Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Czarny AVF w rodzinnym kombi, H&R -35mm, RS6 18'

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Ja sie balem 215/40 ? :o raczej mnie z kims pomyliles, jak ja na tym chyba ze 2 sezony hulalem. ;)

Opublikowano

coś ty? myślałem, że bardziej opornie podchodziłeś do naciungów ;)

Opublikowano
  • Autor

Przymiarka na aucie, na ktorym docelowo wylądują stylingi, ale bez gleby, na 1BA nie jest za dobrze. ;)male_b02f145c76b301d058a3d02ce412a.jpgmale_b4a2bfbedaa2f244843330494e9d4cf.jpgmale_89355adef620183c995fd05b3d8e6.jpg

Edytowane przez KoJ@K

Opublikowano

Ile Ty masz tych samochodów?

Opublikowano
  • Autor

Mamy golfa i czarną b6, ta jest Tescia, a Tesciu po nowym roku zmienia, sprzedajemy golfa i odkupujemy srebrną od Niego. ;)

320mm z pakietem ferodo na pokladzie. ;)male_6c806cb66a62c15930c95f29d98d.jpgmale_66a71223c5ee00120c8d8c80ebb27.jpgmale_b859ae73be8750c5de7bc742f34b.jpgmale_1f8fed1507087af9434d326dc6766e.jpgmale_426a8df275bf62bdbf68a1a3485e.jpg

Opublikowano

Poradziłeś sobie jednak :kox: Ładnie wyszły. Jutro będę składał właśnie 320/288 też czerwony zestaw :kox:

Opublikowano

ładnie ładnie :) jaki jest myk, żeby cały płyn hamulcowy nie wyleciał przy wymianie zacisku? :kox: na przyszłość muszę się dowiedzieć bo z zacisków nigdy przewodów nie odkręcałem :D

Opublikowano

felunek zacny :hi:

Opublikowano
  • Autor

Poradziłeś sobie jednak :kox: Ładnie wyszły. Jutro będę składał właśnie 320/288 też czerwony zestaw :kox:

Taa poradziles, tylk . Ajpierw zaciski zle przykrecone - prawy na lewa strone i jeszcze wieksze glowkowanie z przewodami, ktore i tak nie pasowaly. ;)

ładnie ładnie :) jaki jest myk, żeby cały płyn hamulcowy nie wyleciał przy wymianie zacisku? :kox: na przyszłość muszę się dowiedzieć bo z zacisków nigdy przewodów nie odkręcałem :D

Wyleciec cos se zawsze musi. ;) ja robilem tak, ze odkrecilem stary zacisk z jarzmem, ale bez odkrecania przewodu doprowadzajacego, poprzykrecalem nowe zaciski z jarzmami i wtedy dopiero odkrecilem przewod ze starego i wkrecilem do nowego od razu. :) ewentualnie (w zaleznosci od tego w ktorym miejscu rozepniemy przewod) to mozna do niego np wsadzic stopery do uszu i jak napecznieja to nie kapie z pędzla. ;) pewnie sa jeszcze jakies inne sposoby, ale to juz by trzeba znawcow fachowcow pytac. :)

Edytowane przez KoJ@K

Opublikowano

Wcisnąć i zablokować pedał hamulca i dopiero odkręcać przewody.

Opublikowano
  • Autor

No no, o tym tez wlasnie slyszalem - nie leci wtedy nic ?

Opublikowano

Praktycznie nic. U siebie na warsztacie stosuje jeszcze zaciskanie przewodów elastycznych zaciskami do węży wodnych

Opublikowano

Dobrze wiedzieć :) a jakiś myk na zmianę przewodu? :D

Opublikowano
  • Autor

Odkrecic srubki (o ile sie bedzie dalo) :D

Opublikowano

haha to swoją drogą ;)

Opublikowano

Kojak Ty stary kacikowcu musiales kupic b6 takie jak chce i golfa bys wkoncu sprzedal B-)

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Po nowym roku jakos. ;)Tak sobie beda wygladaly heble z eReSami ;)

male_cee3ba1acb86956d8a27463fcbc7.jpgmale_7d57616b5734d18bb1a326f2cc2ff.jpgmale_1c976a13cf77cb6fa9f2e28b72de7a9.jpg

Jest pomagierek to rozklejamy lampion do przyciemki. :D

male_dec73bed53708de1adad4d7618b93.jpgmale_6796a5eb90590b8f26a1ef07c8542.jpg

Edytowane przez KoJ@K

Opublikowano

Malujesz całość? Możesz też przyciemnić kierunek :banan:

Nie zapomnij przetrzeć soczewki, bo pewnie "mleko"

Opublikowano

No ładnie co ja widzę takie same zestawy na lato i zimę :decayed::decayed:

Opublikowano
  • Autor

Nie nie, calosci nie, maluje tylko ramki, a o przyciemce kierunku myslalem, tylko nie wiem jakby to wygladalo !? Soczewke jutro umyje, bo dzisiaj nie mialem tych malutkich nasadek, zeby ją rozkrecic. ;)

Tomi - a no, tylko opony insze. ;)

Edytowane przez KoJ@K

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.