Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

koxmo

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez koxmo

  1. koxmo odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    RPerformance - kojarzę. będę po niedzieli w wawie to podjadę. dzięki
  2. koxmo odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    jakiś namiar możesz podać?
  3. siema - klawa sztuka
  4. koxmo odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    siema panowie. mam pytanie. wywaliłem kata i zaślepiłem EGR - zapalił się check engine - wiadomo można było się tego spodziewać. znacie jakiegoś magika, który by to na trwałe usunął. przeprogramował w ECU to tak, żebym więcej nie musiał na to patrzeć. pacjent - 1.9 AVF 2004 podobno na u;. Białej jest jakiś szpenio
  5. siemasz, witaj w klubie AA
  6. A jaki konkretnie produkt? - bo do klimy jest ich sporo... Pozdrawiam... tak jak opisał mareg. izopropanol pod ciśnieniem nakur*&^% i po ptokach. ściagamy boczną osłonę podwarzając ją cienkim śrubokretem w miejscu to tego przeznaczonym następnie odkręcamy trzy śruby w wewnątrz schowka na klucz 8 i odłączamy kabelki od lampki schowka ukazuje nam sie silnik dmuchawy wentylatora odłączamy od niego wtyczkę i odkręcamy trzy śrubki na klucz 5.5 lub torx po wyjęciu silnika wentylatora mamy taki widok parownika myjemy go pod ciśnieniem ropownikiem izopropanol koszt 15 zł litr starcza na dwa auta oczywiście przy tym wymieniamy filtr przeciwpyłkowy
  7. siemasz w klubie
  8. koxmo odpowiedział(a) na marek750li temat w Audi A4 B6/B7
    Brązowy masa niebieski plus
  9. koxmo opublikował(a) temat w Audi A4 B6/B7
    Witam, Panowie, mam takie pytanie, na allegro są w sprzedaży kluczyki do naszych aut jak np tutaj: http://allegro.pl/audi-a2-a3-a4-b6-b7-a6-c5-kluczyk-oryginalny-i5325263419.html co mi daje kupno takiego kluczyka. każdy grot chyba nie jest taki sam i nie pasuje do każdej stacyjki czy się mylę? posiadam tylko jeden kluczyk a drugi wiadomo - przyda się w razie czego. w aso krzyknęli mi 750 PLN gdzieś jakiś szpenio który dorabia klucze między innymi do samochodów beknął 500 co zrobić jeśli kupił bym taki kluczyk? 1.9 AVF 2004
  10. koxmo odpowiedział(a) na kaju temat w Audi A4 B6
    przeciągnąłem po całości. tzn od miejsca jak zaczyna się uchwyt na tapicerce i skończyłem przed końcem jakieś 5 cm. ale nie podobało mi się i tylko zawinąłem taśmę tak żeby świeciły góra 2 diody na klamkę i jest skromniej i lepiej to wygląda bo wcześniej to jebitnie po oczach trzaskało
  11. koxmo odpowiedział(a) na kaju temat w Audi A4 B6
    Dzisiaj znalazłem czas i zabawiłem się z taśmą LED u siebie. tak jak wcześniej chłopaki dałem pod dekor a nie na niego. a dokładnie oparłem go tak, żeby diody były skierowane do góry. koniec taśmy tak jak na 1 zdjęciu zawinąłem a wcześniej podszlifowałem dekor tak żeby i ona była delikatnie podświetlona. i ot to taki efekt. jutro drzwi od strony kierowcy zostało mi z 5 cm taśmy to zapodałem go w podsufitkę. podpiąłem pod diody ambiente. i można powiedzieć, że jest klawo co prawda zdjęcia nie pokazują tego jak w rzeczywistości ale jestem zadowolony z efektu przyciąłem później trochę taśmę nad klamką bo jednak dawało za bardzo i teraz jest lepiej. nie trzeba już innego podświetlenia
  12. Kalibrować? ja ten właśnie czujnik wymieniałem (z tym samym nr, który i ty podałeś) włożyłem w miejsce starego - przekręciłem w prawo o jakieś 45°/50° aż usłyszałem jak wskakuje na swoje miejsce - podpiąłem kable - poskładałem wszystko i po ptokach. kontrolki pogasły wszystko działa jak przed wymianą. Kurtyna
  13. 17 od TT 8` ET 47 Nokian zLine 225/45
  14. koxmo odpowiedział(a) na mcm temat w Mazowieckie
    Panowie - potrzebuje kabla VAG - kupie gdzieś w Radomiu?
  15. Poka środek!
  16. Felga kozak. Własnie na taką poluje do mojej Lindsey Lochy
  17. Co to za sztuka? Mam takie u siebie ale poza logiem AUDI, które jest wybite od środka nie ma konkretnej nazwy. niby jest WSS, ale nic nie mogę znaleźć z tego rodzaju. Chce się ich pozbyć na rzecz 18` i nie wiem jak je opisać na aukcji
  18. Jeśli to dzisiaj jesteś jubilatem to wszystkiego dobrego
  19. Większość ci poleci to co ma albo mieli samemu. Ja osobiście na twoim miejscu zamiast tuby wolał bym skrzynie basową. moim zdaniem bas ze skrzynie jest bardziej miękki, dokładniejszy, mocniejszy. Brał bym pod uwagę coś z obudową typu bass reflex, z drugiej strony jak ci sie znudzi skrzynie możesz zawsze zabrać do domu i też będzie grał. wybór należy do ciebie. Radio to kwestia gustu. tylko dobierz kolorem podświetlenia do reszty auta bo inaczj to wygląda środek ja choinka. To Audi. Ma być szyk i elegancja głośniki to możesz zostawić na koniec bo i tak z nich będzie grał praktycznie sam sopran.
  20. Spośród tych trzech, które wymieniłeś ja bym się decydował na Oems lub Axe z przewagą na Oems. Chociaż moje ulubione to felunek Rotor oczywiście grafit ale co kto lubi
  21. koxmo odpowiedział(a) na Picknick temat w 1.9TDI
    Zerknij tutaj: http://a4-klub.pl/index.php?/topic/300479-a4-b6-avf-nie-odpala-jak-przod-stoi-wyzej-niz-tyl/ http://a4-klub.pl/index.php?/topic/293652-problem-z-odpaleniem-silnika/#entry4236066 mam podobnie jak przód stoi wyżej.
  22. Klawa sztuka. moja w identycznych barwach. będę śledził i może wzorował sie na twoim
  23. Szkoda, ale jak byś coś miał to podeślij, wstaw właśnie chciał bym coś zakombinować z żarówkami z tyłu - tzn stop, kierunki, wsteczny. może ktoś wie jakie najlepiej kupić? a może ktoś ma takie zamontowane i zapodał by jakieś fotki jak to mniej więcej wygląda?
  24. Pisałeś, że masz ledy praktycznie wszędzie. Lampy tył również? co to za żarówki?
  25. Też mnie to interesuje. Troche szukałem ale nic nie znalazłem co by pasowało. Klawo by było mieć takie żarówki w kierunkach, wstecznym. w sumie stop też by się przeydał. może ma ktoś coś?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.