Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[RS4 B7] back in black str.5 :)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

A więc po tym jak S4B6

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/272952-b6-bbk-v8-w-manualu-czyli-s4-avant-sezon-2015-str3/

zmieniło właściciela a RS4B5 okazał się autem nie do namierzenia w jakichś rozsądnych pieniądzach :kwasny:

na podwórko wjechało RS4B7Avant :D:D:D

Jest to mój pierwszy RS i powiem szczerze, że strasznie mnie cieszy!

Pokrótce o aucie

Rocznik 2007

Przebieg 184000 udokumentowany

Do Polski przyjechał w tym roku z Niemiec

Wyposażenie całkiem miłe

RNS-E z Bluetooth

Bi-Xenon skrętny

DRL

CLH

Fotele typu "Vader" :banan:

Szyber dach

Bose

Zmieniarka

Grzane tyłki

itd...

Z tunigów to jest Gwint Bilstein B16

Co do mocy to auto jest po czyszczeniu i programie

Moc zmierzona to 427KM :grin::grin::grin::grin:

Z ciekawostek to przed czyszczeniem i programem wypluło 386KM więc bardzo dobrze jak na seryjnego RS B7

Plany jakieś tam są, ale na razie muszę trochę ochłonąć i nacieszyć się tym jak auto jeździ

Kilka fot na szybko zaraz po tym jak auto stanęło na podwórku

6a9c397a62d11a55med.jpg

62fdd6c2046cae25med.jpg

4d989459c57a4db0med.jpg

83600999de6a8481med.jpg

świeże foty po woskowaniu:

a98def7d28d84d5fmed.jpg

bae984011a2f8d7fmed.jpg

5edd5be1e8cb3cd9med.jpg

fe3ccbaa6e3933a0med.jpg

c40ec9887e60e9d2med.jpg

fe6e6baea63ef13cmed.jpg

110aae2ba9fd1662med.jpg

więcej zdjęć już niebawem....

c.d.n.

Edytowane przez julekF1

Opublikowano

Mega fura !!!

Daj foty środka.

Gratuluje ?

Opublikowano

jest moc....fajny furacz

Opublikowano
  • Autor

Jakieś plany odnośnie auta?

PS. Jakim olejem go zalałeś?

MOTUL 300V Competition 5w30 Racing

plany są. Jak zawsze. Niedługo się troszkę pochwale. ;)



jest moc....fajny furacz

to prawda, jest moc!!

chociaż wcześniej w to nie wierzyłem to jednak auto przekracza licznikowe 300km/h :D :D :D :D

Opublikowano

śliczny RS! zazdroszczę :)

Opublikowano

Piękna jest :kox::kox::kox:

Opublikowano

Niezły bandzior :kox:

Jest to mój pierwszy RS i powiem szczerze, że strasznie mnie cieszy!

Banan na twarzy każdego dnia :decayed:

Zadowolenia z auta i bezawaryjności ! :)

Opublikowano

świetny avant :kox: gratulacje ;) czekamy na wiecej fotek no i z wnętrza oczywiscie :kox:

Opublikowano

Wyczes :kox:

Opublikowano

Super! Powodzenia w modach :)

Opublikowano

Świetna maszyna

Wysłane z taptalk

Opublikowano
  • Autor

dzięki za miłe opinie

dzisiaj wpadł zestaw oświetlenia wewnetrznego LED

jutro w dzień zrobię foty wnętrzna

pierwszy planowany tjuning to dedykowany układ wydechowy :naughty:

Opublikowano

Niezły "felunek" :D ale najbardziej mi się podoba że jest nisko i szeroko :D Bezawaryjności :D

Opublikowano

Gratki zakupu. W tym aucie juz nic nie trzeba rezac. Moc rekompensuje wszystko... :)

Opublikowano
  • Autor

a więc korzystając z chwilki czasu i dobrej pogody auto zostało potraktowane woskiem:

a98def7d28d84d5fmed.jpg

bae984011a2f8d7fmed.jpg

5edd5be1e8cb3cd9med.jpg

fe3ccbaa6e3933a0med.jpg

do tego kilka fotek wnętrza udało się pstryknąć

c40ec9887e60e9d2med.jpg

d565f417e4b8eed9med.jpg

fe6e6baea63ef13cmed.jpg

a do tego 427 powodów do radości :D

110aae2ba9fd1662med.jpg

Opublikowano

No Panie, te fotele robią robote nie powiem, chętnie bym je u siebie widział w audi :kox:

Opublikowano

No Panie, te fotele robią robote nie powiem, chętnie bym je u siebie widział w audi :kox:

Fotele jak fotele.. ale V8 to już w ogóle....piękna

Sam obecnie planuje kupić 4.2 po nowym roku ale w a6 c6 MPI. Ale to tylko plany póki co zobaczymy co wyjdzie bo podobno je..ac plany najlepsze są spontany..:)

Edytowane przez Binek1.8T

Opublikowano

No Panie, te fotele robią robote nie powiem, chętnie bym je u siebie widział w audi :kox:

Fotele jak fotele.. ale V8 to już w ogóle....piękna

Sam obecnie planuje kupić 4.2 po nowym roku ale w a6 c6 MPI. Ale to tylko plany póki co zobaczymy co wyjdzie bo podobno je..ac plany najlepsze są spontany.. :)

ja akurat nie jestem zwolennikiem wollnosskaków, wole szybko-ssące d5f89d10412f3ca9814f9d5314c4b3f1c00e7866:wink:

Edytowane przez davidlive

Opublikowano

Piękna jest

Czy nie każde Rs4 b7 ma te inne lusterka? Bo te są jak w S4

Opublikowano

Piękna fura. No i mocna

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.