Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Czarny AVF w rodzinnym kombi, H&R -35mm, RS6 18'

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Rezamy rezamy hehe :thumbup1:

:a4fan:

Opublikowano
  • Autor

Tempomaty dolozone i nawet dziala. :D przy okazji, ze wszystko na wierzchu to wyjalem licznik, porozkrecalem, umylem i wyczyscilem w srodku. :) jeszcze by pasowalo szybke przeperowac kiedys. ;)

male_462f02cd763bdfaba9b43a797e909.jpgmale_b31a8165b80e911d1ff8062709348d.jpg

male_d8a57b397b8b4fd46ab1009fd06b.jpgmale_b942634cfe36f09b658e362ce72.jpgmale_f6cdc82b36b7ae6b55f01a6feb9.jpg

Zostaje jeszcze przekodowac abs, bo pewnie cos poyebalem i mi mryga na desce bremse, kontrolka absu/esp i hamulca. ;)

Edytowane przez KoJ@K

Opublikowano

Good job!

Opublikowano

Dzieje się tu :good:

Opublikowano
  • Autor

Lezala mi resztka plasti w garazu to psiknalem dzisiaj na czarno ramke z grila, ale "farba" juz chyba raczej ba za stara i za ladnie sienie ulozyla. ;) zobaczymy jak ciemny bedzie wygladal na aucie. :)

male_83201e1aff4928df53dae1e7ec9.jpgmale_1095932f688d37d63bfc8665a646e.jpg

male_de02b575569d3aed0ebfa6eea02c.jpg

Edytowane przez KoJ@K

Opublikowano

Pokaż to na furze jakaś przymiarka czy coś ;)

Opublikowano
  • Autor

Po 5 rano, jak to skladalem i zalozylem na auto to bylo jeszcze za ciemno i sam za bardzo nie widzialem jak to wyglada. ;)

Opublikowano

Hahaha to dzisiaj czekamy na foto ;) też chyba kupie plasti i zobacze jak to wygląda

Opublikowano

Mi też leży plasti, może bym pomalował :D Pokaż efekty na samochodzie :)

Opublikowano

Ogólnie jak już malować to trzeba inwestować w oryginalnego plastidipa, jest dużo trwalszy od plasti laka.

Opublikowano
  • Autor

A porownywales oba jednakowo, czy tylko z opowiesci i forumowych poglosek? ;) jakbym chcial, zeby to bylo trwale to prysnalbym normalnie lakierem, a zaletą plasti jest to, ze jak sie nie bedzie podobalo albo sie znudzi to mozna wrocic do pierwotnego wygladu. :) 2 lata mam w golfie i siedzi dalej.

Ramke dolną chyba tez jeszcze trzeba bedzie malnac do calosci.

Tak wyglada na aucie, ewidentnie trzeba jeszcze dolny psiknac:

male_ed1f6127c2faade586f7f3529c4ee97.jpg

Opublikowano

Jak mi się wersja black nie podobała to ostatnio sam się zastanawiam :-)

Opublikowano

Miałem dipa i ostatnio kupowałem plasti laka, bo tego pierwszego nie było na miejscu i według mnie jest zdecydowanie mniej trwały.

Ramkę grilla musiałem poprawiać po jednej grubszej trasie [emoji6] ale miemy nadzieję, że u ciebie będzie ok, bo fajnie spasowało z czarnym lakierem.

Opublikowano

Fajnie siadło ale koniecznie dolna ramka musi być tak samo :wink4:

Opublikowano

Będzie git jak dasz jeszcze dół w black :kox: Ale pomyśl też nad zrobieniem wnętrza lamp na czarno :naughty:

Opublikowano
  • Autor

O tym pisalem chyba strony wczesniej. :D gdybym wiedzial, ze nie zyebe lamp i rozkleja mi sie w miare, to zabieralbym sie za to nawet zaraz, a patrzac na to ostatnie zdjecie to jeszcze bardziej sie ta mysl nasuwa. :)

Edytowane przez KoJ@K

Opublikowano

Wyszło git, jeszcze dół w czarny kolor i będzie malina. U mnie też taki modzik wpadnie w takim razie :)

Opublikowano
  • Autor

Nie no reszta chromow nie bedzie zmieniana na czarne, z resztą za duzo jest z tym piedrolonka, wycinka szyb itd. A odnosnie zderzaka to poki co tylko pytalem. ;)

Opublikowano

Bierz się za te lampy w końcu :D ja dałem rade to też ogarniesz pewnie

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.