Treść opublikowana przez koxmo
-
SPOTY RADOMSKIE
RPerformance - kojarzę. będę po niedzieli w wawie to podjadę. dzięki
-
SPOTY RADOMSKIE
jakiś namiar możesz podać?
-
Nowicjusz - wątek powitalny
siema - klawa sztuka
-
SPOTY RADOMSKIE
siema panowie. mam pytanie. wywaliłem kata i zaślepiłem EGR - zapalił się check engine - wiadomo można było się tego spodziewać. znacie jakiegoś magika, który by to na trwałe usunął. przeprogramował w ECU to tak, żebym więcej nie musiał na to patrzeć. pacjent - 1.9 AVF 2004 podobno na u;. Białej jest jakiś szpenio
-
Nowicjusz - wątek powitalny
siemasz, witaj w klubie AA
-
Odgrzybianie Klimatyzacji od A do Z
A jaki konkretnie produkt? - bo do klimy jest ich sporo... Pozdrawiam... tak jak opisał mareg. izopropanol pod ciśnieniem nakur*&^% i po ptokach. ściagamy boczną osłonę podwarzając ją cienkim śrubokretem w miejscu to tego przeznaczonym następnie odkręcamy trzy śruby w wewnątrz schowka na klucz 8 i odłączamy kabelki od lampki schowka ukazuje nam sie silnik dmuchawy wentylatora odłączamy od niego wtyczkę i odkręcamy trzy śrubki na klucz 5.5 lub torx po wyjęciu silnika wentylatora mamy taki widok parownika myjemy go pod ciśnieniem ropownikiem izopropanol koszt 15 zł litr starcza na dwa auta oczywiście przy tym wymieniamy filtr przeciwpyłkowy
-
Nowicjusz - wątek powitalny
siemasz w klubie
-
12v z przycisku szyb
Brązowy masa niebieski plus
-
Kluczyk
Witam, Panowie, mam takie pytanie, na allegro są w sprzedaży kluczyki do naszych aut jak np tutaj: http://allegro.pl/audi-a2-a3-a4-b6-b7-a6-c5-kluczyk-oryginalny-i5325263419.html co mi daje kupno takiego kluczyka. każdy grot chyba nie jest taki sam i nie pasuje do każdej stacyjki czy się mylę? posiadam tylko jeden kluczyk a drugi wiadomo - przyda się w razie czego. w aso krzyknęli mi 750 PLN gdzieś jakiś szpenio który dorabia klucze między innymi do samochodów beknął 500 co zrobić jeśli kupił bym taki kluczyk? 1.9 AVF 2004
-
Listwy Dekory LED
przeciągnąłem po całości. tzn od miejsca jak zaczyna się uchwyt na tapicerce i skończyłem przed końcem jakieś 5 cm. ale nie podobało mi się i tylko zawinąłem taśmę tak żeby świeciły góra 2 diody na klamkę i jest skromniej i lepiej to wygląda bo wcześniej to jebitnie po oczach trzaskało
-
Listwy Dekory LED
Dzisiaj znalazłem czas i zabawiłem się z taśmą LED u siebie. tak jak wcześniej chłopaki dałem pod dekor a nie na niego. a dokładnie oparłem go tak, żeby diody były skierowane do góry. koniec taśmy tak jak na 1 zdjęciu zawinąłem a wcześniej podszlifowałem dekor tak żeby i ona była delikatnie podświetlona. i ot to taki efekt. jutro drzwi od strony kierowcy zostało mi z 5 cm taśmy to zapodałem go w podsufitkę. podpiąłem pod diody ambiente. i można powiedzieć, że jest klawo co prawda zdjęcia nie pokazują tego jak w rzeczywistości ale jestem zadowolony z efektu przyciąłem później trochę taśmę nad klamką bo jednak dawało za bardzo i teraz jest lepiej. nie trzeba już innego podświetlenia
-
Wymiana czujnika światła stopu
Kalibrować? ja ten właśnie czujnik wymieniałem (z tym samym nr, który i ty podałeś) włożyłem w miejsce starego - przekręciłem w prawo o jakieś 45°/50° aż usłyszałem jak wskakuje na swoje miejsce - podpiąłem kable - poskładałem wszystko i po ptokach. kontrolki pogasły wszystko działa jak przed wymianą. Kurtyna
-
Galeria felg Audi A4 czyli pokażcie swoje fele
17 od TT 8` ET 47 Nokian zLine 225/45
-
SPOTY RADOMSKIE
Panowie - potrzebuje kabla VAG - kupie gdzieś w Radomiu?
