-
[AVJ]1.8TQuattro+Car Audio+DP192Km+Recaro S4+Gwint AP+ ROtiform 19'9J GLEBA :)by*** PePe****
Skąd kolega z RDE? ;d centrum?
-
zabudowa obudowa subwoofera
Pany modzil ktos cos takiego? http://sklep.basser.pl/pl/obudowy-fit-box/315-audi-a4-b6-b7-avant-obudowa-subwoofera.htmlpotrzebowal bym wymiarow
-
Problem ze sciaganiem
witam panowie mam problem . Kupilem a4 b6 jezdzilo prosto wszystko okej bylo. Po wymianie koncowki drazka auto zaczelo sciagac, zbieznosc zrobiona wyszlo pochylenie lewego kola 1 stopien 8minut, po wymianie zwrotnicy kompletu wahaczy , nowe opony i auto dalej sciaga. Ma ktos jakis pomysly od czego moze sciagac?
-
Avant, stockowy subwoofer - poprawa grania?
Teraz daje rade.. przepięte i faktycznie jest lepiej
-
Czarny AVF w rodzinnym kombi, H&R -35mm, RS6 18'
kolego przelozyles tylko manetke do fisa?
- A4 B6 Avant !
-
Problem po wymianie koncówki drązka kierowniczego
podjade jutro zrobic geometrie jeszcze moze tyl jakos sie przestawil albo co zoabczymy
-
Problem po wymianie koncówki drązka kierowniczego
Wahacze byly sprawdzane i nie ma luzow zadnych jedynie byl na tej koncowce drązka i tyle zostalo wymienione.... a nachylenie kola dalej jest ... jeszcze pytanie jezeli geometria z tylu jest przestawiona moze byc to przyczyna sciaganie? nie patrzylem jeszcze na tyl jutro podjade moze jest cos przestawione i sprawdze to na innej stacji diagnostycznej, bo na tej co dzisiaj bylem nic mi nie mowili... a 3 razy zbieznosc ustawiali
-
Problem po wymianie koncówki drązka kierowniczego
zbieżnosc mi ustawiali na maszynie 3d, bo tylko byla koncowka drazka wymieniana
-
Problem po wymianie koncówki drązka kierowniczego
Ścinało opony wczesniej bo ja auto mam od tygodnia i widac po oponach ze scina i teraz sciaga w prawo a kierownica prosto... nachylone koło jest lewe i obie opony są obie ścięte
-
Problem po wymianie koncówki drązka kierowniczego
Koledzy to nachylenie czy przechylenie kola da sie jakos ustawic? Zbieznosc mialem na zielono jedna i druga strona 0.09 a to nachylenie kola z lewej strony bylo 1.23 a z drugiej 0.51 opony zmienione na nowe zbieznosc jeszcze raz ustawiona i dalej sciaga.. a nachylenie kola zostalo
-
Problem po wymianie koncówki drązka kierowniczego
Jeszcze jedno pytanie , geometria czy tez zbieznosc z tylu ma jakies znaczenie?
-
Problem po wymianie koncówki drązka kierowniczego
Gość na diagnostyce powiedzial ze kólo jest pochylone ale jest w normie i to nie powinno iec znaczenia , a przed wymiana bylo wszystko okej nie sciagalo nawet przy 160
-
Problem po wymianie koncówki drązka kierowniczego
Witam mam problem, stukała mi koncówka drązka kierowniczego zostala wymieniona na nową i ustawiona zbieżnosc 2 razy za kazdym razem w innej stacji diagnostycznej i sciaga auto .Po pierwszej zbieżności sciagala w lewo a po drugiej ściaga w prawo...Zbieżność ustawiona prawidłowo ... Mechanik stwierdził ze moze byc to wina opon, jest to możliwe?
-
Aux concert2 co i jak ktos poradzi?
Widze, że Kolega pomocny:) szukalem i nic nie znalazlem w innym wypadku bym nie tworzyl nowego tematu