Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Zymek1989

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Zymek1989 odpowiedział(a) na A4CCH temat w Lifestyle i Hydepark
    Wystarczy jeden powód (byle jaki) i się na niego powołać później i po problemie. Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka
  2. Zymek1989 odpowiedział(a) na A4CCH temat w Lifestyle i Hydepark
    Ni y tak ale napisał wcześniej ktoś lub autor tego wątku o przyczynach które są zawarte w umowie które umożliwiają zerwanie/wypowiedzenie umowy Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka
  3. Zymek1989 odpowiedział(a) na A4CCH temat w Lifestyle i Hydepark
    Tak albo jakiś zapis na to żebyś był zabezpieczony w razie zmiany planów. Chociaż masz tam zapis 3 miesięcznego wypowiedzenia. Jeśli te umowy są na 10lat to nikt przecież nie zmusza Cię do pobytu na 10lat tylko jakiś aneks lub zapis zrób, który będzie bronił Ciebie przed jakimiś większymi konsekwencjami w razie Twojej rezygnacji. Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka
  4. Zymek1989 odpowiedział(a) na A4CCH temat w Lifestyle i Hydepark
    Do Wrocławia jest 30km. Czyli 30min lub 50min jazdy. Mam 2 znajomych którzy wynajmuja i niby jest ok we Wrocku jeden wynajmuje i jest bardzo zadowolony Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka
  5. Zymek1989 odpowiedział(a) na A4CCH temat w Lifestyle i Hydepark
    Po co mu aż na 10 lat? Hmm nie wiem. Wiadomo że jego wtedy nic nie obchodzi i ma spokój jeśli najemca jest wypłacalny. O jakim mieście mowa? Bo też myślę nad taką formą inwestycji i nie wiem czy małe miasto na 15tys ludzi będzie ok czy we Wrocku ale mieszkania są 2x droższe i wtedy 99.9% że będzie wynajęte. Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka
  6. Zymek1989 odpowiedział(a) na A4CCH temat w Lifestyle i Hydepark
    Właśnie nie. On się zabezpiecza przed ludźmi, których wrazie Wu, ciężko usunąć ze swojego mieszkania. Według mnie nie masz się czego bać. Poproś wcześniej o umowę i ją na spokojnie przeczytaj i przed podpisaniem zapytaj o wszystko co budzi Twoje wątpliwości-notariusza. Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka
  7. Tak o B6 (dziś sprzedana). Kwestię gustu pomijam.
  8. Każdy przypadek jest inny. O chodziłem się dobrze ale dużo 1.9tdi ma słabych rzeczy jak osprzęt itd. Na forum chyba wszystkie możliwe problemy są opisane
  9. Nie mogę czytac że ktoś się przyzwyczaił.... do kobiety tak ale do kawałka blachy? Moja Audi też jest w domu 4 lata i juz nie mogę na nią patrzeć. Do tego niedawno wymieniłem suce silnik, turbo, sprzęgło, rozrząd i się okazuje że silnik jest c**jowy... i co ?? teraz problem sprzedać. Znowu pakował oprócz tych 5k zł kolejne 2k żeby jeżdził? nikt nie da za 2001 B6 więcej jak 12-13k zł ;/ chyba
  10. W tym budżecie o jure ciężko.
  11. Dzięki za zainteresowanie tematem. Podjęliśmy z żoną decyzję i wybraliśmy mimo ceramicznego młynka Saeco. Oby służył jak najdłużej. Dzięki za pomoc[emoji5] Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka
  12. Ktoś coś doradzi jeszcze? Nikt nie pracuje w zawodzie związanym że sprzedażą lub naprawą ekspresów ? Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka
  13. A długo go masz? Ile kaw dziennie robisz? Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka
  14. Właśnie o to mi chodziło[emoji5] Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka
  15. Tak bo są małe porcje tych kaw. Też to sprawdzałem. A nie ma możliwości zaprogramowania ilości kawy? Sprawdzę na youtubie Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.