-
SPOTY RADOMSKIE
RPerformance - kojarzę. będę po niedzieli w wawie to podjadę. dzięki
-
SPOTY RADOMSKIE
jakiś namiar możesz podać?
-
Nowicjusz - wątek powitalny
siema - klawa sztuka
-
SPOTY RADOMSKIE
siema panowie. mam pytanie. wywaliłem kata i zaślepiłem EGR - zapalił się check engine - wiadomo można było się tego spodziewać. znacie jakiegoś magika, który by to na trwałe usunął. przeprogramował w ECU to tak, żebym więcej nie musiał na to patrzeć. pacjent - 1.9 AVF 2004 podobno na u;. Białej jest jakiś szpenio
-
Nowicjusz - wątek powitalny
siemasz, witaj w klubie AA
-
Odgrzybianie Klimatyzacji od A do Z
A jaki konkretnie produkt? - bo do klimy jest ich sporo... Pozdrawiam... tak jak opisał mareg. izopropanol pod ciśnieniem nakur*&^% i po ptokach. ściagamy boczną osłonę podwarzając ją cienkim śrubokretem w miejscu to tego przeznaczonym następnie odkręcamy trzy śruby w wewnątrz schowka na klucz 8 i odłączamy kabelki od lampki schowka ukazuje nam sie silnik dmuchawy wentylatora odłączamy od niego wtyczkę i odkręcamy trzy śrubki na klucz 5.5 lub torx po wyjęciu silnika wentylatora mamy taki widok parownika myjemy go pod ciśnieniem ropownikiem izopropanol koszt 15 zł litr starcza na dwa auta oczywiście przy tym wymieniamy filtr przeciwpyłkowy
-
Nowicjusz - wątek powitalny
siemasz w klubie
-
12v z przycisku szyb
Brązowy masa niebieski plus
-
Kluczyk
Witam, Panowie, mam takie pytanie, na allegro są w sprzedaży kluczyki do naszych aut jak np tutaj: http://allegro.pl/audi-a2-a3-a4-b6-b7-a6-c5-kluczyk-oryginalny-i5325263419.html co mi daje kupno takiego kluczyka. każdy grot chyba nie jest taki sam i nie pasuje do każdej stacyjki czy się mylę? posiadam tylko jeden kluczyk a drugi wiadomo - przyda się w razie czego. w aso krzyknęli mi 750 PLN gdzieś jakiś szpenio który dorabia klucze między innymi do samochodów beknął 500 co zrobić jeśli kupił bym taki kluczyk? 1.9 AVF 2004
-
Listwy Dekory LED
przeciągnąłem po całości. tzn od miejsca jak zaczyna się uchwyt na tapicerce i skończyłem przed końcem jakieś 5 cm. ale nie podobało mi się i tylko zawinąłem taśmę tak żeby świeciły góra 2 diody na klamkę i jest skromniej i lepiej to wygląda bo wcześniej to jebitnie po oczach trzaskało
-
Listwy Dekory LED
Dzisiaj znalazłem czas i zabawiłem się z taśmą LED u siebie. tak jak wcześniej chłopaki dałem pod dekor a nie na niego. a dokładnie oparłem go tak, żeby diody były skierowane do góry. koniec taśmy tak jak na 1 zdjęciu zawinąłem a wcześniej podszlifowałem dekor tak żeby i ona była delikatnie podświetlona. i ot to taki efekt. jutro drzwi od strony kierowcy zostało mi z 5 cm taśmy to zapodałem go w podsufitkę. podpiąłem pod diody ambiente. i można powiedzieć, że jest klawo co prawda zdjęcia nie pokazują tego jak w rzeczywistości ale jestem zadowolony z efektu przyciąłem później trochę taśmę nad klamką bo jednak dawało za bardzo i teraz jest lepiej. nie trzeba już innego podświetlenia
-
Wymiana czujnika światła stopu
Kalibrować? ja ten właśnie czujnik wymieniałem (z tym samym nr, który i ty podałeś) włożyłem w miejsce starego - przekręciłem w prawo o jakieś 45°/50° aż usłyszałem jak wskakuje na swoje miejsce - podpiąłem kable - poskładałem wszystko i po ptokach. kontrolki pogasły wszystko działa jak przed wymianą. Kurtyna
-
Galeria felg Audi A4 czyli pokażcie swoje fele
17 od TT 8` ET 47 Nokian zLine 225/45
-
SPOTY RADOMSKIE
Panowie - potrzebuje kabla VAG - kupie gdzieś w Radomiu?
-
a4 b6 avant s-line by Tesla
Poka środek!
koxmo
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta