Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Czarny AVF w rodzinnym kombi, H&R -35mm, RS6 18'

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

To ale taniocha jak za komplet, chyba kupię nową bo moja trochę styrana ;)

Opublikowano

Mieszek pasuje bez problemu do ramki, czy potrzebne są przeróbki?

Nie pasuje, trzeba się trochę pomęczyć.

Jest cały temat na forum, wystarczy poszukać ;)

Opublikowano
  • Autor

Z przekladaniem mieszkow sie nie bawilem i galke naciagnalem na ori mieszek. Nie ktorzy kombinuja z przelozeniem mieszka z A3 na ramke z A4, ale nie jest do konca tak fajnie , gdyz skora jest troche mniejsza i najpierw jest ciezko ją naciagnac na ramke, a pozniej jak juz wejdzie to podobno bardzo sie naciaga przy np 1 i 6 biegu. ;)

Tak sobie wyglada galeczka w nocy, niby mala pierdolka, a morda sie cieszy i jakos tak fajniej/przyjemniej mi sie z nią jezdzi. :D

male_818785fcb8102e6ce5b9cdcbb05dd8.jpg

Edytowane przez KoJ@K

Opublikowano

fajniej/przyjemniej mi sie z nią jezdzi.
mówisz że lubisz za gałe trzymać :grin:
Opublikowano
  • Autor

Zwlaszcza za jej kulke na końcu. ;)

Opublikowano

Mateusz stuningowałeś pierścień mocujący mieszek do gałki :wink:

Opublikowano
  • Autor

W sensie ten od wewnętrznej strony co się zakłada? Narazie tam nic nie dawałem, a da się go tam założyc? No i jak coś to który, ten z co był przy zwykłej gałce, czy ten co był z gałką od A3 ? :eusathink:

Opublikowano

Ten z foto

pobrane.jpg

Dotnij sobie go tak jak jest w starej galłce,czyli pod trzy szwy wtedy skórka będzie się idealnie wokół chromu układała :naughty:

Edytowane przez ucho.77

Opublikowano
  • Autor

Audina w drodze na urlop "zglebiona" zaladunkiem i pasazerami. ;)

male_abb223b03f96aab79965911eb67e.jpgmale_24b3ba2c411c00260176f56d1380.jpg

Opublikowano

Rodzinne kombi :wink: do tego było projektowane. . .

Opublikowano

Niby kombi niby rodzinne ale b6 avant to mało pojemne auto.

Ale bym ją wziął na czarno cało :kox:

Opublikowano
  • Autor

Co prawda to prawda - pod wzgledem pojemnosciowo/ladownosciowym szalu nima, znaczy sie moglo by byc pojemniejsze i pakowniejsze. :)

Na czarno bys ją wzial, znaczy co konkretniej?

Opublikowano

wszystko co chromowane bym w pi*du wywalil:-).

ale to moje zdanie.

Wysyłane z mojego GT-I9070 za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano

Ewentualnie zostawił same relingi chromowane...

Opublikowano
  • Autor

Eee mojej sie to wlasnie podoba (w sumie mi tez) i by mnie zjadła za to. ;) jedynie myslalem o czarnej ramce grila/moze znaczku - musialbym zobaczyc najpierw jak takie opcje wygladają. :)

Opublikowano

Moim zdaniem te "chromy" jak najbardziej pasują i fajnie kontrastują z czornymi szybami i lakierem :wink:

Opublikowano

Normalnie jak bym widział swojego! Avancik czarny z RS6 18' i chromami wygląda przeslicznie :]

Opublikowano
  • Autor

Takich to jeździ pewnie tysiące. :D Ja wolałbym coś porobic, by się chociaż trochę wyróżnic, ale to może z czasem. ;)


Dzisiaj doszedl caly pajączek z tempomatem itd, jakby ktos chcial to bede mial do sprzedania jedną manetkę pod FISa do kombi. :)
male_76f195890cfd46550de286c56654.jpg
Opublikowano

Tempomacik super sprawa :-) Polecam.

Opublikowano
  • Autor

Szkoda tylko, ze po urlopie dopiero, bo w drodze na mial by co robic. ;)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.