Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Czarny AVF w rodzinnym kombi, H&R -35mm, RS6 18'

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

no niezle :decayed: dupe tez posadz

Opublikowano

Po co bd srebrną rezał jak na czarnej jest kox :D Maluj na czorno i wrzucaj S-lina :D

Opublikowano
  • Autor

I nikt mi nie powie, ze czarnuchy nie sa najlepsiejsze !! :D

Opublikowano

No ja też za czarnym :P KoJ@K pięknie jest! :wink:

Opublikowano

Witam ladnie wyszlo Ci oklejanie dekorow. a co myslisz o foli carbon 5D?

Opublikowano
  • Autor

Nie bawilem sie nigdy taką folią, wiec sie nie wypowiem.

Opublikowano

Kojaczku ładnie ci to siadło, będzie się trzeba zgadać w któryś Piątek i na spota do SGL skoczyć :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Na spokojnie, trzeba by calosc zaaplikowac na gablote. ;)

Opublikowano

Na spokojnie, trzeba by calosc zaaplikowac na gablote. ;)

Masz tylko z przodu ten gwint Mateusz?
Opublikowano
  • Autor

No póki co tak, gwint odebralem wczoraj po 15, zanim sie wzialem za zakladanie to troche zeszlo no i braklo czasu na reszte.

Edytowane przez KoJ@K

Opublikowano

Pięknie to wygląda. Robisz mega robotę

Opublikowano

Że ja tu dopiero teraz zaglądam :huh:

Bardzo dobrze się fura prezenci Koło :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Kurde zalozylem ten gwint narazie na przod, zalozylem RSy, gwint ustawiony praktycznie na tą samą wysokosc co byla na 1BE i H&R , no i jazda na tym bardzo mi sie widzi, jest bardzo przyjemnie, fajnie wybiera, nie tlucze, nie dobija itd. Zaskoczony jestem mega pozytywnie. :) wiadomo, ze na 19' innym ustawieniu zawiasu, klipsach itd juz tak przyjemnie nie jest, ale to jak jest teraz to mijodzio. :D

Opublikowano

gwint ustawiony praktycznie na tą samą wysokosc co byla na 1BE i H&R ,
Chyba na zimie mierzłeś? :)

Albo h&r był już po przelocie że tak siedział :eusathink:

Opublikowano

Mateusz a jakie miałeś sprężyny na przód?

Opublikowano

bardzo mi sie widzi, jest bardzo przyjemnie, fajnie wybiera, nie tlucze, nie dobija

Ja też jestem zadowolony po przesiadce na gwint z 1BV :)
Opublikowano

Aż takie twarde jest to BV? Kurcze na BE jeździłem i było całkiem fajnie chociaż najlepiej było na springach H&R

Opublikowano
  • Autor

gwint ustawiony praktycznie na tą samą wysokosc co byla na 1BE i H&R ,

Chyba na zimie mierzłeś? :)

Albo h&r był już po przelocie że tak siedział :eusathink:

Ucho Nie skleiles ocb. ;) chodzilo mi o to, ze gwint wczoraj ustawilem prawie na taka wysokosc jaka byla na BE + H&R - troche ponad 63cm (teraz na gwincie jest troszke mniej) do tego zalozylem RSy, a nie ze na H&R bylo 60cm, tak jak wkleilem wczesniej fotke na stylingach. ;)

Mateusz a jakie miałeś sprężyny na przód?

Sprezyny H&R, kilka stron wczesniej sa fotki.

Po robocie Szybka przymiarka tylu 10J:

male_a9eb86bbe26efccfad845962e8966f.jpgmale_89b9b2eba0136fd723edd4720a796d.jpg

male_d24e91000c23a2fce964a50bc2bdb9d.jpgmale_c187dd8557ba0c93067da1f4256173.jpg

Opublikowano

Kurde ludzie zazdroszcze wam ze macie tyle wolnego czasu zeby sie z tym bawic. Co jak co wg mnie eresy lepiej wygladaly ale to tez niczego sobie komplecik :decayed:

Opublikowano

Nie wystają już trochę za bardzo? :eusathink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.