Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[RS4 B7] back in black str.5 :)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

a jak zapodasz Millteka to już chyba szczęki od podłogi nie oderwę ;)

w sumie to sam nie mogę się doczekać jak bedzie gadać z Milltekiem :D

Opublikowano

Moim zdaniem wersja chrom lepiej się prezentuje niż wszystkie wstawki na czarno (Black)

Z chromem jest tak elegancko na bogato.

A w wersji Black plus lakier czarny jakoś wszystko mi się gubi w tej RS4

Ale najważniejsze aby podobało się właścicielowi :wink:

Ale ogólnie fajny odrzutowiec :)

Opublikowano
  • Autor

Moim zdaniem wersja chrom lepiej się prezentuje niż wszystkie wstawki na czarno (Black)



Z chromem jest tak elegancko na bogato.

część moich znajomych też tak uważa.

jednak dla mnie chrom pasuje do A8 niż do A4. Każde moje wozidło do tej pory miało usuwane w miarę możliwości chromy :wink:

Opublikowano

Moim zdaniem wersja chrom lepiej się prezentuje niż wszystkie wstawki na czarno (Black)

Z chromem jest tak elegancko na bogato.

część moich znajomych też tak uważa.

jednak dla mnie chrom pasuje do A8 niż do A4. Każde moje wozidło do tej pory miało usuwane w miarę możliwości chromy :wink:

Jak dla mnie czarne auto plus wstawki chromowane to idealne połączenie ale każdy robi auto pod własny gust :)

Edytowane przez radio22

Opublikowano

Ja w kazdym swoim aucie tez usuwalem wszystkie wstawki chrom... :) Chrom okej, ale nie do takiego charakteru auta :)

Opublikowano
  • Autor

Ja w kazdym swoim aucie tez usuwalem wszystkie wstawki chrom... :) Chrom okej, ale nie do takiego charakteru auta :)

dokładnie!! Mam takie samo zdanie. :wink:

Edytowane przez julekF1

Opublikowano

A więc po tym jak S4B6

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/272952-b6-bbk-v8-w-manualu-czyli-s4-avant-sezon-2015-str3/

zmieniło właściciela a RS4B5 okazał się autem nie do namierzenia w jakichś rozsądnych pieniądzach :kwasny:

na podwórko wjechało RS4B7Avant :D :D :D

Jest to mój pierwszy RS i powiem szczerze, że strasznie mnie cieszy!

Pokrótce o aucie

Rocznik 2007

Przebieg 184000 udokumentowany

Do Polski przyjechał w tym roku z Niemiec

Wyposażenie całkiem miłe

RNS-E z Bluetooth

Bi-Xenon skrętny

DRL

CLH

Fotele typu "Vader" :banan:

Szyber dach

Bose

Zmieniarka

Grzane tyłki

itd...

Z tunigów to jest Gwint Bilstein B16

Co do mocy to auto jest po czyszczeniu i programie

Moc zmierzona to 427KM :grin: :grin: :grin: :grin:

Z ciekawostek to przed czyszczeniem i programem wypluło 386KM więc bardzo dobrze jak na seryjnego RS B7

Plany jakieś tam są, ale na razie muszę trochę ochłonąć i nacieszyć się tym jak auto jeździ

Kilka fot na szybko zaraz po tym jak auto stanęło na podwórku

6a9c397a62d11a55med.jpg

62fdd6c2046cae25med.jpg

4d989459c57a4db0med.jpg

83600999de6a8481med.jpg

świeże foty po woskowaniu:

a98def7d28d84d5fmed.jpg

bae984011a2f8d7fmed.jpg

5edd5be1e8cb3cd9med.jpg

fe3ccbaa6e3933a0med.jpg

c40ec9887e60e9d2med.jpg

fe6e6baea63ef13cmed.jpg

110aae2ba9fd1662med.jpg

więcej zdjęć już niebawem....

c.d.n.

A więc po tym jak S4B6

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/272952-b6-bbk-v8-w-manualu-czyli-s4-avant-sezon-2015-str3/

zmieniło właściciela a RS4B5 okazał się autem nie do namierzenia w jakichś rozsądnych pieniądzach :kwasny:

na podwórko wjechało RS4B7Avant :D :D :D

Jest to mój pierwszy RS i powiem szczerze, że strasznie mnie cieszy!

Pokrótce o aucie

Rocznik 2007

Przebieg 184000 udokumentowany

Do Polski przyjechał w tym roku z Niemiec

Wyposażenie całkiem miłe

RNS-E z Bluetooth

Bi-Xenon skrętny

DRL

CLH

Fotele typu "Vader" :banan:

Szyber dach

Bose

Zmieniarka

Grzane tyłki

itd...

