Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Czarny AVF w rodzinnym kombi, H&R -35mm, RS6 18'


KoJ@K

Rekomendowane odpowiedzi

Boomel - sam wiesz, ze troche zeszlo. ;) nie ma problema, przyjezdzaj i mierzymy. :)

grzes283 - chyba cos nie teges kolega przeczytal. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz to moge Ci pstryknac zdjecie. ;)

Poproszę ;) a jeszcze lepiej byłoby gdybyś cyknął fotkę na 18-stkach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mialy byc fotki, wiec są - prosz ;)

male_ffa96a1711631734e39dec54115.jpgmale_91d66a74483d5de4a7120dde2ba22be.jpgmale_a61a431dcf6cf0876c9b4d4bd8f3b22.jpg

male_70b6a98b302d8184d7052aba54a57.jpg

Edytowane przez KoJ@K
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze kilka pytań :)

1.Jakie masz opony przód i tył?

2.Ile miałeś paliwa w momencie cykania fotek?

3.Ten zestaw teraz to 1BE + H&R -35mm ,tak?

Ogólnie ładnie siedzi i coś takiego chce u siebie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak juz pisalem wczesniej narazie H&Ry są tylko na przodzie zalozone, tyl seria 1BE. Opony to 225/40, paliwa ponad polowa baku. Mi osobiscie tez efekt sie podoba i mysle, ze do takiego auta na codzien, ktorym jezdzi też kobieta z Dzidzią "spas i wysokosc" są wystarczające. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest git :) swoje felgi oddałem w tym tygodniu do malowania jeszcze nowe oponki w marcu kupić i też będzie :kox:


Dekielków ci tu jeszcze brakuje :decayed:

5106951076.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sa dekielki, ale ktos je zeszpecil jakim klejo sylikonem i wygladaja slabo. :/ ile za takie dekielki trzeba dac, bo nawet nie zerkalem jeszcze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależy czy ori czy nie ale tak po 60 za podróby a ori 140 komplecik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też myślałem żeby tylko na przód wrzucić takie springi bo tył mi pasuje :) masz nr seryjne tych H&R'ów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pierwszej stronie jest zdjecie sprezyn, gdzie widac ich numery.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są nr tylko były dwa rodzaje tych H&R :) 29369-1 i 29369-2 ,jedne są dedykowane do benzyny a drugie do tdi tylko nie pamiętam który nr do którego silnika.Podobno jak wrzuci się te z benzyny do tdi to trochę niżej siada.Dzięki za fotki i info :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej odwrotnie - jak zalozysz springi z klekota do beny to Ci przod tak sie siadzie, jak powinien. W tych sa jakies kategorie wagowe chyba, jedne do lzejszych, a drugie do ciezszych klekotow. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boomel - sam wiesz, ze troche zeszlo. ;) nie ma problema, przyjezdzaj i mierzymy. :)

grzes283 - chyba cos nie teges kolega przeczytal. ;)

Miałeś 16 tak? Wrzuciłeś RSy,na przód,tak? I napisałeś, że nie odczułeś różnicy względem 16.

Ja odpisałem Tobie, że różnica jest, tylko nowe fele, nowy wyglad etc....i na niektóre rzeczy przymykamy oko. Więc chyba ten teges dobrze zrozumiałem? ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie chyba ten teges nie do konca. :D a czytales Pan jednego posta wyzej nad tamtym zapytaniem? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:grin: było od razu, że chodzi o springi......sorry mordeczko. Mój błąd, tzw wybiórcze czytanie :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Luzik, zrozumiales co chciales. ;) to ze bedzie roznica to doskonale sobie zdaje sprawe, ale jak dla mnie niski profil to akurat zaleta i +, bo nie przepadam jakos za miekka tapczanowata jazda. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie optymalny wybór 225/40/18 ale przy gwincie już się robi kiszka szczególnie zimą gdy wszystko trzeszczy i skrzypi. Przynajmniej u mnie. Nie wiem jak na springach, pewnie lepiej..... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez mi sie wydaje wlasnie, ze 18' do tego zawiasu/auta i jego przeznaczenia beda optymalne - stad ich wybor. :) gdyby to nie byl rodzinniak to do gwintu zalozylbym po calu wiecej, niz jest w golfie - 9'/9' 19' albo 9'/10' 19' . :D W B6 na gwincie i dobrym obnizeniu to 18' wydaje mi sie byc za mala.

Edytowane przez KoJ@K
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...