Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 BEX] Misano Red / ROTOR 19 / RNS-E/ Bixy / S4 Body / Heble 345/330 / QUATTRO

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Hejka, :hi:

Poprzedni samochód Fiat Bravo 1.9 TD lalany cacany tak że do końca zostanie w rodzinie.

Następnie przyszedł czas na coś lepszego. Nie było innej opcji jak A4 B6 w sedanie, zależało mi na bogatym wnętrzu i mocnym silniku.

Takiego też szukałem i udało się !!!! :banan::banan: A że trafił się w takim kolorze..... nie było długich namysłów. Samochód mam od 2 lat coś tam już wpadło ale myślę że to nie koniec :naughty: i z waszą pomocą coś jeszcze podziałam w temacie :D

Krótki opis:

Audi A4 B6 rocznik 2003 1,8t wersja BEX sedan przebieg 200 tys.

wyposażenie:

- pełen FIS

- ksenon + samopoziom + spryski

- pakiet s-line wewnętrzny

- pakiet s-line zawieszenie 1BV

- pakiet światło

- klima

- fotele z kieszeniami tylna kanapa z McDonaldem

- system nagłośnienia Bose

- dokładki w kolorze

- sportowa gałka zmiany biegów

- skrzynia 6 biegów

- seryjnie przyciemniane szyby

- ogrzewanie postojowe

i wszystko inne co Audi miało w standardzie :)

Po zakupie:

- pakiet startowy (olej, filtry, rozrząd)

- tarcze + klocki (zimmerman + ferrodo DS)

- instalacja gazowa na Stagu 300.

- katalizator out (sonda usunięta w programie)

- RNS-e LED (świetna sprawa polecam każdemu)

- Rotory 19 cali

- wpadł też tempomat ale nie da rady go uruchomić :kwasny::kwasny: - już wszystko działa :)

Kłopotów z silnikiem było kilka... :facepalm::facepalm:

- remont głowicy

- wymiana pierścieni + panewki

- regeneracja turbiny + większe koło kompresji

puki co jest wszystko ok. priorytetem było zrobienie wszystkiego na tip top

W planach mam:

- turbo hybryda ->  zamontowana:banan:

- ogarnięcie wydechu (tłumik środkowy powoli się kończy) zrobione

- montaż TIP, DP + bandaż zrobione

- wtryski BAM kupione

- program

- przekładka Q

- kamerka cofania w lusterku zrobione

- front S4 

- składane lustra + obudowy z S4

- podgrzewane spryski zrobione

Foto po zakupie:

 

 

4l9f9t9u.jpg

 

9uvytphq.jpg

 

 

 

Regeneracja turbiny, przed i po:

 

 

6e457fa5.jpg

 

umx8wf4n.jpg

 

6z8q8ovs.jpg

 

 

 

Akcja czyszczenie chromów:

 

 
 

nqsqnzwg.jpg

 

i46wn2vc.jpg

 

t9yqfwsd.jpg

 

 

Projekt shine:

 

l7b8gwcg.jpg

 

jnldhji7.jpg

 

t9or45f2.jpg

 

 

 

Porządki pod maską:

 

i2keor37.jpg

 

fs76zxt2.jpg

 

 

Wnętrze:

 

qggbv24i.jpg

 

zd9me8dg.jpg

 

bn5rqzrp.jpg

 

kfl3f3b7.jpg

 

8vjlg3is.jpg

 

qpn6ya2n.jpg

 

yjhqshr5.jpg

 

tjav8h3r.jpg

 

zr2pbk6b.jpg

 

 

 

Takie tam: :naughty:

 

piia3vn4.jpg

 

daobwudv.jpg

 

gqv2mwdy.jpg

 

i8b6wxaw.jpg

 

ryfsd9ya.jpg

 

ob6yd3ob.jpg

 

kmlwgfvt.jpg

 

3kys3obx.jpg

 

inrjku9z.jpg

 

muaxip22.jpg

 

li2c5lu8.jpg

 

hm3rm4m3.jpg

 

mllyahjb.jpg

 

h6pifnhd.jpg

 

xjrsup43.jpg

 

 

s2sbbg5v.jpg

 

 

 

 

 

Dziękuję za cierpliwość i wytrwałość jeśli doszedłeś do tego miejsca :)

Pozdrawiam

Edytowane przez kupczak90

Opublikowano

Ładny sedanik i zae.b.ista tapicerka.

