Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[RS4 B7] back in black str.5 :)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
4 godziny temu, black4 napisał:

Witaj, 

No ładne kółko na zimę :D

Jakie masz parametry koła?

Na żywo są mocno wklęsłe?

Gratulacje auta!

Pozdrawiam!

koła mają rozmiar 20" i szerokość 10" et 35 do tego dystanse 12mm przód i 17mm tył

na żywo są mocno wklęsłe.

Opublikowano

Dzięki za info !

Ps. Przy 10" i tak niskim ET nic nie przyciera?

Zawieszenie masz gwint?

Pozdrawiam!

Opublikowano

Rotiform fajny ale jakoś nie leży mi na tej rsie. Może przez to że mógłby być o 1cm niżej.

Zawartość dodana 57 minutes later

Duży plus za ori felgi, a nie podjebki typu JR :thumbup1:

Opublikowano
  • Autor
Dnia 17.02.2017 o 17:34, black4 napisał:

Dzięki za info !

Ps. Przy 10" i tak niskim ET nic nie przyciera?

Zawieszenie masz gwint?

Pozdrawiam!

jest gwint bilstein

nic nie ociera

Zawartość dodana 1 minute later
Dnia 17.02.2017 o 17:57, H4mm3R napisał:

Rotiform fajny ale jakoś nie leży mi na tej rsie. Może przez to że mógłby być o 1cm niżej.

Zawartość dodana 57 minutes later

Duży plus za ori felgi, a nie podjebki typu JR :thumbup1:

żadne "repliki" nie wchodziły w grę

niżej już nie będzie bo tak mi odpowiada ;)

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Piękny rs'ik [emoji7]czekam na kolejne mody [emoji6]


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

Auto na sprzedaż z tego co widziałem? Szukam właśnie ale sedana. Podeślij na pw jakieś dokładniejsze info i tel mozr nad avant pomysle. Pozdrawiam

Edytowane przez Jachyr

Opublikowano
  • Autor
Dnia 20.03.2017 o 13:17, Jachyr napisał:

Auto na sprzedaż z tego co widziałem? Szukam właśnie ale sedana. Podeślij na pw jakieś dokładniejsze info i tel mozr nad avant pomysle. Pozdrawiam

tel. do mnie jest podany w ogłoszeniu :)

Opublikowano

Jak dla mnie 20" jest za duże do tego auta. Ale pozazdrościć auta

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor
Dnia 24.03.2017 o 12:24, Theooo napisał:

Jak dla mnie 20" jest za duże do tego auta. Ale pozazdrościć auta

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
 

20 to tylko cal więcej od serii, przecież to auto na 19 wyjeżdża z fabryki

 

a teraz kilka zmian

wszystko poszło w czarny mat (plasti dip) znaczki, lustra i koła.

do tego przednie szyby zostały przyciemnione tak jak ori tył

d42fe3328983b462med.jpg

d7c9ab213f45b326med.jpg

ccd4829680daecf1med.jpg

113b4ce57e873a9bmed.jpg

 

na srebrnych było ok , ale dopiero teraz jest tak jak chce. :)  Bandyta :)

 

Opublikowano

Piękne auto .

Opublikowano

:kox:  jeszcze chromy w lampach i dymione kierunki w błotnikach  :naughty:

Opublikowano

Witaj, 

Teraz jest Cacko :D

PS. Jeszcze tylko chromy w lampach out!

PS2. Zaciski zrobiłeś żółte?

Pozdrawiam!

Opublikowano

I może środek lamp w black ?

Opublikowano

Te felgi w czarnym faktycznie lepiej wyglądają ;) Ale plasti dip... ciężko to dobrze zabezpieczyć, myć. Daj znać jak po miesiącu będzie wyglądało.

Edytowane przez Bruuuum

Opublikowano

4 warstwy i dobrze trzyma o ile nie używasz mocnej chemi przy myciu auta :wink: 

Opublikowano
8 minut temu, Norbas napisał:

4 warstwy i dobrze trzyma o ile nie używasz mocnej chemi przy myciu auta :wink: 

Wiem jak wygląda malowanie plasti, chodzi mi o to, że pył hamulcowy, smoły i inne cząstki metaliczne się na felgach po prostu w niego wbijają.

Opublikowano

Gratuluje auta i zazdrosze takiej furmanki. Piekna sztuka. Wszystko w czern wyglada genialnie. Lepsza czarna fela niz srebrna w tym zestawieniu. :good:


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano
  • Autor
3 godziny temu, Bruuuum napisał:

Te felgi w czarnym faktycznie lepiej wyglądają ;) Ale plasti dip... ciężko to dobrze zabezpieczyć, myć. Daj znać jak po miesiącu będzie wyglądało.

miałem plasti dip już na kilku kompletach kół i nie narzekam. Ale spoko pokażę foty tych kół po miesiącu ;)

 

Opublikowano

Prawdziwy bandyta ale faktycznie kierunki w błotnikach i przednie lampy też przydałoby się ściemnić ;)

Opublikowano

Witaj!

Tyle pracy włożyłeś i auto na sprzedaż?

Pozdrawiam!

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.