Treść opublikowana przez eryczek93
-
[B6 AVF] Szara myszka powoli rezana - RNS-E, RS6, 1BA -> 1BE, ambiente a'la a6 c6, bix B8, pakiet s4
Mimo zerwania przygody z audi i całym tym forum dostałem powiadomienie na maila o twoim poście. Gdzieś kiedyś Cię chyba zasubowałem. Dziś jeżdżę Kia Optima, którą kupiłem w wyprzedaży rocznika. 1.6t benzyna 180koni 7dct biała perła w kombi. Jeśli rozważasz wyleczenie się z tej głupiej choroby jaką jest audi i wieczne ładowanie kasy w 15letnie auto to szczerze polecam auto z salonu. Zrobiłem Kią 7kkm i nigdy więcej nie kupię używanego auta, tym bardziej bawił się w mody. W swoją A4 wrzuciłem chyba z 15-20k. Wiecznie coś trzeszczało, skrzypiało, zużyło się, zepsuło. Piszesz, że zastanawiasz się nad autem w leasingu. Szczerze Ci to polecam. Jako osoba, która pracuje w delegacji miałem wieczny problem ze swoim A4. Ciągle coś się działo i zamiast skupić się na pracy to jeżdżenie po mechanikach szukanie części etc. Rozsądek podpowiada Ci chłopie bardzo dobrze i zamiast tonąć to tysiącu postów co tu ktoś nowego nie zmodował i myśleć nad kolejnym gównianym modem zdaj sobie sprawę, że średnio każdy lepszy mod to jedna rata leasingu. Wrzucasz w koszty, więc minus vat i kwota netto jako koszt obniżający dochodówkę. Nie namawiam Cię w żaden sposób do tej "gównianej koreańskiej marki" jak to wiele osób ocenia, ale moja subiektywna opinia jest taka, że szkoda życia na marnowanie czasu i kasy w stare audiki. Każde nowe auto jest lepsze niż te nasze stare poczciwe audiki. Jeździłem swoim audi a4 3.5roku i uważałem, że mam najfajniejszy samochód pod słońcem, zmodowany pode mnie i ogólnie lepszego na wsi nie ma. Dziś ciesze się, że całkowicie się z tego wyleczyłem i mogę się skupić na rodzinie i na pracy. Mimo wszystko wspieram i pozdrawiam gorąco!
-
[B6 AWX] 1.9 TDI 165HP Szaraczek Avancik
Na ten moment dostałem służbową octavię, więc planów na nic nowego nie ma
-
[B6 AWX] 1.9 TDI 165HP Szaraczek Avancik
Temat niestety z mojej strony zamykam, autko sprzedane. Dziękuję za wszystkie pozytywne komentarze. Przejął je nowy użytkownik na naszym forum @radzik296 Niech służy!
-
[B6 AWX] 1.9 TDI 165HP Szaraczek Avancik
Zaktualizowałem wszystkie zdjęcia, bo niestety imageshack wyciął niezły numer ? Tak z informacji to autko wystawione na sprzedaż w kwocie 18000zł, czas na coś nowszego. Kontakt pw lub telefonicznie 796 669 633 Mimo tego jakieś tam plany były i wleciały całkowicie nowe przeciwmgielne plus do tego całkiem nietanie ledy. Deklarowane przez producenta 8000lm faktycznie daje rade, tym bardziej przy nowych lampach. Mały efekt wow czyli przed/po Już od dłuższego czasu planuję też moda z ledami w reflektory w miejsce h7 plus do tego ledy od tomnika w postój. Nowy właściciel dostanie już parę rzeczy przygotowanych pod moda.
-
[B6 AVF] Szara myszka powoli rezana - RNS-E, RS6, 1BA -> 1BE, ambiente a'la a6 c6, bix B8, pakiet s4
Wystarczy w kodzie źródłowym zmienić ".org" na ".cc" i wszystkie zdjęcia wrócą ! Pozdrooo
-
[B6 AVF] Szara myszka powoli rezana - RNS-E, RS6, 1BA -> 1BE, ambiente a'la a6 c6, bix B8, pakiet s4
Ja też zmieniałem z castrola na motula i na moje nie ma żadnej różnicy w organoleptycznej ocenie Ps. zgubiłeś jedną przegródkę w środkowej kratce zderzaka
-
Jakie wycieraczki do A4 B6/B7?
hahahaha genialne posunięcie Tak samo kupowałem wiertarkę, która na necie kosztowała 670zł, a na miejscu 930zł. Wynika to po prostu z potrzeby bycia bardziej atrakcyjnym w internecie. A na miejscowych rąbią ceny
-
Jakie wycieraczki do A4 B6/B7?
