Skocz do zawartości

• Skrzynia
  • Paliwo

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

1. Zobacz ofertę Lampki Led oswietlenie drzwi, wnetrza. Posiadam do sprzedania 4 szt. Lampek led do oświetlenia drzwi, nóg, bagaznika, schowka. Lampki są ori. Na mała wtyczkę. Podana cena za sztukę. Cena 15,00 zł Dodający zlocio Wysłano 23.03.2019 Kategoria Audi A4 B8
  2. Posiadam do sprzedania 4 szt. Lampek led do oświetlenia drzwi, nóg, bagaznika, schowka. Lampki są ori. Na mała wtyczkę. Podana cena za sztukę.
  3. Sprzedam uchwyt na zakupy do bagażnika. W zestawie 2 rodzaje mocowań do B6 i do B8. Uchwyt nie jest ori ale spełnia swoją funkcję.
  4. Zobacz ofertę Uchwyt na zakupy do bagażnika Sprzedam uchwyt na zakupy do bagażnika. W zestawie 2 rodzaje mocowań do B6 i do B8. Uchwyt nie jest ori ale spełnia swoją funkcję. Cena 20,00 zł Dodający zlocio Wysłano 22.03.2019 Kategoria Audi A4 B8
  5. Zobacz ofertę Uchwyt na zakupy do bagażnika Sprzedam uchwyt na zakupy do bagażnika. W zestawie 2 rodzaje mocowań do B6 i do B8. Uchwyt nie jest ori ale spełnia swoją funkcję. Cena 20,00 zł Dodający zlocio Wysłano 22.03.2019 Kategoria Audi A4 B6/B7
  6. Sprzedam uchwyt na zakupy do bagażnika. W zestawie 2 rodzaje mocowań do B6 i do B8. Uchwyt nie jest ori ale spełnia swoją funkcję.
  7. zlocio

Wtyczka mmi

Dzięki za odp. Rzeczywiście trzyma się i bez tego plastiku. Wczoraj montowalem moduł bluetooth i przy okazji się okazało że wtyczka od LCD też jest bez tej osłonki.
  8. Hej ile wysylka jednej sztuki ? Do bagaznika do sedana podejdzie?
  9. zlocio

Wtyczka mmi

Właśnie widzę że będzie z tym problem. A czy ktoś wie czy bez tego plastiku uda mi się jakoś zamocować wtyczkę od aux.
  10. zlocio

Wyprzedaż garażowa.

Hej ile za pokrywez odma ? Poduszki silnika ? Bagnet do oleju jest jakiś uniwersalny ? Czy do b6.
  11. zlocio

Wtyczka mmi

Hej potrzebuje informacji czy można dokupić plastikową osłonę na okragla wtyczkę z tylu mmi. Dodaje zdjęcie. U mnie jest samo metalowe gniazdo i nie wiem czy będzie się to trzymać.
  12. zlocio

B8 TrOOOOp

Sprawa z zolta wtyczka się wyjaśniła, przy montażu było coś zamieszane z kolorami. Okazuje się że brakuje mi jednego plastiku na wtyczce ( zaznaczyłem ja na zdjęciu) nie wiecie czy gdzieś to da sie dokupić ??
  13. zlocio

B8 TrOOOOp

Ok jak przyjdzie będę próbował. Bo już się pogubiłem. Mam ori aux w podłokietniku Ale nie działa. Problemem jest chyba to że przechodziłem ż concert na mmi 3g i aux jest nie podpięty bo mam luźną wtyczkę jak na zdjęciu, kolory kabli się zgadzają ż aux Ale nie pasuje w żaden sposób do głównej wtyczki. Pewnie do concert by pasowało.
  14. zlocio

B8 TrOOOOp

Bezpłatne pocztowy MMI 3G AMI 12-pin Bluetooth AUX adapter do kabla bezprzewodowy wejście Audio dla Audi Q5 A6 A4 q7 A5 S5 PLN 56.05 15%OFF | Bezpłatne pocztowy MMI 3G AMI 12-pin Bluetooth AUX adapter do kabla bezprzewodowy wejście Audio dla Audi Q5 A6 A4 q7 A5 S5 https://s.click.aliexpress.com/e/buW4AlxE Kupiłem sobie coś takiego i tam też jest zolta wtyczka jak to podłączyć.
  • Dodaj nową pozycję...