Treść opublikowana przez Pepe quattro
-
[AVJ]1.8TQuattro+Car Audio+DP192Km+Recaro S4+Gwint AP+ ROtiform 19'9J GLEBA :)by*** PePe****
I kolejny mały modzik. Wpadła lotka z b7 nawet udało sie wywrwac w kolorze
-
1,8 T (163HP) na 300Hp kto by ogarnoł robote
Gregor 10 Nie dam nikomu innemu audiczki
-
[A4 B6] Granatowy Avancior RNS-e/Kiera A5/Carbon/320/Czarny sufit
Pięknota w środku kiera w,świateł i dekory carbonn <3 <3 mozna wiedzieć gdzie dorwałeś dekory i jaka cena ??
-
A4 B6 Avant !
ładna sztuka kolego kolorek jak mój Dębica wita w Sierpniu bede na 4 tyg wiec ustawka na piweczko jakies zlotyy
-
[B6 BEX] Misano Red / ROTOR 19 / RNS-E/ Bixy / S4 Body / Heble 345/330 / QUATTRO
tylko żółty oczywiście ale gablota wypucowana
-
A4 B6 [AWX] by MichałA4, RNS-E, EIBACH SPORTLINE,RS4 19"9JET29, MULTI KIERA TT
żółty obadaj u mnie z palety porshe ... ee oczojebnyyy to nieeee
-
[AVJ]1.8TQuattro+Car Audio+DP192Km+Recaro S4+Gwint AP+ ROtiform 19'9J GLEBA :)by*** PePe****
Majk ty nie ceratujj tylko dawaj te klocki i zakładamy :d bo mi sie trampki skonczą Tomi : tarcZa wpadnie 350
-
[AVJ]1.8TQuattro+Car Audio+DP192Km+Recaro S4+Gwint AP+ ROtiform 19'9J GLEBA :)by*** PePe****
Aktualizacja 1 Posta I Małe co nie co
-
[B6 BEX] 1.8T Quattro Avant S-Line Plus RED LY3J by 314TeR
Piękna sztuka kolego aż nie do wiary ze tak utrzymana i ten kolor moj wymarzony az mi chodzą myśli żeby swoją tak przemalować heh a zapytanko bo widze ze troszke przymodzona lusterka i grille masz od s4, i jak jest wsadzony grill w zderzak jest on coś przycinany, czy ten grill troszke odstaje dołem i jak on sie trzyma ?? pytam bo taki sam modzik zrobiłem i żeby wsadzic grill s4 trzeba zmienic ramke z s-line albo rezac zderzak Pozdrawiam
-
[B6 AVF] Avant LZ5L
Foteczki pierwsza klasa , czerń tez powala ale zacisk na tyl pasuje jakis Zmodzic tez zóły do kompletu i ta felgaa nie będzie .. Do tak fajnego autka cos niespotykanego ori by pasowało
-
[B6 AWX] szary Avant S line by arturek fotele skóra/speed B7, felga 19", sprężyny Eibach Sportline, dużo zdjęć
Teraz sie prezentujee Elegancko i oby do przodu bo piekna sztuka
-
[B6 AWX] szary Avant S line by arturek fotele skóra/speed B7, felga 19", sprężyny Eibach Sportline, dużo zdjęć
Piekna furka kolego. Kolorek i ta felga jeszcze jak bys ją tak ladnie opuścił :> np gwint
-
[AVJ]1.8TQuattro+Car Audio+DP192Km+Recaro S4+Gwint AP+ ROtiform 19'9J GLEBA :)by*** PePe****
oponki to 225/35/19 a tylny gwint skręcony maxa i tez mi sie to nie podobało ze siedzi wysoko wiec wywaliłem te gumy co na ori sprężynach były nad i pod sprężyną po wywaleniu własnie ładnie siadł i od ziemi do blotnika mam 60,5 cm ale musze podniesc z centymetr bo nie mogę palca wcisnąć teraz i mi dobija na hopkach. a u ciebie jest ile cm?
-
[B6 AWX] Niebieski Bandyta z UK WORK IN PROGRESSSS.....!
odrazu cieszy oko kolego kiedy na Londyn wpadasz albo jakis zlocik jedziesz ?
