Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Czarny AVF w rodzinnym kombi, H&R -35mm, RS6 18'

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Hhmmm czy ja wiem, jeszcze nie jest odpowiednio obnizony, a im nizej tym kola bardziej sie schowają. Zobaczymy, jak bedzie z glebą. ;)

Przod i tyl zalozony na auto:

male_7690f1e178b47db28399419431d710c.jpgmale_2c6dcdf1576e3361e81a8a7805122c5.jpgmale_9d70207fde6298823f067a7af6dc0.jpg

male_b107df1ffa516f575161d172b533cf.jpgmale_808284dcc47fd0ddc58b53a6afb16.jpg

Opublikowano

Pięknie to wygląda

Opublikowano

Mateusz tył trochę za bardzo wyszedł, oczywiście dla mnie

Opublikowano
  • Autor

Niestety ciasniej juz sie go za bardzo nie da, ewentualnie lekkie kąty...

male_f31ea36518f4b43fe25c588d983a957.jpgmale_235209ea462a16b7f716a210f430a.jpg

Opublikowano

Audiczka pieknie sie prezenci![emoji106]

Mam tylko pytanie:kiedy(i czy wogole)chromy dolnej kratki wlotu pojda w czern?... Niby drobny szczegol,ale jakos tak razi mnie to w oczy![emoji6]

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez RobsonSNC

Opublikowano
  • Autor

Mnie tez razi, wiec bedzie kiedys czarny. ;)

Opublikowano

szcze nie jest odpowiednio obnizony, a im nizej tym kola bardziej sie schowają.

Z przodu tak, z tyłu nie ;) z tyłu kątem zrobisz koło 2,4st, ja tak teraz mam ustawione i jest git, nie jest to jakiś wielki kąt, fabrycznie jest około 1,2 na geometrii :)
Ogólnie jak dla mnie jest za***iście, tylko teraz ten przód powinien trochę siąść w porównaniu do tyłu a z tyłu zrobiłbym ten kąt mocniejszy, a wystaje dobrze tak jak mi się widzi :D:naughty:
Ile masz teraz centów do błotnika z tyłu? Ja przód 61, tył 61 (jedna strona z tyłu nie schodzi poniżej 62 a odboje przycięte, może za mało :angry: ? ) i mam wrażenie, że mam niżej przód choć u Ciebie jest 60cm
Opublikowano
  • Autor

No nieee, zara ebne, zas te centymetry. ;) tu na fotce bedzie wiecej niz 60cm, bo do RSów go troche dzwignalem.

Opublikowano

haha no dyskusja się zaczęła ;) ale tak rzeczywiście najprościej :) a nie wystaje Ci z prawej strony tył trochę bardziej niż z lewej? Ile obciąłeś odboje?

Opublikowano

Ale nad czym tu dyskutować? Jednym się tak podoba,innym nie. Grunt to to że właścicielowi się podoba :banan:

Na marginesie to tył też się chowa tak jak przód przy 'glebie' :wink:, dodatkowo można go jeszcze kontem bardziej schować :naughty:


Kojuś jest w pyte :thumbup1:

Opublikowano

Jest mega ;) chyba musisz kupić jeszcze jeden komplet kół do srebrnej ;)

Opublikowano
  • Autor

Ucho kto tu powiedzial, ze wlascicielowi sie podoba? :D

Opublikowano

Bardzo ładnie siadło! ;) Moim zdaniem felga pasuje idealnie. :thumbup:

Mogę wiedzieć co za żarówkę lub żarnik masz włożone za soczewkę? :D

Opublikowano

Ucho kto tu powiedzial, ze wlascicielowi sie podoba? :D

:punish::sarcastic::bag:

Opublikowano

koła lepiej robią robote niz w srebrnym :decayed: jakbym miał taki garaż to bym w nim nocował i nie wychodził z niego tylko grzebał a żonka piwko by przynosiła :banan:

Opublikowano
  • Autor

W lampach sa zalozone projektory Mini H1 (bixenon) , a do nich zarniki Next Gen 5000K.

A odnosnie garazu to tez mi sie marzy taki, ten jest Tescia akurat. Tez najchetniej bym tam nocowal, ale sa tez jeszcze inne obowiazki oprocz auta, wiec ni dy ry dy. ;)

Przod skrecony jeszcze o centa:

male_8a00d9159a9b64f9a490c95c4b89.jpgmale_950bf1608dc42d9ff057d02df3235.jpg

male_6d1bfe0f14e4def30b2e82f08d5ec3c.jpgmale_756334884b5df98e39a5ae02b65abf.jpg

Nocna kąpiel. ;)

male_39c6c0f75076ac868865b9745e5d5d.jpg

Opublikowano

Powiedz czy na takiej glebie da się to auto w miare normalnie użytkować???

Poza tym kosssssa :kwasny:

Opublikowano
  • Autor

Tak jak jest teraz ustawiony to jak dla mnie jest spoczko, wiadomo trzeba byc bardziej ostroznym, uwaznym itd, ale mam przyzwyczajenia z golfa. ;) teraz mam tez porownanie zawieszen i tu jest duuuzo duzo lepiej, komfortowniej, no i przeswit wiekszy.

A dzis weselnie. ;)

male_9df25f288b8087dc7cd6e9acb1db3.jpgmale_1c45a0926aa421fbc7239140716a090.jpgmale_18894dc198249bc6ff3eba00b9c1cb1.jpg

Edytowane przez KoJ@K

Opublikowano

Zadowolony jesteś ze świecenia Mini H1?:) ja zamontowałem u mnie w 8p Mini D2S i za***iste są! Pięknie się prezentuje Twoja na tych kołach!

Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

Opublikowano
  • Autor

Tak jest, w porownaniu do zwyklych lamp te mini swiecą elegancko ! :) a Ty masz jakies fotki od siebie, jak wyglada ich swiatlo na scianie itd?

Tutaj 2 filmik Stylingów w ruchu, tylko nie wiem kurde czemu YT tak pochlastało i zniszczyło jakość filmików ?! :/

Edytowane przez KoJ@K

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.