Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Buffon

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  1. Będę to robił za tydzień i kumpla w avancie i miejmy nadzieję że pójdzie tak łatwo jak piszesz. Przy sprężynie u dołu jest taka osłona plastikowa ale to pewnie schodzi normalnie. Wrzucam mu eibach prokit.
  2. Masz jakiś patent na to? Bo będę robił u kumpla w avancie na dniach i fajnie byłoby uzyskać jakieś wskazówki żeby się nie narobić :)
  3. Podaj ziomek ceny za te suszarki
  4. Wg mnie najlepszym rozwiązaniem dla Avanta z zawiechą 1BE jest montaż sprężyn H&R -35mm (29369-2) "tylko" na przód a na tyle zostawić sprężyny z 1BE plus min 2/3 baku paliwa i auto ładnie siedzi
  5. Na dniach oddaję auto do mechanika i dowiem się wszystkiego.Cena zależna od ilości wytartych krzywek itd.Zapytam czy dają jakąś gwarancję na tą usługę.Zdam relację po odbiorze auta. Jestem po regeneracji wałka.Nie wypowiem się zbyt wiele na temat tego ile wytrzyma bo zrobiłem dopiero 150 km po złożeniu.Regeneracja we Wro u Heinrich Tuning ,koszt 50 zł od krzywki.Szklanki INA czarne,uszczelnienie PD,nowe uszczelniacze zaworowe,panewki Glyco,olej Motul 5W40 505.01 i silnik chodzi całkiem inaczej.
  6. Buffon odpowiedział(a) na PMW temat w Audi A4/S4 B6
    Sportec Mono 10
  7. Dokładnie,też chętnie zobaczę jak to leży
  8. Napawa jakimś stopem a potem hartuje.Z tego co mi mówił mój mechanik to gość zrobił mu już kilka takich wałków i ludzie jeżdżą bez problemu.Wydaje mi się to lepszą opcją niż kupno ruvilla i jego wymiana po 40 tys bo wykonanie jest lipne.
  9. Ja prawdopodobnie swój wałek będę regenerował u gościa który w tym siedzi od lat bo czytając opinię o ruville albo o cenie nówki ori ta opcja pozostaje najlepsza.Pytanie czy nie obejdzie się bez wymiany głowicy ale kupno używki to loteria.Liczę że moje gniazda szklanek są w dobrej kondycji
  10. Buffon odpowiedział(a) na PMW temat w Audi A4/S4 B6
    Sportec
  11. Buffon odpowiedział(a) na Gaszka temat w Audi A4 B6/B7
    Jaki IC w końcu założyłeś?
  12. Jaki wałek założyłeś? Też szykuję się na tą operację i nie wiem czy regenerować swój wałek(taką opcję polecił mi mój znajomy mechanik mówiąc że złożył już tak kilka aut i jeżdżą bez problemu) czy kupić nowy...
  13. Właśnie rozkminiam pomiędzy Eibach -30 a H&R -35 (29369-2).Jeśli Eibach to Pro-Kit czy Sportline?? Pewnie na amorkach 1BE będzie twardo ale lepsze to niż szpara
  14. Właśnie tyłu nie chcę ruszać bo ładnie jest spasowany jak zatankuje tylko z przodu jest szpara :/ Dlatego pytam co najlepiej założyć na amorki 1BE do przodu żeby to trochę do gleby zbliżyć

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.