Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

niebieski708

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez niebieski708

  1. To zależy jak głebokie są rysy.
  2. To zalezy jak głębokie są rysy.
  3. Super że wyszło co to Teraz już z górki
  4. Nie pompa jest od kierowcy z tyłu :-) przez neta ciężko dac jakąś diagnozę semsowną ;-)
  5. Brzmi jak pompa wspomagania trochę lub jej napęd/koła.
  6. A jakie panewki założyłeś (kolory)?
  7. Sporo zrobione :-)
  8. Mogłeś źle dokrecić. Chyba 25 Nm się dokrecało. Jak za mocno to mogłeś uszkodzić...
  9. Cześci coś ponad 2 tyś zł. Chyba że staniały.
  10. To masz trzy, czyli wszystkie :-) 2x 079103175C 1x 079115540A
  11. Co do modów to apetyt rośnie w miarę jedzenia ? kręcisz konie, a potem może się okazać że te z S4 to już dla Ciebie za mało ? powodzenia w dalszych modach :-)
  12. Tak pytam ;-) wydaje mi się że cena nie wiele wyższa, a podobno sporo lepiej hamuje... w lato będę się nad zmianą zastanawiał ;-)
  13. Nie lepiej było iść w lepsze zaciski? chyba że roznica cenowa spora była?
  14. Trochę się zawiodłem :-) na 2 tyś km połknął 300ml...
  15. Podwadzasz płaskim śrubokrętem ;-)
  16. Dokładnie są tam trzy zaworki ;-)
  17. Już 1,5 tys km się zbliża i narazie na bagnecie ten sam poziom ? chyba coś się popsuł. Jedynie żałuję że wałka klimy nie wymieniłem bo delikatnie hałasuje, ale to już na lato :-)
  18. Pierwszy tysiąc km zrobioby :-) stan oleju się nie zmienił :-) czyli narazie nic nie bierze :-)
  19. Ja miałem na każdym 9.8 - 9.9. muszę dotrzeć silnik i znów pomierze.
  20. Każdy ma inny gust, ale jakoś ori felgi bardziej mi się podobały... Bardziej agresywnie wyglądał. Te wyglądają jakbyś zawinął komuś z cadillaca escalade :-D Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka
  21. Co ciekawe ;-) luk niektórych modeli kół dwumasowych nie produkuje, a tylko regeneruje ;-) Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka
  22. Mimo trudności i braku czasu powoli udało się rozebrać silnik... Dzięki temu że brakowało czasu części przyszły z serwisu cześć z Polski cześć z Niemiec. Jak znajdę czas to go kiedyś wsadzę ;/
  23. Każde firmowe radio z średniej półki gra lepiej niż rns, do tego nie ma jego wad...
  24. niebieski708 odpowiedział(a) na onthefloor temat w 4.2
    Czujnik sprzęgła daje też taki objaw...
  25. Zależy skąd leci ten olej... Naprawa może kosztować od 100zł w górę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.