i teraz sciaga w prawo a kierownica prosto... nachylone koło jest lewe i obie opony są obie ścięte
  10. Koledzy to nachylenie czy przechylenie kola da sie jakos ustawic? Zbieznosc mialem na zielono jedna i druga strona 0.09 a to nachylenie kola z lewej strony bylo 1.23 a z drugiej 0.51 opony zmienione na nowe zbieznosc jeszcze raz ustawiona i dalej sciaga.. a nachylenie kola zostalo
  11. Jeszcze jedno pytanie , geometria czy tez zbieznosc z tylu ma jakies znaczenie?
  12. Gość na diagnostyce powiedzial ze kólo jest pochylone ale jest w normie i to nie powinno iec znaczenia , a przed wymiana bylo wszystko okej nie sciagalo nawet przy 160
  13. Witam mam problem, stukała mi koncówka drązka kierowniczego zostala wymieniona na nową i ustawiona zbieżnosc 2 razy za kazdym razem w innej stacji diagnostycznej i sciaga auto .Po pierwszej zbieżności sciagala w lewo a po drugiej ściaga w prawo...Zbieżność ustawiona prawidłowo ... Mechanik stwierdził ze moze byc to wina opon, jest to możliwe?
  14. Widze, że Kolega pomocny:) szukalem i nic nie znalazlem w innym wypadku bym nie tworzyl nowego tematu

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.