Treść opublikowana przez Buffon
-
Wymiana sprężyny z tyłu w Audi A4 B8 avant
Będę to robił za tydzień i kumpla w avancie i miejmy nadzieję że pójdzie tak łatwo jak piszesz. Przy sprężynie u dołu jest taka osłona plastikowa ale to pewnie schodzi normalnie. Wrzucam mu eibach prokit.
-
Wymiana sprężyny z tyłu w Audi A4 B8 avant
Masz jakiś patent na to? Bo będę robił u kumpla w avancie na dniach i fajnie byłoby uzyskać jakieś wskazówki żeby się nie narobić :)
-
Spoty wrocławskie
Podaj ziomek ceny za te suszarki
-
Po zmianie sprezyn z 1be na h&r tyl za nisko siedzia.Rozwiązanie!!!
Wg mnie najlepszym rozwiązaniem dla Avanta z zawiechą 1BE jest montaż sprężyn H&R -35mm (29369-2) "tylko" na przód a na tyle zostawić sprężyny z 1BE plus min 2/3 baku paliwa i auto ładnie siedzi
-
Wałek rozrządu i dziwne dudnienie w obudowie filtra powietrza A4 B6 1.9TDI PD
Na dniach oddaję auto do mechanika i dowiem się wszystkiego.Cena zależna od ilości wytartych krzywek itd.Zapytam czy dają jakąś gwarancję na tą usługę.Zdam relację po odbiorze auta. Jestem po regeneracji wałka.Nie wypowiem się zbyt wiele na temat tego ile wytrzyma bo zrobiłem dopiero 150 km po złożeniu.Regeneracja we Wro u Heinrich Tuning ,koszt 50 zł od krzywki.Szklanki INA czarne,uszczelnienie PD,nowe uszczelniacze zaworowe,panewki Glyco,olej Motul 5W40 505.01 i silnik chodzi całkiem inaczej.
-
Czy lampy przednie od cabrio pasują do kombi A4 B6?
Nie pasują
-
PMW S4 B6 Avant 03
Sportec Mono 10
-
[B6 AVF] SEDAN 1.9 + QUATTRO sline
Dokładnie,też chętnie zobaczę jak to leży
-
Wałek rozrządu i dziwne dudnienie w obudowie filtra powietrza A4 B6 1.9TDI PD
Napawa jakimś stopem a potem hartuje.Z tego co mi mówił mój mechanik to gość zrobił mu już kilka takich wałków i ludzie jeżdżą bez problemu.Wydaje mi się to lepszą opcją niż kupno ruvilla i jego wymiana po 40 tys bo wykonanie jest lipne.
-
Wałek rozrządu i dziwne dudnienie w obudowie filtra powietrza A4 B6 1.9TDI PD
Ja prawdopodobnie swój wałek będę regenerował u gościa który w tym siedzi od lat bo czytając opinię o ruville albo o cenie nówki ori ta opcja pozostaje najlepsza.Pytanie czy nie obejdzie się bez wymiany głowicy ale kupno używki to loteria.Liczę że moje gniazda szklanek są w dobrej kondycji
- PMW S4 B6 Avant 03
-
Wybor FMIC'a do AVF
Jaki IC w końcu założyłeś?
-
Wałek rozrządu i dziwne dudnienie w obudowie filtra powietrza A4 B6 1.9TDI PD
Jaki wałek założyłeś? Też szykuję się na tą operację i nie wiem czy regenerować swój wałek(taką opcję polecił mi mój znajomy mechanik mówiąc że złożył już tak kilka aut i jeżdżą bez problemu) czy kupić nowy...
-
Po zmianie sprezyn z 1be na h&r tyl za nisko siedzia.Rozwiązanie!!!
Właśnie rozkminiam pomiędzy Eibach -30 a H&R -35 (29369-2).Jeśli Eibach to Pro-Kit czy Sportline?? Pewnie na amorkach 1BE będzie twardo ale lepsze to niż szpara
-
Po zmianie sprezyn z 1be na h&r tyl za nisko siedzia.Rozwiązanie!!!
Właśnie tyłu nie chcę ruszać bo ładnie jest spasowany jak zatankuje tylko z przodu jest szpara :/ Dlatego pytam co najlepiej założyć na amorki 1BE do przodu żeby to trochę do gleby zbliżyć
-
Po zmianie sprezyn z 1be na h&r tyl za nisko siedzia.Rozwiązanie!!!
Witam,mam lekki dylemat.Śmigam B6 Avant 1.9 AVF na zawieszeniu 1BE i przy zatankowanym baku tył fajnie siedzi a przód pieje do góry.Planuje wrzucić "tylko" na przód H&R -35mm.Posiada ktoś taki setup albo najlepiej fotki jak to siedzi?
-
[A4 B6] Black S-line Avant w klekocie
Pewnie zakup od Radka z RS-Mobile bo miał ostatnio taką na handel.Ładna sztuka i bezawaryjności
-
Wałek rozrządu i dziwne dudnienie w obudowie filtra powietrza A4 B6 1.9TDI PD
Przymierzam się do wymiany wałka i mam dylemat gdyż mechanik odradza mi kupno używanego wałka lub nowego ruville itp.Proponuje mi regenerację ori wałka z gwarancją i zapewnia że sporo aut już tak zrobił i jeżdżą bez problemu.Co o tym sądzicie?
-
Dolna atrapa od S4 w zderzak od S LINE
W poście #49 jest grill z ramką z A6 C5 czy to tylko środek grilla i ramka S-line?
-
Dolna atrapa od S4 w zderzak od S LINE
Nie uśmiecha mi się wywalić 400 zł na atrapę i potem ją rzeźbić a jak sprawa wygląda z atrapą z A6/S6 C5 do zderzaka S-line? Widziałem że jest bardzo podobna tylko pytanie ile trzeba rzeźbić...
-
Dolna atrapa od S4 w zderzak od S LINE
Witam,trochę zgłupiałem przy tym wszystkim i mam pytanko.Czy atrapa z tej aukcji http://allegro.pl/audi-a4-s4-b6-kratka-atrapa-zderzaka-nowa-oryginal-i5085665793.html podejdzie mi do zderzaka S-line bez przeróbek?
-
Czarny AVF w rodzinnym kombi, H&R -35mm, RS6 18'
Są nr tylko były dwa rodzaje tych H&R 29369-1 i 29369-2 ,jedne są dedykowane do benzyny a drugie do tdi tylko nie pamiętam który nr do którego silnika.Podobno jak wrzuci się te z benzyny do tdi to trochę niżej siada.Dzięki za fotki i info
-
Czarny AVF w rodzinnym kombi, H&R -35mm, RS6 18'
Też myślałem żeby tylko na przód wrzucić takie springi bo tył mi pasuje masz nr seryjne tych H&R'ów?
-
Czarny AVF w rodzinnym kombi, H&R -35mm, RS6 18'
Jeszcze kilka pytań 1.Jakie masz opony przód i tył? 2.Ile miałeś paliwa w momencie cykania fotek? 3.Ten zestaw teraz to 1BE + H&R -35mm ,tak? Ogólnie ładnie siedzi i coś takiego chce u siebie
-
Czarny AVF w rodzinnym kombi, H&R -35mm, RS6 18'
Poproszę a jeszcze lepiej byłoby gdybyś cyknął fotkę na 18-stkach