wysyłkowo normalnie na allegro http://allegro.pl/piora-wycieraczek-aero-audi-a4-b6-b7-a6-exeo-oryg-i6739446778.html jak ja brałem to cene mieli 140zł teraz już 3 dyszki więcej
-
HOLMATRO's 2.0T Stage3 [331HP/456Nm] by VAGTUNE#Pop&Bangs#S4 Look#Rotor 19x9et33#Vogtland#MILLTEK#DP 3/2,75”#v-Fiz#Hebel345-S4#HEL#Autotech#K04-0064#BOSE#Cupra#etc..
Pierwszy raz oglądam temacik Kojarzę to auto jak stało na allegro bardzo mi się podobało, te zielonkawe obwódki na felgach rzucały się w oczy Fajny projekt, kibicuję mocno
-
Jakie wycieraczki do A4 B6/B7?
ja Wam powiem jedno. Nikt więcej już mnie nie namówi do jakichkolwiek innych wycieraczek prócz z ASO. Na poprzednim zestawie jeździłem niecałe 2 lata i w międzyczasie był bosch, oximo, denso. Wszystko gówno warte. Od miesiąca powrót do ori i nie ma porównania. ASO Wrocław sprzedaje w promocyjnej cenie 140zł/kpl
-
[B6 AWX] 1.9 TDI 165HP Szaraczek Avancik
Po programie jeżdżę już jakieś 50kkm problemów nie mam żadnych. Dobrze zrobiony program nie obciąża za mocno silnika. Z resztą z mocy korzystasz tylko w razie potrzeby, nie piłuje auta na siłę Pod androida docinałem swój tunel, jedynie musiałem wymienić kosz na 2dinowy. Jeśli chodzi o andka to było sporo problemów po drodze, ale na ten moment wszystkie wyeliminowałem. Ja ze swojej strony polecam kupić na polskim serwisie aukcyjnym i bujać się później z polakiem, niż pisać maile na 2 koniec świata. Jakbym miał jeszcze raz decydować to na pewno zdecydowałbym się na andka drugi raz. Kamera cofania, navi, open fm, yanosik, bluetooth, sterowanie z kiery - największe atuty. W końcu telefon leży nieużywany podczas jazdy, a ja nie martwię się o mandaty czy za prędkość czy za gadanie przez telefon podczas jazdy.
-
Audi a4 b7 coś kradnie prąd
Pobór 0.07A to stanowczo za dużo co wy za głupoty gadacie, że ok. Po ostatnim (3) zazbrojeniu prąd pobierany nie może przekraczać 0.015A czyli 15mA. U mnie w aucie jest to stałe 0.012A. Porównując to do wartości kolegi, który jest autorem posta jest to 6x (!) większy pobór. Wpinasz się dobrym (!) amperomierzem w szereg i obserwujesz co się dzieje. Ładowanie sprawdzałeś ?
-
[B6 AWX] 1.9 TDI 165HP Szaraczek Avancik
Bardzo możliwe Szczerze powiem, że nie liczyłem Dzięki !
-
Obniżenie przodu w Audi A4 B6 talerzykami sprężyn od A4 B5
ogolnie to powinno usiąść od razu bo tutaj osadzenie talerza jest inne na amorku
-
[B6 AWX] 1.9 TDI 165HP Szaraczek Avancik
Kolejna wymiana olejowo - filtrowa Przy okazji udało się zrobić parę foto skończonego już wg mnie środka Plus moja inwencja twórcza Fajnie byłoby zacząć modzić coś w końcu na zewnątrz i raczej w tym sezonie jednak coś tam ruszy do przodu
-
[B6 AWX] 1.9 TDI 165HP Szaraczek Avancik
Tak wygląda działanie tego CLH, na razie ustawione mam na 20 sekund, ale będę musiał zmienić na 30. Niestety zapalają się na chwilę mijania, ale zakupiłem już 2 diody i po montażu powinny załatwić sprawę https://postimg.org/gallery/1zmmpyjj0/ Tak to wygląda jak na dworze jest ciemno. Dodatkowo wrzucam tu swoje spostrzeżenia odnośnie kompletu ori wycieraczek na przód. Wycieraczki te, mimo że są takie same, są oznaczone - na stronę kierowcy i pasażera. Na plus, bo nie pomylisz się montując je odwrotnie. Do tego dodatkowo na wycieraczce są dwa paski plastikowe, które dociągają gumę. Zrobione już 500km i oczywiście jakość oryginału - zbiera perfekcyjnie i chodzi cicho. Nigdy więcej podrabiańców.
