Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Pepe quattro

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. I kolejny mały modzik. Wpadła lotka z b7 nawet udało sie wywrwac w kolorze
  2. Gregor 10 Nie dam nikomu innemu audiczki
  3. Pięknota w środku kiera w,świateł i dekory carbonn <3 <3 mozna wiedzieć gdzie dorwałeś dekory i jaka cena ??
  4. Pepe quattro odpowiedział(a) na GigBoy temat w Audi A4/S4 B6
    ładna sztuka kolego kolorek jak mój Dębica wita w Sierpniu bede na 4 tyg wiec ustawka na piweczko jakies zlotyy
  5. tylko żółty oczywiście ale gablota wypucowana
  6. żółty obadaj u mnie z palety porshe ... ee oczojebnyyy to nieeee
  7. Majk ty nie ceratujj tylko dawaj te klocki i zakładamy :d bo mi sie trampki skonczą Tomi : tarcZa wpadnie 350
  8. Piękna sztuka kolego aż nie do wiary ze tak utrzymana i ten kolor moj wymarzony az mi chodzą myśli żeby swoją tak przemalować heh a zapytanko bo widze ze troszke przymodzona lusterka i grille masz od s4, i jak jest wsadzony grill w zderzak jest on coś przycinany, czy ten grill troszke odstaje dołem i jak on sie trzyma ?? pytam bo taki sam modzik zrobiłem i żeby wsadzic grill s4 trzeba zmienic ramke z s-line albo rezac zderzak Pozdrawiam
  9. Foteczki pierwsza klasa , czerń tez powala ale zacisk na tyl pasuje jakis Zmodzic tez zóły do kompletu i ta felgaa nie będzie .. Do tak fajnego autka cos niespotykanego ori by pasowało
  10. Piekna furka kolego. Kolorek i ta felga jeszcze jak bys ją tak ladnie opuścił :> np gwint
  11. oponki to 225/35/19 a tylny gwint skręcony maxa i tez mi sie to nie podobało ze siedzi wysoko wiec wywaliłem te gumy co na ori sprężynach były nad i pod sprężyną po wywaleniu własnie ładnie siadł i od ziemi do blotnika mam 60,5 cm ale musze podniesc z centymetr bo nie mogę palca wcisnąć teraz i mi dobija na hopkach. a u ciebie jest ile cm?
  12. odrazu cieszy oko kolego kiedy na Londyn wpadasz albo jakis zlocik jedziesz ?
  13. cupek97 Gwint kosztował mnie 2500. A jazda na nim jest rewelacja auto trzyma sie drogi jak poje.... a dziury chopki amorki naprawde szybko wybieraja i cicho . W poruwnaniu na starym zawiasie jak kolo wpadlo w dziure to malo nie zostalo heh Marcin607 pomalutku sie zrobi wpadnie Zderzaczek tyl i lotka na klape to autoko jedzie na poprawki i polerke przy okazji wszystko bedzie w kolor i bez wiestuning klamek

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.