-
[AVJ]1.8TQuattro+Car Audio+DP192Km+Recaro S4+Gwint AP+ ROtiform 19'9J GLEBA :)by*** PePe****
I kolejny mały modzik. Wpadła lotka z b7 nawet udało sie wywrwac w kolorze
-
1,8 T (163HP) na 300Hp kto by ogarnoł robote
Gregor 10 Nie dam nikomu innemu audiczki
-
[A4 B6] Granatowy Avancior RNS-e/Kiera A5/Carbon/320/Czarny sufit
Pięknota w środku kiera w,świateł i dekory carbonn <3 <3 mozna wiedzieć gdzie dorwałeś dekory i jaka cena ??
-
A4 B6 Avant !
ładna sztuka kolego kolorek jak mój Dębica wita w Sierpniu bede na 4 tyg wiec ustawka na piweczko jakies zlotyy
-
[B6 BEX] Misano Red / ROTOR 19 / RNS-E/ Bixy / S4 Body / Heble 345/330 / QUATTRO
tylko żółty oczywiście ale gablota wypucowana
-
A4 B6 [AWX] by MichałA4, RNS-E, EIBACH SPORTLINE,RS4 19"9JET29, MULTI KIERA TT
żółty obadaj u mnie z palety porshe ... ee oczojebnyyy to nieeee
-
[AVJ]1.8TQuattro+Car Audio+DP192Km+Recaro S4+Gwint AP+ ROtiform 19'9J GLEBA :)by*** PePe****
Majk ty nie ceratujj tylko dawaj te klocki i zakładamy :d bo mi sie trampki skonczą Tomi : tarcZa wpadnie 350
-
[AVJ]1.8TQuattro+Car Audio+DP192Km+Recaro S4+Gwint AP+ ROtiform 19'9J GLEBA :)by*** PePe****
Aktualizacja 1 Posta I Małe co nie co
-
[B6 BEX] 1.8T Quattro Avant S-Line Plus RED LY3J by 314TeR
Piękna sztuka kolego aż nie do wiary ze tak utrzymana i ten kolor moj wymarzony az mi chodzą myśli żeby swoją tak przemalować heh a zapytanko bo widze ze troszke przymodzona lusterka i grille masz od s4, i jak jest wsadzony grill w zderzak jest on coś przycinany, czy ten grill troszke odstaje dołem i jak on sie trzyma ?? pytam bo taki sam modzik zrobiłem i żeby wsadzic grill s4 trzeba zmienic ramke z s-line albo rezac zderzak Pozdrawiam
-
[B6 AVF] Avant LZ5L
Foteczki pierwsza klasa , czerń tez powala ale zacisk na tyl pasuje jakis Zmodzic tez zóły do kompletu i ta felgaa nie będzie .. Do tak fajnego autka cos niespotykanego ori by pasowało
-
[B6 AWX] szary Avant S line by arturek fotele skóra/speed B7, felga 19", sprężyny Eibach Sportline, dużo zdjęć
Teraz sie prezentujee Elegancko i oby do przodu bo piekna sztuka
-
[B6 AWX] szary Avant S line by arturek fotele skóra/speed B7, felga 19", sprężyny Eibach Sportline, dużo zdjęć
Piekna furka kolego. Kolorek i ta felga jeszcze jak bys ją tak ladnie opuścił :> np gwint
-
[AVJ]1.8TQuattro+Car Audio+DP192Km+Recaro S4+Gwint AP+ ROtiform 19'9J GLEBA :)by*** PePe****
oponki to 225/35/19 a tylny gwint skręcony maxa i tez mi sie to nie podobało ze siedzi wysoko wiec wywaliłem te gumy co na ori sprężynach były nad i pod sprężyną po wywaleniu własnie ładnie siadł i od ziemi do blotnika mam 60,5 cm ale musze podniesc z centymetr bo nie mogę palca wcisnąć teraz i mi dobija na hopkach. a u ciebie jest ile cm?
-
[B6 AWX] Niebieski Bandyta z UK WORK IN PROGRESSSS.....!
odrazu cieszy oko kolego kiedy na Londyn wpadasz albo jakis zlocik jedziesz ?
-
[AVJ]1.8TQuattro+Car Audio+DP192Km+Recaro S4+Gwint AP+ ROtiform 19'9J GLEBA :)by*** PePe****
cupek97 Gwint kosztował mnie 2500. A jazda na nim jest rewelacja auto trzyma sie drogi jak poje.... a dziury chopki amorki naprawde szybko wybieraja i cicho . W poruwnaniu na starym zawiasie jak kolo wpadlo w dziure to malo nie zostalo heh Marcin607 pomalutku sie zrobi wpadnie Zderzaczek tyl i lotka na klape to autoko jedzie na poprawki i polerke przy okazji wszystko bedzie w kolor i bez wiestuning klamek