Z tunigów to jest Gwint Bilstein B16

Co do mocy to auto jest po czyszczeniu i programie

Moc zmierzona to 427KM :grin: :grin: :grin: :grin:

Z ciekawostek to przed czyszczeniem i programem wypluło 386KM więc bardzo dobrze jak na seryjnego RS B7

Plany jakieś tam są, ale na razie muszę trochę ochłonąć i nacieszyć się tym jak auto jeździ

Kilka fot na szybko zaraz po tym jak auto stanęło na podwórku

6a9c397a62d11a55med.jpg

62fdd6c2046cae25med.jpg

4d989459c57a4db0med.jpg

83600999de6a8481med.jpg

świeże foty po woskowaniu:

a98def7d28d84d5fmed.jpg

bae984011a2f8d7fmed.jpg

5edd5be1e8cb3cd9med.jpg

fe3ccbaa6e3933a0med.jpg

c40ec9887e60e9d2med.jpg

fe6e6baea63ef13cmed.jpg

110aae2ba9fd1662med.jpg

więcej zdjęć już niebawem....

c.d.n.

Piękna .aż zazdroszcze

Opublikowano

Nie cytuj całego pierwszego posta :facepalm:

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

A więc odgrzeje trochę kotleta ;)

Po tym jak w aucie zostały wymienione klocki hamulcowe (przód Ferodo DS2500, tył Ferodo Premier) i płyn hamulcowy (Motul RBF600)

cd4ea633c6c8721emed.jpg

auto pojechało na Track Day organizowany przez Tor Poznań

09018437921639c4med.jpg

7d09fc256ecd6683med.jpg

cb8e2baf689beafbmed.jpg

Auto pojechało na kołach 300km zniosło cały dzień upalania bez najmniejszych problemów i wróciło do domu :D :D :D :D

Uwielbiam RS4!! :wink:

Niebawem zaczynamy sezon "tuningowy" więc coś tam przy aucie się zmieni...

Opublikowano

Ladnie tarcze docierales :kox:

Opublikowano

Śliczny RS, jest po prostu piękny !!! Jak dla mnie wymarzone auto,w ogóle jestem zakochany w modelu b7 a jeszcze RS, bajka, pakiet black to najsłuszniejszy wybór, z tym pakietem jest kocur, mam to u siebie, dodaje agresywności całemu autu. Niestety RS4 zostanie tylko w moich marzeniach bo nie sadze żeby było mnie kiedykolwiek stać na niego, ale wiesz co, fajnie że są tacy ludzie którzy mogą sobie pozwolić na takie auto, modząc go delikatnie i z gustem nie robiąc popeliny z kultowego jak dla mnie RS-a :good:

Opublikowano
  • Autor

Śliczny RS, jest po prostu piękny !!! Jak dla mnie wymarzone auto,w ogóle jestem zakochany w modelu b7 a jeszcze RS, bajka, pakiet black to najsłuszniejszy wybór, z tym pakietem jest kocur, mam to u siebie, dodaje agresywności całemu autu. Niestety RS4 zostanie tylko w moich marzeniach bo nie sadze żeby było mnie kiedykolwiek stać na niego, ale wiesz co, fajnie że są tacy ludzie którzy mogą sobie pozwolić na takie auto, modząc go delikatnie i z gustem nie robiąc popeliny z kultowego jak dla mnie RS-a :good:

miło usłyszeć coś takiego :thumbup1:

Opublikowano

U Julka każde auto jest zrobione ze smakiem i gustem a w RSie duzo zmian nie potrzeba bo juz w serii wyglada bardzo dobrze

Opublikowano

No eReSka jest piękna! :kox: Tak jak mówisz sama w sobie...

  • 7 miesięcy temu...
Opublikowano
  • Autor

a więc czas odgrzać kotleta po raz kolejny :)

RS a się dobrze i cały czas coś tam przy nim grzebie

na początek wpadły regulowane stabilizatory H&R

166424b843f9d8ddmed.jpg

oraz dystanse Eibach 10mm

922dce325a540d7fmed.jpg

aby jeszcze poprawić prowadzenie wpadły opony Michelin Pilot Sport Cup 2 :D

34c5bf5af5031478med.jpg7efca7e2a97992fdmed.jpg

następnie przyszła pora na hamulce

kierownice powietrza z VW Pheatona

76031177349529b6med.jpgb4b3caac3285b857med.jpg

przewody w stalowym oplocie HEL i po raz kolejny świeży Motul RBF600

5ad7a6b579cb9f23med.jpg

a z Ameryki przypłynęły tarcze hamulcowe JHMotorsport w rozmiarze 380x34 :D

67269e59e971c2e9med.jpg3d3b02c94047523emed.jpg

do wnętrza wpadnie już za chwile ori "grubo pleciony" carbon

f5005bdb37689cb7med.jpg

udało się tez w końcu kupić jedyne słuszne lusterka zewnętrzne

0d86fab6401bb071med.jpg

3bfcecc6eada4069med.jpg

c.d.n...

:)

Opublikowano

co tu dużo mówić ... :kox:

Opublikowano

piękna :jerk:

Opublikowano

Ładna sztuka!!!

Opublikowano

Rodzinne kombi pełną gębą :) Piękne auto. Jesteś czasami na wrocławskich ulicach?

Opublikowano

A masz moze jakies filmiki? :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.