Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Czarny AVF w rodzinnym kombi, H&R -35mm, RS6 18'

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Dostalem takie jedno fotografistyczne ;)

male_8c1ee505d42ada9a32aa7672d4c.jpg

W temacie za bardzo sie nic nie dzieje, oleje filtry wymienione, a tak to sie leje i sie jezdzi. ;)

Czarna dostanie inne, większe kółko na zime, a biedrony poszly. ;)

VQ9dI5u.jpg

dAZhoEI.jpg

Opublikowano

żonka na 17-stce w zimie bedzie pomykać :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Teraz sie buja na 18' i gwincie, wiec i na zime nie bedzie zle. ;) albo se moze je wezme do siebie, a Jej zaloze te moje. :D

Edytowane przez KoJ@K

Opublikowano

Teraz sie buja na 18' i gwincie

Mistrzu ucz mnie :notworthy: :notworthy: :notworthy:

moja na razie ma 17 i springi -40 :decayed:

Opublikowano

Piekne auto, ale znaczek BMW na felgach to swietokradztwo w Audi... ;-)

Opublikowano

kolejny xD felgi bmw to dekielki bmw :o

Opublikowano

Piekne auto, ale znaczek BMW na felgach to swietokradztwo w Audi... ;-)

zgadza się :kox:

ale znaczek merca to już co innego :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Czarnula dostala raczej ostatnią lepszą kąpiel przed zimą i pozniej troszke sliskosci ;)

Vtq0mbB.jpg

ljEOz05.jpg

ZAqGfUV.jpg

DPSkWJa.jpg

JOCcpFy.jpg

OWRbj9o.jpg

Opublikowano

nie chce mi się wertowac 20 stron ;) z przodu jest 320?

Opublikowano

Jakie oponki masz na tych felgach ??

Bo kupiłem takie same na lato i nie wiem jakie opony kupować

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

nie chce mi się wertowac 20 stron ;) z przodu jest 320?

Tja, z przodu jest 320, a 288 z oslonami lezo w szafie i czekajo, az te obecne sie beda konczyly ;)

Jakie oponki masz na tych felgach ??

Bo kupiłem takie same na lato i nie wiem jakie opony kupować

Mam 225/40 i to jest dla mnie max szerokosc jaka bym zakladal, po mojemu 235 jest juz za szerokie, tak wiem producent pewnie przewidzial inne parametry. ;)

Przyszly lampy do czarnuli, w sumie to 2 komplety ;)

Jedne od B8 lift na przeszczep, drugie ori bixy z B6 :D

1uf0fKk.jpg

JNWnZjN.jpg

Bebechy na wierchu, a soczewki z kropeczkami powedrują do bixów :)

02iBXmk.jpg

Tzu1loW.jpg

Lampy najpierw trzeba bedzie wykapac, zalozyc adaptery, soczewki i dopiero na auto ;)

1Ocxgkb.jpg

AXWg0UG.jpg

Opublikowano

Nie kumam,na co ci całel lampy z b8 ?

Opublikowano
  • Autor

Ale czego tu nie kumać? Cale lampy z B8 za mniej niz trzeba dac za dwie soczewki... Lampy 12 rok i soczewy igielki :)

Opublikowano

a no chyba ze tak :wink: nie wiedziałem ze całe lampy z b8 mozna tak tanio wyrwać :kox: ale i tak musisz kupic adaptery :P

Opublikowano
  • Autor

A zalozymy sie, ze nie bede musial nic kupywac ? :D

Opublikowano

adaptery zrobi z ori ramek zapewne, widać je na 3 zdjęciu od dołu ;)

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Ciiiii ;)

Wkoncu zima na czarnej ;)

AUBvR6t.jpg

Z60mV0g.jpg

Opublikowano

Ładny lakierek :) koło tez na swoim miejscu :)Nie obciera Ci rantow ? mnie zawsze dusza boli jak mi felga tarla o nadkole jak przypadkiem zdarzylo sie wiecej osob na pokladzie niz ja sam

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Nie nie, tutaj nic nie obciera :)

Pany co powiecie o takiej wersji kolorystycznej lamp do czarnej ? :naughty:

VOdbgJr.jpg

8YpbF1S.jpg

qCsQ3Cc.jpg

y3ziYZT.jpg

j8SLewH.jpg

0TYsEVZ.png

yNz4b67.png

Edytowane przez KoJ@K

Opublikowano

Mi się podoba ale.... ten pomarańczowy kierunek trochę słabo pasuje do reszty :wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.