Opublikowano

piekna sztuka :kox:

Opublikowano

Baza do modów dobra :kox:

Opublikowano

Bardzo ładna , Bezawaryjności . :thumbup1:

Opublikowano

Ładna :wink: aż się prosi o zew s-line :D

Opublikowano

fajny wóz.kolor jak dla mnie ekstra.nic tylko zewnetrznego s-line wrzucać.no lustro fotochrom było by miłym akcentem w środku

Opublikowano
  • Autor

s-line zew jest przeze mnie brany pod uwagę :naughty:

ale najpierw pakiet silnik, potrzeba więcej mocy :decayed:

potrzebuje pomocy magika w temacie tempomatu skubany nie chce działać a sporo jeżdżę autostradami :kwasny:

- kodowanie według opisu

- manetka i moduł wymieniane 2 razy

- czujnik hamulca i sprzęgła sprawne

kompletny brak pomysłów z czym to jeszcze współgra i może być walnięte :kwasny:

Opublikowano

Świetny Kolorek! Może troszkę niżej? :wink4: I jeszcze jakiś dystans na tył, wydaje mi się że trochę koło jest schowane. :naughty:

Opublikowano

Przyjemnie się oglądało :) Ładna sztuka

Opublikowano

ładna szkoda ze taki remont już przeszła :) niech służy jak najdłużej.

Opublikowano

jak żeś wypucował tak te chromy ? :o przepiękne autko ;) też mam BEXa jak patrze na te wszystkie wasze fury to aż mi żal, że mojemu tak dużo brakuje :((

Opublikowano
  • Autor

Cieszę się, że się podoba :banan::banan:

ładna szkoda ze taki remont już przeszła :) niech służy jak najdłużej.

No trochę floty to wessało :kwasny: (ile by za to modów było :naughty::naughty: ), przy kupnie nie da się stwierdzić, że pierścień pęknięty albo, że turbo jeszcze rok pociągnie :kwasny:

jak żeś wypucował tak te chromy ? :o przepiękne autko ;) też mam BEXa jak patrze na te wszystkie wasze fury to aż mi żal, że mojemu tak dużo brakuje :((

Zwyczajnie Autosol :) głębokich wżerów nie ogarniesz ale do odświeżenia jak najbardziej :wink:

Świetny Kolorek! Może troszkę niżej? :wink4: I jeszcze jakiś dystans na tył, wydaje mi się że trochę koło jest schowane. :naughty:

na tyle już mam dystans 1 cm z przodu 0.5cm

marzy mi się gwint + 18/19 cali ale najpierw musiałbym te moje pogonić

Opublikowano

ładna. Wytaj w klubie czerwonych BEXów s-line :)

Też mam w planach rotory, ale z szarym. Kurczę przydałoby się ciut niżej do tej felgi tak mi się zdaje

A kolor to chyba misano red a nie massimo ? :)

Edytowane przez slo

Opublikowano
  • Autor

A kolor to chyba misano red a nie massimo ?

:facepalm::facepalm::facepalm::facepalm:

nie było tematu, zwykła literówka :decayed:

Opublikowano

:)

Opublikowano

fajne kolo i do niego az sie prosi o lepsza glebe :wink: kolor swietny i wypasik :naughty: pogratulowac :hi:

Opublikowano

Piękna, kolor, fela...

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

Pyszna urodzinowa niespodzianka od mojej kobiety. :kox::kox::banan::banan:

m2qnbk7o.jpg

Opublikowano

Jeśli to dzisiaj jesteś jubilatem to wszystkiego dobrego :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.