Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Czarny AVF w rodzinnym kombi, H&R -35mm, RS6 18'

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam wszystkich. :) Póki co za bardzo nie ma się z czym rozpisywac, jak większośc tych samochodów jeżdżących po naszych drogach - czarne kombi z klekotem. :hi:

Ma służyc jakos auto rodzinne, co nie znaczy, że nie można by go trochę "ulepszyc i upiększyć", w miarę możliwości $$ będę się starał. ;)

Na początek kilka zdjęć jak samochód wyglądał po zakupie:

male_dadeab27e1293cce0f203432441f1.jpgmale_ded8243fcbdbfa85e1fa88a5a1c3.jpgmale_ac2abf243b38ad586c5f40396df0502.jpg

Pierwsze "mody" - usunięcie znaczków i jakieś detajlingi: ;)

male_e8525de6b5880b99420670bc9c75.jpgmale_8073dc3e5ea099d16ca7f9a626ef.jpgmale_53187b02b2c084b18a004bb46c17cc.jpgmale_a8f0401b5be866905e816ae1a5be574.jpgmale_ece0566d4554b3b5fe3b1e050e3b20e.jpgmale_f41102b3e1da3181f2c4c99269aa.jpg

male_1e46f4709b4a167269a2bbb44e1.jpgmale_141807e54d15b2bdd318ee10269.jpgmale_c068884a1ba0d079dc63389bc4027e.jpg

male_5f307d8124a2bb896218cf019e7f3.jpg

male_50ebd4cbc3c0ebd0ec5b15ded9e2.jpg

male_148ad203a0174201af6bc73b18b393.jpgmale_c8e2e8e5be70b42ae230a0f9f49.jpgmale_a92459317c4028928f9e109be1cc.jpg

male_bab669814b2792c9ba9e6886f22287.jpgmale_96431fa3be054f5575421e75cf1007.jpgmale_ea095ac78f44c7bbea6ac829c4fe70.jpg

male_b77a7a1c3607bd92e0abe3378b728.jpgmale_2258633b8a79281c45ea32d3ec9940.jpgmale_6c4531624aa12c6db114b1fc24771.jpg

male_e29bdc534022d28e0c138a180f6.jpg

BhgWa4U.jpg

bODN6O5.jpg

Hja0nnY.jpg

sdqWBjd.jpg

HJiSYSi.jpg

male_b10f8bfbd530bb975a6bc9b9390.jpgmale_92a39d75b22af8a5ffaaae59c37.jpgmale_e30e9f4fab721a29656881433a207.jpg

male_43520e2715506d91c085094d1817aef.jpgmale_81c3267f6ff69f674f92a604d3bfe.jpgmale_6dbd1cb46685fa30c0fb0e7b21c23.jpg

Z czasem i ze zmianami postaram się aktualizować temat. :)

Edytowane przez KoJ@K

Opublikowano

No i kolejny kolega z forum VW przeszedł na stronę AUDI:D nawet taki sam silniczek jak mój. Działaj tak jak przy golfie to fajny projekcik będzie:)

Opublikowano
  • Autor

Golfina w dalszym ciągu jeździ. :) To auto ma niby być autem "wszędzie wjazdowym" itd, ale w sumie golf na początku też miał tylko bezawaryjnie jeździć i nic poza tym, więc zobaczymy co to wyjdzie. ;)

Opublikowano

dobra robota z tą polerką ;)

Opublikowano
  • Autor

Dzieki. ;)

Zakupione zabawki do dzialan z rozrządami: ;)

hmxd22ys.jpg

Opublikowano

Fajna sztuka i świetna robota z lakierem. :good:

Do zobaczenia na drodze... :wink:

Opublikowano

Ładna fura ;-) widzę, że Ty też przyszedłeś na stronę Audi, tylko teraz będą dwa auta do modzenia :-D

Wysłane z Xperii

Edytowane przez Adasko19

Opublikowano
  • Autor

Do zobaczenia na drodze... :wink:

Dokladnie - do zobaczonka. :)

Mozna powiedziec, ze przeszedlem w polowie, a w polowie zostalem. ;) tylko za bardzo nie umiem sie tym forumem obslugiwac. Brakuje mi tu czegos takiego jak "kacik posiadaczy B6" lub cos w tym stylu, no chyba ze nie widze czegos takiego ?!

Orientuje sie ktos za ile mniej wiecej moglbym sprzedac te kola, ktore mam aktualnie - BBS 17', modelu nie znam poki co. ;)

Opublikowano
  • Autor

Pierwsza paczuszka, ktora przyszla do audiny - H&R -35 mm : :D

male_4d876922e10acfe9dad4e39a28f59.jpg

Opublikowano

Auto typowo rodzinne i "wszędzie wjazdowe"? A zaczynasz od sprężyn obniżąjących? :decayed:
W przyszłym roku pewnie wpadnie gwint :D

Opublikowano

Ladna furka. :oklasky:

Powodzonka w rezaniu :thumbup:

:witch: No i do zobaczenia na trasach w DG bądź poza :decayed:

Opublikowano
  • Autor

To wypatruj tez golfa. ;) tylko, ze ja nie wiem za czym sie mam ogladac. :D

Opublikowano

Widzę, że już kata się chcesz pozbywać :wink: co tam zaczynasz modzić? Ja wywaliłem egr-a żeby przestał syfić dolot.

Opublikowano
  • Autor

No pasowaloby troche mu ulzyc, co by sie lepiej oproznial. ;) tylko nie wiem ile bym za niego dostal, bo jak ~ tyle co z golfa to by bylo na program. :D nic nie modze, narazie tylko glosne myslenie. ;) ja musze sprawdzic egra i jak jest sprawny to chyba nie bede zaslepial/wywalal poki co, bo jednak w zimie przy wiekszych mrozach ta roznica w dogrzewaniu i trzymaniu 90 stopni jest znaczaca.

Opublikowano

Auto typowo rodzinne i "wszędzie wjazdowe"? A zaczynasz od sprężyn obniżąjących? :decayed:

W przyszłym roku pewnie wpadnie

5 letnich sezonów jezdziłem na h&r - 35 ( jak sie okazało siadło ponad 50 mm ) i dało sie wszedzie wjechac

Lakier bajka :banan: :banan: :banan: :banan:

Opublikowano
  • Autor

Tu juz jest 1BE wiec napewno nie siadzie tyle, mi sie wydaje ze po zalozeniu bedzie delikatna, kosmetyczna roznica jak cos. O wysokosc wozu sie nie boje akurat. :) a tak przy okazji to jakie kola z jakim et mozna bedzie zalozyc do tego zawiasu, zeby podczas jazdy w kilka osob + bagaznik nic nie tarlo ? 225/40 w 18' 8J lub 9J bedzie okej ?

Opublikowano

ET35 na 8"

Zapodaj jakieś lepsze hamowanie bo seria to :facepalm:

Opublikowano
  • Autor

I przy takich parametrach nie bedzie nic tarlo, nawet przy zaladunku? Narazie sa inne priorytety, o heblach narazie nawet nie mysle.

Opublikowano

Będzie ok.

Mam w B5 235/40-18 i jest spoko.

W B6 jest jeszcze wiecej miejsca w nadkolach.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.