Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Czarny AVF w rodzinnym kombi, H&R -35mm, RS6 18'

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Ale masz cos z zawiasem robione/obnizane ? Tu Tez teraz jest 235, ale na 45 bo w 17' .

Opublikowano

Mam serię 1BV

Opublikowano
  • Autor

Czyli raczej podobnie, jak bedzie 1BE + H&R.

Opublikowano

Auto typowo rodzinne i "wszędzie wjazdowe"? A zaczynasz od sprężyn obniżąjących? :decayed:

W przyszłym roku pewnie wpadnie

5 letnich sezonów jezdziłem na h&r - 35 ( jak sie okazało siadło ponad 50 mm ) i dało sie wszedzie wjechac

Lakier bajka :banan: :banan: :banan: :banan:

To była bardziej ironia, że już zaczyna obnizac ;-) a, że z jazdą nie będzie problemów, to doskonale wiem ;-) sam się przymierzam do takiego zestawu :-D

Wysłane z Xperii

Opublikowano
  • Autor

Ty to sie za gwintem ogladaj, a nie jakies polsrodki. :D

Opublikowano

Ty to sie za gwintem ogladaj, a nie jakies polsrodki. :D

Mówisz? [emoji6] pewnie skończy się, że kupię 18+gwint [emoji3]

Wysłane z Xperii

Opublikowano
  • Autor

Gdyby u nas to nie bylo rodzinne auto to nie bawilbym sie w zadne springi tylko przygwintowalby ją od razu i nie 18' , a 19' bym zakladal. 18' to w golfie dobrze wyglada, tutaj kazda szerokosc "musi byc" o jeden cal wieksza niz w golfie - czyli 9J przod, 10J na d*pie i w 19' + fajnie skrecony gwincik i byloby lux. :)

Wczoraj taki tjunink sie robil ;)

4n7d5dc3.jpg

I pakiet rozrzadu czeka tez na zalozenie:

l53c5i6c.jpg

Edytowane przez KoJ@K

Opublikowano

Gdyby u nas to nie bylo rodzinne auto to nie bawilbym sie w zadne springi tylko przygwintowalby ją od razu i nie 18' , a 19' bym zakladal. 18' to w golfie dobrze wyglada, tutaj kazda szerokosc "musi byc" o jeden cal wieksza niz w golfie - czyli 9J przod, 10J na d*pie i w 19' + fajnie skrecony gwincik i byloby lux. :)

Wczoraj taki tjunink sie robil ;)

4n7d5dc3.jpg

I pakiet rozrzadu czeka tez na zalozenie:

l53c5i6c.jpg

ile za taki komplet rozrządu płaciłeś?? jeśli można wiedzieć ;)

Opublikowano

Ha, kojarzę golfa z forum golfa.

Niewiele zabrakło a kupiłbym od Ciebie felgi "mam nuvo 7" ale "baba" kręciła nosem.

Będę obserwować temat :)

Opublikowano

ile k masz palniki ; ?

Opublikowano
  • Autor

Aaa no takie juz sa te nasze baby, choc ja nie powiem, bo absolutnie nie moge narzekac, moze zwyczajnie czasami sie "przesadza" ;)

Zarniki dalem 6000K, choc zdjecie zrobilem z zalozonym 8000K ;)

Edytowane przez KoJ@K

Opublikowano

Ładny avant :wink: jaki kod lakieru? Po jego korekcie jest bajka :kox: Przymierzasz się do gtb? :kox:

Opublikowano

Aaa no takie juz sa te nasze baby, choc ja nie powiem, bo absolutnie nie moge narzekac, moze zwyczajnie czasami sie "przesadza" ;)

Zarniki dalem 6000K, choc zdjecie zrobilem z zalozonym 8000K ;)

Nie ma co na baby narzekać bo mogą być gorsze...moja mi budżet planowała i powiedziała żebym sobie na razie rns-a kupił niż zderzak od eski kupował bo bardziej mi się to przyda:D
Opublikowano

Znów czarny avant :facepalm: a tak poważnie dobra robota z tym lakierem muszę u siebie do takiego stanu doprowadzić :wink:

Opublikowano
  • Autor

Blachu - kod lakieru to LY9B. Jeszcze do nie dawna miałem gtb zakładać do golfa, ale po zakupie B6 i jeździe nim teraz chyba bardziej bym był za tym, żeby do rodzinowozu zaaplikowac gtb. :decayed:

RicS3 - to kompromis masz elegancki. :D

Tomi_81 - dla mnie każdy kolor jest fajny, pod warunkiem, że jest czarny !! :banan:

Dzięki Pany. :hi:

Co myślicie o tym, siadły by takie łopatki 19' ze springami, co nie? :wink: (tylko na zdjęciu opony kartofle 255/35 :facepalm: )

nhb86pqz.jpg

Edytowane przez KoJ@K

Opublikowano

Sam mam takie fele i powiem Ci żałuję, że nie poszedłem w 19" :wink:

Opublikowano

bierz te fele! sa bardzo fajne tez mam podobne

Opublikowano
  • Autor

Tak sie zastanawiam, czy jak juz by isc w 19' to czy nie lepiej by bylo Atheo zayebac ?! Hmmm...

Opublikowano

:facepalm: A jeszcze nie dawno szczytem było 17' :grin:

A tak na poważnie bierz je :D auto ładnie się na nich prezentuje :thumbup1:

Opublikowano

Nie bierz bo mam takie same. :naughty: No chyba, że będę sprzedawał. :decayed: Jutro spot? :cool:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.