-
a4 b6 avant s-line by Tesla
Poka środek!
-
[A4 B6 BFB] Black Audi A4 B6 Avant Schwarz Pakiet TT RNSe by Czaki
Felga kozak. Własnie na taką poluje do mojej Lindsey Lochy
-
Co to za felga?
Co to za sztuka? Mam takie u siebie ale poza logiem AUDI, które jest wybite od środka nie ma konkretnej nazwy. niby jest WSS, ale nic nie mogę znaleźć z tego rodzaju. Chce się ich pozbyć na rzecz 18` i nie wiem jak je opisać na aukcji
-
[B6 BEX] Misano Red / ROTOR 19 / RNS-E/ Bixy / S4 Body / Heble 345/330 / QUATTRO
Jeśli to dzisiaj jesteś jubilatem to wszystkiego dobrego
-
Nagłośnienie A4/B6
Większość ci poleci to co ma albo mieli samemu. Ja osobiście na twoim miejscu zamiast tuby wolał bym skrzynie basową. moim zdaniem bas ze skrzynie jest bardziej miękki, dokładniejszy, mocniejszy. Brał bym pod uwagę coś z obudową typu bass reflex, z drugiej strony jak ci sie znudzi skrzynie możesz zawsze zabrać do domu i też będzie grał. wybór należy do ciebie. Radio to kwestia gustu. tylko dobierz kolorem podświetlenia do reszty auta bo inaczj to wygląda środek ja choinka. To Audi. Ma być szyk i elegancja głośniki to możesz zostawić na koniec bo i tak z nich będzie grał praktycznie sam sopran.
-
[B6 AVF] Avant by Dozer
Spośród tych trzech, które wymieniłeś ja bym się decydował na Oems lub Axe z przewagą na Oems. Chociaż moje ulubione to felunek Rotor oczywiście grafit ale co kto lubi
-
[B6 AVF] W ogóle nie odpala
Zerknij tutaj: http://a4-klub.pl/index.php?/topic/300479-a4-b6-avf-nie-odpala-jak-przod-stoi-wyzej-niz-tyl/ http://a4-klub.pl/index.php?/topic/293652-problem-z-odpaleniem-silnika/#entry4236066 mam podobnie jak przód stoi wyżej.
-
Mateuszowe A4 B6 - dążenie do ideału - felgi 18" R8
Klawa sztuka. moja w identycznych barwach. będę śledził i może wzorował sie na twoim
-
[B6 AVF] Avant by Dozer
Szkoda, ale jak byś coś miał to podeślij, wstaw właśnie chciał bym coś zakombinować z żarówkami z tyłu - tzn stop, kierunki, wsteczny. może ktoś wie jakie najlepiej kupić? a może ktoś ma takie zamontowane i zapodał by jakieś fotki jak to mniej więcej wygląda?
-
[B6 AVF] Avant by Dozer
Pisałeś, że masz ledy praktycznie wszędzie. Lampy tył również? co to za żarówki?
-
LEDy w miejsce świateł postojowych i dziennych - fotostory
Też mnie to interesuje. Troche szukałem ale nic nie znalazłem co by pasowało. Klawo by było mieć takie żarówki w kierunkach, wstecznym. w sumie stop też by się przeydał. może ma ktoś coś?