Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Czarny AVF w rodzinnym kombi, H&R -35mm, RS6 18'


KoJ@K

Rekomendowane odpowiedzi

Tempomaty dolozone i nawet dziala. :D przy okazji, ze wszystko na wierzchu to wyjalem licznik, porozkrecalem, umylem i wyczyscilem w srodku. :) jeszcze by pasowalo szybke przeperowac kiedys. ;)

male_462f02cd763bdfaba9b43a797e909.jpgmale_b31a8165b80e911d1ff8062709348d.jpg

male_d8a57b397b8b4fd46ab1009fd06b.jpgmale_b942634cfe36f09b658e362ce72.jpgmale_f6cdc82b36b7ae6b55f01a6feb9.jpg

Zostaje jeszcze przekodowac abs, bo pewnie cos poyebalem i mi mryga na desce bremse, kontrolka absu/esp i hamulca. ;)

Edytowane przez KoJ@K
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lezala mi resztka plasti w garazu to psiknalem dzisiaj na czarno ramke z grila, ale "farba" juz chyba raczej ba za stara i za ladnie sienie ulozyla. ;) zobaczymy jak ciemny bedzie wygladal na aucie. :)

male_83201e1aff4928df53dae1e7ec9.jpgmale_1095932f688d37d63bfc8665a646e.jpg

male_de02b575569d3aed0ebfa6eea02c.jpg

Edytowane przez KoJ@K
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po 5 rano, jak to skladalem i zalozylem na auto to bylo jeszcze za ciemno i sam za bardzo nie widzialem jak to wyglada. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie jak już malować to trzeba inwestować w oryginalnego plastidipa, jest dużo trwalszy od plasti laka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A porownywales oba jednakowo, czy tylko z opowiesci i forumowych poglosek? ;) jakbym chcial, zeby to bylo trwale to prysnalbym normalnie lakierem, a zaletą plasti jest to, ze jak sie nie bedzie podobalo albo sie znudzi to mozna wrocic do pierwotnego wygladu. :) 2 lata mam w golfie i siedzi dalej.

Ramke dolną chyba tez jeszcze trzeba bedzie malnac do calosci.

Tak wyglada na aucie, ewidentnie trzeba jeszcze dolny psiknac:

male_ed1f6127c2faade586f7f3529c4ee97.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem dipa i ostatnio kupowałem plasti laka, bo tego pierwszego nie było na miejscu i według mnie jest zdecydowanie mniej trwały.

Ramkę grilla musiałem poprawiać po jednej grubszej trasie [emoji6] ale miemy nadzieję, że u ciebie będzie ok, bo fajnie spasowało z czarnym lakierem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będzie git jak dasz jeszcze dół w black :kox: Ale pomyśl też nad zrobieniem wnętrza lamp na czarno :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O tym pisalem chyba strony wczesniej. :D gdybym wiedzial, ze nie zyebe lamp i rozkleja mi sie w miare, to zabieralbym sie za to nawet zaraz, a patrzac na to ostatnie zdjecie to jeszcze bardziej sie ta mysl nasuwa. :)

Edytowane przez KoJ@K
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyszło git, jeszcze dół w czarny kolor i będzie malina. U mnie też taki modzik wpadnie w takim razie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Mnie ta czerń się nie widzi, chyba że reszty chromu pójdzie aut ;)

Masz i do dzieła :naughty:

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/266366-docinanie-zwyklej-gory-zderzaka-przod-pod-dokladke-s-line/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no reszta chromow nie bedzie zmieniana na czarne, z resztą za duzo jest z tym piedrolonka, wycinka szyb itd. A odnosnie zderzaka to poki co tylko pytalem. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...