-
[AVJ]1.8TQuattro+Car Audio+DP192Km+Recaro S4+Gwint AP+ ROtiform 19'9J GLEBA :)by*** PePe****
cupek97 Gwint kosztował mnie 2500. A jazda na nim jest rewelacja auto trzyma sie drogi jak poje.... a dziury chopki amorki naprawde szybko wybieraja i cicho . W poruwnaniu na starym zawiasie jak kolo wpadlo w dziure to malo nie zostalo heh Marcin607 pomalutku sie zrobi wpadnie Zderzaczek tyl i lotka na klape to autoko jedzie na poprawki i polerke przy okazji wszystko bedzie w kolor i bez wiestuning klamek
-
[AVJ]1.8TQuattro+Car Audio+DP192Km+Recaro S4+Gwint AP+ ROtiform 19'9J GLEBA :)by*** PePe****
Lukasz : felunia sie pokarze jak założysz gwinta żeby furka sie prezentowała juz jakoś,,,, moze juz jutroo rafaal14gwint kupowałem na ebay.co.uk ale ta sama cena na allegro ------------------------------------- I do gwintu wpadły takie felunie Rotiform 19'9J :: A wiecZorkiem gwint + fela . STANDARD I 18 dla przypomnienia !! GLEBA I 19 9J
-
[AVJ]1.8TQuattro+Car Audio+DP192Km+Recaro S4+Gwint AP+ ROtiform 19'9J GLEBA :)by*** PePe****
Gwint wpadnie mam nadzieje w niedziele oczywiscie z nową Felą 19' 9J :d A tak sie prezentują listwy s4 na autku
-
[B6 AVJ] B6 1.8T AVJ by Kamel34 - Stage I (190KM, 308Nm)
Oo to miło wygląda jak na zimowy . Na dniach tez bede zakladał taki ap . Chodz to moj pierwszy gwint nie mialem poruwnania wczesniej. Wiec gleba pewnie bedzie fajna pozdro
-
[B6 AVJ] B6 1.8T AVJ by Kamel34 - Stage I (190KM, 308Nm)
Pięknie modzisz kolego oby tak dalej ten gwint ap jest skręcony na maxa ? jak wrazenia z jazdy ?
-
[AVJ]1.8TQuattro+Car Audio+DP192Km+Recaro S4+Gwint AP+ ROtiform 19'9J GLEBA :)by*** PePe****
I Doczekany gwint AP Coilovers
-
[B6 AWX] 1.9 TDI 165HP Szaraczek Avancik
Opis mega rozbawill mnie na poranek Furka moj kolor mmm <3 Powodzenia w modach duzo serca widze wkladasz Jakies body by sie przydalo s- line kolo 18 i bedzie kosa
-
[AVJ]1.8TQuattro+Car Audio+DP192Km+Recaro S4+Gwint AP+ ROtiform 19'9J GLEBA :)by*** PePe****
Klamki tak idą out przy polerce. A zawias hmm chyba Zwykly standardowy nic robionego ani s-line. Ale wkrotce wpada gwint AP :d
-
[AVJ]1.8TQuattro+Car Audio+DP192Km+Recaro S4+Gwint AP+ ROtiform 19'9J GLEBA :)by*** PePe****
A wiec tak lampyy heh mało komu sie widza.ale mysle ze jak je przyciemnie to bedzie to wygladalo.(Szkoda mi ich bo fajnie na ledowo dają. Co do wnetrza to jest troche jak z innej parafi rozpierdziel dzwi beda przerabiane i wyguszane jeszcze bardziej pod glosniki nastepnie Cale wnetrze oddam do tapicera mam ocohte to calkiem prserobic albo na czarno albo cos fajnego pojdzie w obszycie ale to zabawa na koniec będzie . Narazie zapowiedz majowa to :d:d ::. Hebelki 6 tlokow od porshe juz sie szykuja Zawias gwint AP czeka na zamówienie i felga 20" tez juz upatrzona i na promocjii turbinka k04 tez juz czeka I zarazem pełno dodatków tylkoo czass czasss na grubee modyy tylko niedziele mam wolną Pozdrawiam miłego śledzeniaa 0000 ____________________________________ I kolejny mały modzik. odrobina elegancji dzis wpadła za pare drobnych. ___________________ Upgrade lamp jak wam sie podobA
-
[AVJ]1.8TQuattro+Car Audio+DP192Km+Recaro S4+Gwint AP+ ROtiform 19'9J GLEBA :)by*** PePe****
Galeczka zamontowana i prezentuje sie oto tak foteczka po naciagnieciu Bartekzks: kolor hmm chyba bardziej czarny niz szary ale nie tez intensywny czarny,ale po napastowaniu mleczkiem do skóry zrobila sie czarniejsza . A szukac koloru chyba nie ma co bo jak chcesz ori a3 sline to bedzie taka jak wszystkie
-
[AVJ]1.8TQuattro+Car Audio+DP192Km+Recaro S4+Gwint AP+ ROtiform 19'9J GLEBA :)by*** PePe****
Kratki ori z allegro od uzytkownika VW_CENTRUM ma najtaniej chyba na alledrogo za jedyne 900z Kupczak90 dzieki za porade obym tylko nie sp..... ________________________________ Kolejny mały modzik który cieszy oko. Gałeczka z a3 s-line pikowana po pracy bedzie zakładanie