Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Czarny AVF w rodzinnym kombi, H&R -35mm, RS6 18'

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

KoJ@K siedzisz też na forum golfa?

Wysyłane z mojego GT-I9070 za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano
  • Autor

Tak, mamy jeszcze gofrownika, a co jest? ;)

nO8atNz.jpg

[/url]://www.fotem.pl/show/full/391c7b1513fc5896b9f3a780ce6cfb]male_391c7b1513fc5896b9f3a780ce6cfb.jpg[/url]

Bierz się za te lampy w końcu :D ja dałem rade to też ogarniesz pewnie

Ze tak powiem "boje sie" tylko tego rozklejania, po tym to juz bedzie raczej z gorki. ;)

Edytowane przez KoJ@K

Opublikowano

Ja kupiłem prawą z anglika, żeby przełożyć klosz do swojej i mieć na próbę do rozklejania ;) męczę się póki co, ciężko idzie :P

Opublikowano
  • Autor

W jaki to dokladniej sposob "sie meczysz" ?

Opublikowano

Na forum subaru też jesteś? ;-)

Opublikowano
  • Autor

Tak, od razu odpowiem, ze na forum bmw rowniez. ;)

Opublikowano

Na forum beem jeszcze mnie niema.

Pokaż Subaru!

Wysyłane z mojego GT-I9070 za pomocą Tapatalk 2

Edytowane przez C4NC3R

Opublikowano
  • Autor

Mowiac o subaru to narazie na poczatek zaczalem od swini na lusterko. ;)

Opublikowano

No właśnie myślałem, że też się przesiadłeś :-P u mnie na Audi też siedzi świnia ;-)

Opublikowano

W jaki to dokladniej sposob "sie meczysz" ?


Wuchta zabawy nożykiem, opalarką, śrubokrętami dłubanie kleju itd uważając przy tym na sam klosz ;) ręce bolą :decayed: dobrze, że pod opalarką można odgiąć obudowę gdzie wchodzi klosz bez połamania, na końcu podgrzeje i dognę jak było ;)
  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Jedne poszly, drugie przyszly - moj ulubiony Styling 132 , narazie bez gwintu. :Dmale_ee4216fecbcf7279b2af29fbe64440d.jpgmale_df415175ff67f405966d1ac42599b3f.jpg

Edytowane przez KoJ@K

Opublikowano

Dobrze się zapowiada! Lepiej niż styling 63 :naughty:

Opublikowano

Moje zdanie znasz :D czekamy na 2k16 :grin:

Opublikowano
  • Autor

Ciezko bedzie wytrzymac tyle czasu, no ale coz, nic sie nie poradzi i czekac trzeba ... ;)

male_ad0cd2a8dbcc8a5c86d626061e1f81.jpgmale_1b31959c634c5d31a7f8e03c6e73449.jpg

Jeden styling na probe umyty i cos tam wystają ;)

male_b5b0b8e266e8597ec7cc540d63b6ee0.jpgmale_159bd805eaeac9b9aa47a93050781a.jpgmale_4e313ee65e06e4a62ee4c14624ac.jpg

male_9359b6b37c762f4907e5b6117140b.jpgmale_2f29b7577e0fce16d626ea8b1e78d.jpg

Jak sie to spasuje z gwintem to po mojemu bedzie rozpyjerdoooool. :D

Opublikowano

będzie kosa :) jakie parametry felg i oponu?

Opublikowano
  • Autor

19'

9J et48 215/35 przod, 10J et45 225/35 tyl. :)

Opublikowano

19'

9J et48 215/35 przod, 10J et45 225/35 tyl. :)

+ adapterki po dwadzieścia parę mm więc et złudne w tym przypadku. ; )

A fela na B6 leży lepiej niż na Bayerze.

Opublikowano
  • Autor

Nie no dwajścia pare mm nie bedzie, mam 4x18mm i myśle, czy by tyłu na 16mm nie przetoczyc?! Kluczowym bedzie zalozenie gwintu i wtedy obczajka co i jak. ;)

Opublikowano

No to ominęła mnie chyba przymiarka na spocie we wtorek? :(

Będzie dobrze! Wrzucaj gwint i obczaje gdzieś na mieście! :good:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Przymiarka już była wcześniej niż na spocie. ;) Gwint wleci już chyba po nowym roku, na początku sezonu jakoś może. :hi:


Wczorajsze pojawienie sie tego komunikatu na desce...

male_46ff757ee727233fafdd06c0070.jpg

... dzis zaowocowalo tym. :D - zaciski na przod 320mm. :)

male_a807bff5b287a21cced51e85bedacb.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.