-
[B6 AWX] 1.9 TDI 165HP Szaraczek Avancik
Z tymi lampami to temat do przemyślenia, bo depo w całkiem niezłej cenie są Na ten moment z lampami to planuję wrzucić ledy zamiast hidów, nowe ledy od tomnika w postojówki, rozkleić je, skleić masą klejąco uszczelniającą i spolerować. U mojej narzeczonej taki patent w A3 wyszedł genialnie, lampy nie parują i w końcu jest mega widoczność. Co do ledów tomnika... Ja te w podsufitce mam takie 'allegrowe' i dla wielu osób są bardzo mocne, więc tomnika w podsufitkę muszą być serio bardzo mocne. Mówię tu o przodzie i środku. W bagażniku mam ledy tomnika i jestem zadowolony bo lubię mieć dobrze oświetlony bagażnik. Ledy na stopy są mocne, a to mi też pasuje. Postaram się zrobić ci fotki jakieś takie w lepszej jakości jakoś np. jutro
-
A4 B6 Mingblau AVF'ant TDI by kamil-vag (Continued by kosik25)
Zobacz w ASO cena nie powinna być za wysoka
-
[B6 AWX] 1.9 TDI 165HP Szaraczek Avancik
Nowa wycieraczka Q7 z 2016r od @Exmi. Do tego nowa wycieraczka Valeo 330mm w drodze. Nowe wycieraczki przedniej szyby ASO. Wymiana z niewypałów - denso. Nie polecam. Zrobiłem w końcu porządek z kablami i uruchomiłem tylne głośniki + suba w androidzie Plus wymiana brzęczyka w liczniku
-
Android z AliExpress A4 B6
Kupuj na allegro u nas są po 1400zł ala RNSE. Ja za swoje na ali dałem 1100zł i mi dowalili 480zł cła i akcyzy i wyszedłem jak zabłocki na tym
-
[B6 AWX] 1.9 TDI 165HP Szaraczek Avancik
Powoli dorastam już do zmiany na coś nowszego, a A4 planujemy zostawić narzeczonej, więc z zewnątrz chyba tylko ściema szyb i tyle Co jak co fajnie byłoby rzucić dokładki w kolor plus jakieś listwy s line i chociażby lotkę, auto od razu nabrałoby innego charakteru. No ale to... Zobaczymy
-
[B6 AWX] 1.9 TDI 165HP Szaraczek Avancik
Zgodnie z zapowiedziami poprzedniego posta - wpadł moduł komfortu w najwyższej wersji dla B6. Szybkie kodowanie wszystko ładnie pięknie. Przyszły ledy od Tomnika. Na pierwszy ogień ledy pod stopy No i wymiana ledów z elektronicznego na ledy Tomnika w bagażniku. Różnica widoczna Do wymiany zostały mi jeszcze ledy w postojówkach, ale niestety pogoda nie rozpieszcza, więc zrobię to w innym terminie... Siedząc zamknięty w aucie podczas cholernej ulewy udało mi się ulepić nieori moduł CLH w halogeny. Moduł został umieszczony nad MCE. Wieczorem nagram filmik jak to działa. Niestety posiadając MCE w wersji HIGH, a jedynie 2 wyjścia w module CLH, mogłem zasilić tylko 2 żarówki... Jednak ori CLH robi lepszą robotę, bo auto jest dookoła oświetlone. No cóż jest tak i na razie tak zostanie W przeciwmgielne mam zamiar wrzucić mocne ledy, ale to już w styczniu. Przy okazji dłubania w aucie zmieniłem sobie kodowanie świateł na skandynawie. Bajer spoko, tylko szkoda, że długie nie chcą się załączać przy przełączniku w pozycji "0". Przy okazji wczoraj umyłem furę, bo po zrobieniu 2kkm bez mycia wyglądała fatalnie Oczywiście pakiecik zima. Tyle na dziś
-
[AVF] Srebrne Audi A4 B6 1.9TDI by Robson
ładnie to świeci ? Myślę nad wsadzeniem ledów w przeciwmgielne i podpięcie clh do tego.
-
elektryczne szyby nie dzialaja :/
ja bym tak zrobił, nie jest to dużo roboty.
-
[AVF] Srebrne Audi A4 B6 1.9TDI by Robson
Fajny temacik, powodzenia w modach Ps. gdzie te halogenki kupowaleś i w jakiej kasie? Czemu je wymieniałeś ?