Treść opublikowana przez arni1111
-
[ALL B7] Audi rs4 b7 Sprint Blue STAGE II
Kolor miażdży;) gratulacje auta
-
[RS4 B7] back in black str.5 :)
U Julka każde auto jest zrobione ze smakiem i gustem a w RSie duzo zmian nie potrzeba bo juz w serii wyglada bardzo dobrze
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam;)
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy w klubie?
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Gratuluje! Silnik, sedan?
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Gratuluje zakupu, wrzuc zdjecia zobaczymy czym latasz;)
-
[A4 B6 BFB] Black Audi A4 B6 Avant Schwarz Pakiet TT RNSe by Czaki
Gratulacje auta i modów! Bezawaryjności
-
[B6 AVJ] 1.8T Q // LED DRL // HYBRID-BOV // LISTWY S4 // ULTER 90 // 2DIN KENWOOD
Jedyny słuszny napęd;) fura zacna powodzenia w modach!
-
Hamulce s4
Ok dzieki wielkie
-
Hamulce s4
Jest różnica miedzy tarczami? Pod te zaciski idą inne niż w s4?
- Hamulce s4
-
Hamulce s4
czyli zacisk od a6 c6 z jarzmem pod 345 podejdzie bez problemu do b6?
-
Jakie klocki i tarcze hamulcowe polecacie do Audi A4 B6/B7?
dev a masz jakis zestaw tarcz i klocków do hebli z s4 b5 321mm?
-
[B6 AVJ] 1.8 Big Ass Turbo 513HP 557Nm, 600HP+ wkrótce
jest grubo!!
-
[B6 AVJ] 1.8 Big Ass Turbo 513HP 557Nm, 600HP+ wkrótce
co z tym filmikiem??? podziel się
-
[bfb] instalacja brc nie przełącza na gaz
wszystko jasne--brak masy, komputer od lpg zwariował i wysypał się cały sterownik. ale już wszystko git, do zamknięcia
-
[bfb] instalacja brc nie przełącza na gaz
gazownik mówi że to coś z elektryką lpg ale po niedzieli podjdę pod kompa to nikt w okolicy nie podepnie się pod brc bo nie ma czym
-
[bfb] instalacja brc nie przełącza na gaz
Witam mam problem u siebie z lpg, podczas jazdy nie przełącza na gaz. Na postoju szybko sie przełącza i jest ok ale gdy tylko próbuje ruszyć zapala sie czerwona dioda. Nie piszczy tak jak przy końcówce gazu poprostu zapala sie tylko ta czerwona dioda. Auto mam od 2 lat i nic sie nie działo, a ostatnio podczas jazdy sama przelaczala na pb ale za chwile znowu na lpg. Ktoś cos pomoże?
-
[B6 AVJ] 1.8 Big Ass Turbo 513HP 557Nm, 600HP+ wkrótce
i jak tam prace idą? jeździ już bestia?
-
Likwidacja wałków wyrównoważających z silnika 2.0 TDI czyli SWAP pompy oleju
panowie mam pytanie, znajomy ma oktavie 2.0 fsi i też ma problem z tymi wałkami, tylko że tu jest problem bo nowa pompa kosztuje 5800 a używane to też nie wiadomo co się kupi. Z tego co szukaliśmy to do benzyny nikt nie regeneruję. Czy udałoby się zrobić taki swap w benzynie? ewentualnie namiary na regenerację mógłby ktoś podać, z góry wielkie dzięki
-
NISSAN GTR 3.8 V6 TT 2014 Black Edition
gratulację zakupu!!! GTR marzenie pewnie wielu z nas:slina:
-
Rezonans tłumika w A4 B6 1.8T BFB
no to zobaczymy na dniach się postaram to zrobić
-
Rezonans tłumika w A4 B6 1.8T BFB
nie ma wyjścia trzeba spróbować, a myślisz że lepiej dać na środku czy może zaraz za dp? czy to będzie bez znaczenia?
-
Rezonans tłumika w A4 B6 1.8T BFB
Cześć wszystkim, chciałem poprawić trochę dźwięk u siebie no i wywaliłem środkowy tłumik a końcowe dałem z S4. Zamiast kata mam DP, i jest fajny basowy dźwięk tylko jest jedno ale, przy około 2 tys obrotów tłumik wpada w rezonans, tzn tak dźwięk metaliczny z tłumika się wydobywa. I teraz pytanie czy jeśli dałbym gdzieś pośrodku łącznik elastyczny czy to rozwiąże sprawę?
-
[B6 BBK] V8 w manualu czyli S4 avant. Sezon 2015 str3
obmacana na żywo, przejażdżka zaliczona, ogólnie nadal jestem w szoku:shock3: super auto w super stanie