Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Czarny AVF w rodzinnym kombi, H&R -35mm, RS6 18'

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie nie, calosci nie, maluje tylko ramki, a o przyciemce kierunku myslalem, tylko nie wiem jakby to wygladalo !? Soczewke jutro umyje, bo dzisiaj nie mialem tych malutkich nasadek, zeby ją rozkrecic. ;)

Tomi - a no, tylko opony insze. ;)

Moge ci jutro podesłać fotkę jak u mnie wyszło, lekko przyciemniłem kierunek i jakoś się to w miare zgrywa :)

Opublikowano
  • Autor

Poka poka. :) a malowales calosc, czy same ramki?

Opublikowano

tylko ramki malowałem, nawet fotke znalazłem.

Na kierunek poszła delikatna warstwa sprayu. Tylko nie przesadź, ja 2 razy zmywałem bo nic nie było widać, teraz jest w porządku :decayed:

rmHN1co.jpg

Opublikowano
  • Autor

No jak tylko ramki malowales, jak obudowa soczewki tez prysnieta. :) a masz z blizsza fotke tego kierunku? Ja myslalem jeszcze, jak by tak na pomaranczowo psiknac kierunek ?!

Opublikowano

Nie zrozumieliśmy się :wink: Fotke z bliska moge pstryknąć, podeśle wieczorem

Opublikowano
  • Autor

Soczewki przetarte - po lewej"brud", po prawej umyte. I przymiarka przeslon na czerwono. ;)

male_1bd4c0705b748cb8b903e64990e367.jpgmale_ee66aa2a6252504ba7fb8a44108cbd9.jpg

Opublikowano

Dlugo Ci zajęło rozklejanie i jak obudowa mocno znieksztalcona

Opublikowano
  • Autor

Na zegarek nie patrzylem, ale cos kolo pol godziny moze. No obudowa jest sfatygowana troche, ale chyba innego sposobu na to nie ma, bezinwazyjnie raczej sie tego nie da zrobic. Pozniej trzeba bedzie ten plastik uformowac na cieplo i mysle, ze nie powinno byc strasznego drutu.

Edytowane przez KoJ@K

Opublikowano

Dobrze siądzie na tym, jak najbardziej na plus. Heble takie jak przystało, jest sztosik.

Chodź już niestety jazda na codzień będzie już bardziej uciążliwa. Miałem na 9,5J 215/35 i już się woziłem jak jajkiem, ale powodzonka!

Opublikowano

jestem naprawde pod wrazeniem co tu sie dzieje z ta audiczka powodzenia i wytrwalosci w dazeniu do modow. p.s.gwint musi byc... :)

Edytowane przez kumpelxx

Opublikowano
  • Autor

Ramka lampy w półmacie, czerwona przeslona - pomalowane i mozna powiedziec, ze prawie lampion gotowy. ;)male_18aa1925ca4119cdf5f7f61b6653429.jpgmale_dd7c191ad542a6146be1d6cfc983b.jpgmale_e66e2e399e3f0e152ad270826ae.jpg

male_ec305e404494351a52abbfef043556.jpgmale_b339cf9c32d029f55c6532bc17e.jpg

Edytowane przez KoJ@K

Opublikowano

Jest dobrze,czekam na foty już zamontowanych lampionów na aucie !! :D

Opublikowano

Nie zmieniasz na bixy?

Opublikowano

to są zwykłe lampy

Opublikowano
  • Autor

Najprawdopodobniej do tych lamp wlecą "bixy" w takiej formie:male_2d4845b5d8ee9ce6850a4b6d3562.jpg

Edytowane przez KoJ@K

Opublikowano

Najprawdopodobniej do tych lamp wlecą "bixy" w takiej formie:male_2d4845b5d8ee9ce6850a4b6d3562.jpg

Fajne :kox: :kox:

Opublikowano
  • Autor

Panowie co myslicie o takim zestawieniu w lampach - ciemna ramka i pomaranczowy kierunek? male_3664877a27aa97f9187565b2adb4c.jpgmale_97fad4b661699142e1957c8799815a6.jpgmale_7c1133bc8c679f361298054638905.jpg

male_268b9774b89257face4b3b82e5a.jpg

Opublikowano

daje rade! : )

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Ja jednak wole przeźroczyste. Też jestem w trakcie malowania lamp i tez posiadam czarny lakier na aucie. W tej chwili obramówki mam tez czarne ale to ze względu na przypadkowe uszkodzenie chromu w pobliżu soczewki.

Opublikowano
  • Autor

Panowie nie chcialby ktos kompletnego czarnego eSlajnowego sufitu, ze wszystkimi czarnymi plasticzkami, rączkami itd? Ewentualnie wymiana na czorny sufit do sedana lub fotele polskora b6/7 + speed i jakas tam doplata. :)

male_e641117084d1d7ef4f0c16ba76ad4b.jpg

Edytowane przez KoJ@K

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.